Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cccc..Boksi i Olja,bi decurliju

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Salim se Ivo brate moj. Na haxu nam upadala neka baba kurana, sa foruma je jer je znao sifru, pa si se valjda ti tada zatekao tu i eto jeeeeebiga
      Ma bitno je da je nesporazum rijesen i da si shvatio svoju gresku.Nadam se da cete uhvatiti tog bolesnika.

      Comment


      • Meni nijedan teniser nije kompletan paket, da ima super i telo i facu. Rafa mi ima najbolje telo, a najlepsu glavu je imao Paire dok je jos bio normalan
        13/13!

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ma znam ove plavusane gledas drugim ocima

          Pusti Marata,za njega znamo,nego daj nam primer nekog od trenutno aktuelnih
          Da ne kažeš da gledam dečurliju ( ) Delpo definitivno...kada se ulicka, a vala na ovom USO ima najbolji stajling, još se fino podšišao, obrijao
          Ali Marat ostaje No1...

          Originally posted by Sandugp View Post
          Kako niko. Pa Dinara kao Marat!
          Dobar je marat, harizmatican strasno, faca covek .... Slazem se sa tvojim izborom Maro.
          Ahahahahhaha, dobar si...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Maro kada bi te Delpo uhvatio ... samo bi bilo HUAAA!!!!!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Maro kada bi te Delpo uhvatio ... samo bi bilo HUAAA!!!!!
              Nemojmo preterivati ,komentarišemo ko nam je simpatičan...bolje ti brini kako bi kod Dinare prošao
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • A, Almagro nista,mnogo ste bre probirljive

                Sandugp,bi kod Dinare prosao ko na malom fudbalu
                Last edited by 61563; 28-08-18, 14:32.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  A, Almagro nista,mnogo ste bre probirljive
                  LoL Emir bi se ponosio tobom Fiks!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Nemojmo preterivati ,komentarišemo ko nam je simpatičan...bolje ti brini kako bi kod Dinare prošao
                    Nikako
                    Umro bi
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      A, Almagro nista,mnogo ste bre probirljive
                      Ajd' da reče Verdasko ali Almagro

                      E,sad' Sandu...ima jedna narodna poslovica nešto o plastu sena i mišu ali ne mogu da se setim kako tačno ide
                      Last edited by Marija81; 28-08-18, 14:33.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ovo nije los paket.

                        -To define is to limit.

                        Comment


                        • Meni je Viktor Troicki sladak. Ali ipak nije pun paket da kazes.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nikako
                            Umro bi
                            Reko ja ko u Vragocanici

                            Tea,dobar izbor moram priznati,daj sad drugu stranu eurokrema

                            Comment


                            • Kakav Almagro, spanski ganci najobicniji
                              A Delpo mi izgleda kao pecinski covek, izvini Maro [emoji3]

                              Haas

                              Sent from my MI 6 using Tapatalk
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ajd' da reče Verdasko ali Almagro

                                E,sad' Sandu...ima jedna narodna poslovica nešto o plastu sena i mišu ali ne mogu da se setim kako tačno ide
                                Hoces i tu poslovicu da izdiktiram ovde?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X