Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaključio i napisao-rasizam
    Wizard

    Comment


    • Po istrazivanjima, to su cinjenice
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Znaci jedna devojka izasla sa pricom o trudnoci, a druga istog dana, da je zlostavljao?? Jesam li ja to dobro shvatila?
        Lele pa on je zavrsio, ionako mentalno tanak, nece se on skoro naigrati, makar i bio "nevin". Strasno.

        I Gimelstob je rehabilitovan koliko znam, cela prica je bila teska namestaljka

        http://www.insidetennis.com/2019/08/...whistleblower/
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ova je trudna, to je ona sa kojom je bio u Beogradu i tu je sve "cisto", samo sto je ona izjavila da zeli da ona ima puno starateljstvo nad detetom, ali da nece da sprecava Zvereva da vidja dete.
          A sto se tice ove druge, to je bas losa prica kako god da se okrene
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Normalno je da majka ima starateljstvo u 99% situacija ovakvih. Samo ce Zverev morati to debelo da plati, a i treba. Ne znam kakav je zakon sto se toga tice. Da li je fiksna cena koju otac placa ili zavisi od njegove plate?
            Last edited by 147; 29-10-20, 19:37.

            Comment


            • Da, 3 k evra po komadu, vece pakovanje spušta cenu
              Wizard

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ova je trudna, to je ona sa kojom je bio u Beogradu i tu je sve "cisto", samo sto je ona izjavila da zeli da ona ima puno starateljstvo nad detetom, ali da nece da sprecava Zvereva da vidja dete.
                A sto se tice ove druge, to je bas losa prica kako god da se okrene
                Nisam cak dobro ni procitala onda vest, pa cak pomislila na Belindu, ali mi se nesto ukacili kao da on ne zna. No vrv zna, ok to mu je manja briga, a sta ce sa ovim drugim...ufff

                Drzave razlicito regulisu porodicne odnose, zavisi ko je nadlezan, jel je Nemica i trudna devojka?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ja mislim da jeste Nemica
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • https://twitter.com/AlexZverev/statu...232593921?s=19

                    Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                    Comment


                    • Al se Zverevu zivot okrenu naopacke u jednom danu Filmski sunovrat, jebote

                      Comment


                      • Zajebana prica skroz.
                        Te optuzbe prate sportiste ceo zivot, pogotovu kroz aktivnu karijeru. Dva primera mi padaju na pamet, dva poznata "silovatelja", pokojni Kobi i van Persi. Sad obojica su dokazali da su nevini ili "nevini", ali to je ostalo. Kobi kada je nastradao, mnogi su izvlacili tu pricu, i mediji i mnogi pojedinci. Ali obojica su bili jaki i ostvarili velike i uspesne sportske karijere, kakav im je privatan zivot bio zbog toga samo oni znaju. Steta ako su stvatno bili krivi, a eto nisu odgovrali.

                        Dok je Sasa tanak jako, sta god da je bilo i kako god da dokaze "nevinost", ovo ce da se razvlaci i bogami da ga prati. U suprotnom tek ako bi dokazali....
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • da,britanci su poceli

                          https://www.dailymail.co.uk/sport/sp...ears-Open.html
                          Wizard

                          Comment


                          • http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a35746...-jastukom.html


                            Jadna ti. Baš mi te žao. Koje zlo od devojke

                            Comment


                            • Sasa moze vec sad da otkaze London
                              A ova Brenda, zlo i naopako! Kako nije zatrudnela sa nekim sirotanom? Dal bi i tad obelodanila vest u stampi? A Saripova, sad kad je Brenda objavila da je trudna poludela i setila se da ju je davio..
                              U svemu ovome meni je najzalije deteta koje je ni krivo ni duzno zbog maloumnih roditelja vec dospelo u medije..

                              Comment


                              • Zašto da otkazuje? Po meni ne treba ništa da otkazuje, neka traži starareljstvo nad tim detetom, dete ima pravo na majku i oca, a ovu optužbu neka prosledi svojim advokatima, (hvala bogu može se, ima se) pa neka dokazuju njegovu nevinost itd
                                Nemojmo preterivati, nije smak sveta a suštinski do danas imamo samo ovo rekla-kazala, ajde da vidimo dokaze pa sad onaj ko se oglušio o zakon, neka polaže račune, to sve sudskim putem treba da se reši. A dotle da batali tenis mi je skroz preterano i glupo
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X