Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Hoces i tu poslovicu da izdiktiram ovde?
    Nemoj setila sam se
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Kakav Almagro, spanski ganci najobicniji
      A Delpo mi izgleda kao pecinski covek, izvini Maro [emoji3]

      Haas

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      Mene je uvek podsecao na nekog prodavca lubenica,paradajiza i slicno ,samo neki sesir da metne jos,Almagro,al sta znam vas zene i vase ukuse

      Comment


      • Ali Delpo pecinski covek - stoji mu nema sta. Samo mu ona mocuga fali.
        Najveci plejboj medju teniserima je bio Borg. On je okrenuo - pa mislim da ni sam ne zna koliko zena. Mada i Marat ne verujem da zaostaje mnogo. Ovi sada, sve nesto karijera, porodica, prave vrednosti ... sve neki sablonski dobri momci (a siguran sam da se mnogo njih folira) ....
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Kakav Almagro, spanski ganci najobicniji
          A Delpo mi izgleda kao pecinski covek, izvini Maro [emoji3]

          Haas

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          Jao pa nemoj tako...kada se sredi ima potencijala

          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Evo Maro na tu sliku dodaj mocugu preko ramena .... I dzaba odelo, cipele, dzaba sve, dzaba pozadina, dzaba osmeh ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sto ima lepo oblozene ruke...

              Jes dobar teniser,i pre svega fer plej igrac,al da vuce na Kremenka i Kamenka vuce
              Last edited by 61563; 28-08-18, 14:50.

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Da ne kažeš da gledam dečurliju ( )
                Maro samo dečurlija 91+

                Spoiler
                Valjda se sećaš toga

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Evo Maro na tu sliku dodaj mocugu preko ramena .... I dzaba odelo, cipele, dzaba sve, dzaba pozadina, dzaba osmeh ...
                  Ne diraj mi Delpa. S' čuo?

                  Iskopah ovo malopre...beše 2000 godina završni Masters?
                  Kako su ih unakaradili



                  Aleksoni, naravno da se sećam...ali to za druženje
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ne diraj mi Delpa. S' čuo?

                    Iskopah ovo malopre...beše 2000 godina završni Masters?
                    Kako su ih unakaradili



                    Aleksoni, naravno da se sećam...ali to za druženje

                    Kako ja to tek sada prvi put vidim???
                    Ne zna se kome lepse stoji, ali pobednik je naravno Rodzer Kakav je stajling imao tacno se vidi kada je krenuo da osvaja ko blesav pa ga preuzeli i neki stilisti. A do tada je imao ovakve krikove.

                    Ali ovo nije 2000 tada je uzeo Guga ... ovo je koju godinu kasnije.
                    Last edited by Sandugp; 28-08-18, 14:56.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ne diraj mi Delpa. S' čuo?

                      Iskopah ovo malopre...beše 2000 godina završni Masters?
                      Kako su ih unakaradili

                      Ne može bit 2000., jer nema šampiona Kuertena među rajom, a i Federer je ogroman uljez u ovoj grupi, jer se prvi put na Zavšrni Masters plasirao 2002. godine.

                      Eto, nastavite vi.
                      “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                      Comment


                      • Meni je Blake u faci oduvek bio jos onaj osmeh

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Vidi vidi ti Boksi, e to za tebe i Blejka nikad ne bih pomislio,Tea dobijas konkurenciju

                          Comment


                          • Vid Fedje i frizure mu hahaha
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Vid Fedje i frizure mu hahaha
                              Nisu ga dzabe poredili sa onim pevacem ,ne secam se kako se zove,al neki nepoznat,narodnjak,bar meni

                              Comment


                              • Ne znam sa kojom, ali svaki put se nasmejem kada ga vidim iz tih mladih raspusnih dana
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X