Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je klasican tip pokondirenosti, kada cobanin dodje do para ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Dogovaraju se sta Nolu za svadbu da ponesu, a da se ne obrukaju


      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • "Najmlađi od trojice braće Đokovića, Đorđe, 17. jula je napunio 19. godina, a treći reket srpske teniske porodice imao je zanimljivu želju.

        - Sebi bih poželeo isto kao i svima. Puno zdravlja, sreće, para, ljubavi, da niada ne odustaju, a ja sam na putu polako da ostvarim svoj cilj i budem bolji od Novaka!"

        Naleteh na ovu vest slucajno, neka mali pogleda gde je on sada sa 19 godina, a onda neka se vrati malo u proslost pa vidi gde mu je brat bio kada je imao 19 godina.
        Postaje klinja blago iritantan, pa me interesuje jel on zaista ubedjen u to (da ce nekada biti bolji-uspesniji od Novaka), ili je samo retard ?

        I da dodam, vidite koliki je Gulbisov uspeh, ovakvi primeri samo potvrdjuju to da treba izuzetno ceniti ono sto je Letonac postigao, jer iz malopredjasnjeg primera se vrlo lako moze uociti kako obicno prolaze oni "teniseri" koji imaju "sve" ...
        Last edited by Sandugp; 19-07-14, 06:34.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • a delovao je tako fin decko

          http://www.story.rs/vesti/svet-pozna...jkom-foto.html
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • nisam znala da je Viktor ovakav Role fan

            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              "

              I da dodam, vidite koliki je Gulbisov uspeh, ovakvi primeri samo potvrdjuju to da treba izuzetno ceniti ono sto je Letonac postigao, jer iz malopredjasnjeg primera se vrlo lako moze uociti kako obicno prolaze oni "teniseri" koji imaju "sve" ...
              Mali Djordje baš ima želje. Inače Gulbis je extra kvalitet u odnosu na njega.

              Comment


              • profesor Role

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Serena na odmoru u Hrvatskoj

                  http://instagram.com/p/qseCQwMTKg/?modal=true
                  Last edited by Zzz; 21-07-14, 10:28.

                  Comment


                  • http://tennisfortuna.blogspot.ru/201...-ovechkin.html

                    'Najlepsa' je singl

                    Comment


                    • Opaa Kirilenko slobodna, ja prekinuo sa devojkom, kocke se poklapaju.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Opaa Kirilenko slobodna, ja prekinuo sa devojkom, kocke se poklapaju.
                        Cek malo, pa jos kad se birala misica teniserka, Kirilenko je @ AleksaVP rezervisao
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          Cek malo, pa jos kad se birala misica teniserka, Kirilenko je @ AleksaVP rezervisao
                          Vidite kako Petra prati A Stefan hoće mnogo, i Genie i Mariju

                          Spoiler

                          Comment


                          • Originally posted by SonjaFan View Post


                            Najljepsi grad na citavom Jadranu, Rovinj
                            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                            Comment


                            • Originally posted by AleksaVP View Post
                              Vidite kako Petra prati A Stefan hoće mnogo, i Genie i Mariju

                              Spoiler
                              Pa sta ima veze, dve cure nisu mnogo. Ima milion drugi za tebe, recimo Mona Bartel je slobodna, Skiavone isto ali ona je stara tako da preskocicemo nju (a ako hoces i nju nije problem naravno), mislim da i Armarmuradova nema decka. Eto ti pa biraj, nije da nema za tebe.
                              Last edited by Stefan-kobe; 22-07-14, 09:29.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Originally posted by AleksaVP View Post
                                Vidite kako Petra prati A Stefan hoće mnogo, i Genie i Mariju

                                Spoiler
                                Ma, imam "oko sokolovo"
                                Mogla bih da budem hokaj
                                Eh, Stefan...kad je video da se Genie nesto mnogo mota oko Roleta i smeska, presaltao se na Mariju

                                Jedna lepa vest
                                http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...&nav_id=879042
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X