Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ne zatrpavam temu AO
    Originally posted by pecaros View Post
    Matsove teoretske zamisli ne bi ostvarila ni kompilacija najboljih igrača današnjice
    Gurao se taj onoliko da bude trener samo ga niko nije hteo.
    Mislim da bi on bio dobar trener uprkos svemu.

    Originally posted by NI View Post
    Tri stvari za sada.

    1.
    Svi koji ste se rugali Mariju za porodjaj zene treba malo da se zmislite. Ocigledno mu je to bilo na pameti i mora da bude. I pokazo je koliko voli zenu.
    Ja ne spadam u one koji to smatraju manom. Nasuprot.

    2.
    Beker izgara. One suze su bile dirljive. Ponosan je na sebe sto je doprinio da se stvori takav sampion. Nadam da je i Vladan konacno to shvatio.

    3.
    Mari ce da napravi strasnu gresku ako ne uzme Matsa za trenera. Moresmo je npravila strasan posao danas. Ali jedini strucnjak koji vjeruje da Mari moze napraviti vise je Mats.
    Mats nije saralatan nego do bola podilazi engleskoj publici.
    Sa skoro svim se slažem sem sa tačkom 1.Lepo je i pohvalno što on voli svoju ženu,ali onolika patetika oko porođaja kao da će on da se porađa.A i ako je sve tako nije ni trebao da dolazi na AO.Pri tom potpisujem da je porođaj zakazan(cr) za sledeću nedelju.
    P.S.I kod Novaka mi je na žice išlo ono "postao sam otac,sada sam otac,sada kao otac".Prosto to su stvari koje publiku ne treba da zanimaju,to je privatni život i treba ga držati dalje od javnosti koliko god je to moguće.
    Stalnim ponavljanjem se ne pokazuje ogromna ljubav prema porodici,već samo mogu da dosade ljudima.Možda i grešim,ali to je moj utisak.

    Originally posted by Vladan View Post
    Ljutili bi se ako neko ne navija za Novaka na SK, koji je regionalni kanal, ne srpski, sa sjedistem u Beogradu doduse, a smeta vam ako na britanskom Eurosportu(sjediste u Parizu, ali su komentatori britanski, Matsa su doveli Britanci da komentarise, oni ga placaju) neko zeli vise da pobijedi britanski teniser. Zato postoji opcija srpski komentator, ali ako je neko od 2010. do danas objektivan i maksimalno postuje i podrzava Novaka Djokovica to je Mats Vilander. Viskovic i Pralica poznaju tenis, ali nikad, ma nikad ne mogu biti objektivni sto se Novaka tice, s tim nemam nista protiv, Britanci su ipak objektivniji i neutralniji. Nejasno rezonovanje.
    Matsa kao komentatora ne mogu da smislim,jer je neobjektivan kada je Novak u pitanju.Ili je Mats u onoj varijanti "tough love" prema Novaku ili ga zaista ne podnosi.Nekada zaista ne mogu da se odlučim.
    Sa jedne strane možda je to dobro i drži Novaka čvrsto na zemlji(konstruktivna kritika nikada nije na odmet).Ali ipak ima i ona druga strana...
    Kada daje savete kako pobediti Novaka,to mu zaista ne zameram i to je logično.Međutim kada Novak uradi nešto dobro nema pohvale-uvek se pohvale rivali,na bilo kom turniru u bilo kojoj fazi turnira.
    Pazi ja od profesionalca i ne očekujem hvalospeve,ali bar na kraju,posle mečeva u kojima Novak osvoji titulu,treba reći koju lepu reč o njemu,a ne opet pričati o poraženom tj.finalisti-šta je mogao da uradi.
    U početku(pre nekoliko godina) sam bila ubeđena da grešim,da komentatori loše prevode,a onda sam posle par puta rešila da čujem u izvornom obliku.I sada nema šanse da me neko razuveri i dokaže da Mats voli i poštuje Novakove rezultate.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Andy Murray considering appointing former British Davis Cup player Jamie Delgado as assistant coach alongside Amelie Mauresmo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment




      • Comment


        • Hu d fak is Nail, Neil, Najl ili kako vec Horan i zasto je vazno sto je njega Djokovic zagrlio i pozdravio? Je li on neki Dzastin Biber novi?
          sigpic

          Comment


          • Već ga drugi put googlam da vidim ko je taj.. a ono iz OD.. i na W sam isto tako... pa zaboravila
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Tinajdzerkice na twu odusevljene, kako je sladak, ima li ista ljepse na planeti. Pa krv mu jbm ima cvikere od pola metra, visok je 1.70 i ofarbao je kosu u plavo. Treba jedno ciscenje planete pod hitno. Nekad su uzori bili brkati, visoki, runjati muskarci sa stomakom, sad su gejevi u modi
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Tinajdzerkice na twu odusevljene, kako je sladak, ima li ista ljepse na planeti. Pa krv mu jbm ima cvikere od pola metra, visok je 1.70 i ofarbao je kosu u plavo. Treba jedno ciscenje planete pod hitno. Nekad su uzori bili brkati, visoki, runjati muskarci sa stomak, sad su gejevi u modi
                Kuda ide ovaj svet
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Kuda ide ovaj svet
                  Ide da nam zene postaju muskarci i ode sve u tri lijepe
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kuda ide ovaj svet
                    Što baš je sladak mali
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ovo je sad u modi



                      Dok bi Samuel Grot nekad bio olicenje muskarca, sad je jedna obicna dlakava sirovina



                      Garantujem da ce Grot da iscijepa pet metara drva pjeske, dok ce neka tinejdzerkica da cijepa za Naila.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta 5, pa ja iscepam 15 kubika ko iz .... I to za jedan dan. Ali dobro ja sam utreniran po tom pitanju.
                        On ako ne moze 20 bez i malo treninga ne moze nista.
                        Grot je to covece
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • E moj Vlatko ne ideš uopšte u korak sa vremenom. Otkad su ovakva stvorenja popularna.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Uvijek ce bradati i tamni muskarci biti privlacni.

                            Sve je do testosterona.

                            Ali u ovom slucaju je do socijalne vrijednosti pojedinca. Ovog malog prepoznaje 90% planete. Nekog dominantnog muskarcinu ne prepoznaje. Zena uvijek bira onoga koji je (za nju) visociji na socijalnoj ljestvici.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • hahahahah eh Vladane, svašta od tebe.. ismejah se.. al što Sandu cepa drva
                              samo ti nisi više na tržištu, zato nemoj da se hvališ ovuda
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                hahahahah eh Vladane, svašta od tebe.. ismejah se.. al što Sandu cepa drva
                                samo ti nisi više na tržištu, zato nemoj da se hvališ ovuda
                                A i to sto kazes. Povucen sam ja iz opste upotrebe vec neko vreme, tako da mi dzaba da sam sebe provodadzisem.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X