Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Samo zto sam se plasio da ostavim javno mail na forumu kad je u pitanju onaj breket na USO,ne bih mogao sve da ispostujem
    Pa nema bas toliko zena na forumu, sto znaci da nisi neki potencijal [emoji14]

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • ju ju ju
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa nema bas toliko zena na forumu, sto znaci da nisi neki potencijal [emoji14]

        Sent from my MI 6 using Tapatalk
        Markane ,zavisi sta koja hoce i zeli (naravno ja svima odgovorim)

        Boksi,ne sumnjaj da bi se sa postavkom mog maila,sve one koje samo citaju,naprasno registrovale ili aktivirale,a mozda samo i pustile mail
        Last edited by 61563; 28-08-18, 12:51.

        Comment


        • Bojana, cini ti se da je Rafa nabildovan, nego ovi ostali su mrsavi. Recimo pored Serene je kao nerazvijena devojcica
          Fiksni bi bar mogao sa svakom devojkom da komentarise muska tela, sto da ne
          13/13!

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Samo zato sam se plasio da ostavim javno mail na forumu kad je u pitanju onaj breket na USO,ne bih mogao sve da ispostujem

            @sandugp,a faul ne postoji
            Kakav faul ... imaju lokalnog doktora pored terena koji je stalno pun posla.
            Pokupio me jednnom neki seljak. Znaci prsla mi je noga, a ja jos onako nezagrejan, dodjem samo vikendom da odigram - trening ne postoji, malo je falilo da mi precvika nogu. Jednog drugara udario lik nogom u list (s ledja) i polomio mu potkolenicu. Evo ga i dan danas nosi sipku u nozi .....
            Ubijaju seljaci boga u tebi. A ti njih kada krenes da bijes - oni nista BUKVALNO.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sandu se istripovao da ce tehnikom i taktickom potkovanoscu da dobije na vrucem gostovanju. Eeee moj rodjace, gde ces biciklom na tenk...
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Nije to nista, da vidis kada odemo da igramo fudbal u Vragocanicu sa lokalnim timom. I kada te sacekaju tamo mrge i zile .... Bem li ti sunce, svaki drugi ima desnu sisu duplo vecu od leve (zbog kose i kosenja), a na rukama i nogama ... to nisu misici - to su vrge .... Kada te takav bata pokupi - ugasio si.
                Nema boljeg treninga od kosidbe,nisam imao mnogo prilike posto koristim trimer ali znam kad se spuste ovi iz Pljevalja u Pg to nisu ljudi to su zivotinje.Ne mogu kroz vrata proc.A redovno pobjedjuju na regionalnim takmicenjima u kosenju,oni su ponos Crne Gore.Istina ima jedan iz Tuzle sto je poceo da nam pravi probleme ali rijesice se to.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Kakav faul ... imaju lokalnog doktora pored terena koji je stalno pun posla.
                  Pokupio me jednnom neki seljak. Znaci prsla mi je noga, a ja jos onako nezagrejan, dodjem samo vikendom da odigram - trening ne postoji, malo je falilo da mi precvika nogu. Jednog drugara udario lik nogom u list (s ledja) i polomio mu potkolenicu. Evo ga i dan danas nosi sipku u nozi .....
                  Ubijaju seljaci boga u tebi. A ti njih kada krenes da bijes - oni nista BUKVALNO.
                  hahahha...ti ga sutnes tebe zaboli,naletao sam ja na takve ,al ne u toj meri ko ti ,zadesi se neki nekad

                  Sarafa,uvek,kako vi zene kazete "uvek volim da pohvalim lepo zensko telo"....dobar je Rafa Rambo,sto se tenisera realno gledano, ti juznjaci su najzgodniji /lepsi (ovo za Boksi ne vazi)

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa nema bas toliko zena na forumu, sto znaci da nisi neki potencijal [emoji14]

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk
                    Bokice koje su tvoje idealne tjelesne proporcije za muskarca,da vidim uklapam li se u taj profil?
                    Last edited by E1_PG; 28-08-18, 13:04.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Sandu se istripovao da ce tehnikom i taktickom potkovanoscu da dobije na vrucem gostovanju. Eeee moj rodjace, gde ces biciklom na tenk...
                      Kaki to ... ne smes da pobedis.... Mislim smes, ali snosis konsekvence.
                      Nemaju oni pojma o fudbalu - onako osrednji i losi nista specijalnp. Ali zato mogu da trce 5 meceva i jaki su kao konji. A ti dodjes nikakav oduvaju te u svakom duelu. Nema tu nikakve love, nicega konkretnog da bi imao ikakvog motiva da se trudis i treniras, spremas se .... i onda tako nikakav crknes posle poluvremena.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Nema boljeg treninga od kosidbe,nisam imao mnogo prilike posto koristim trimer ali znam kad se spuste ovi iz Pljevalja u Pg to nisu ljudi to su zivotinje.Ne mogu kroz vrata proc.A redovno pobjedjuju na regionalnim takmicenjima u kosenju,oni su ponos Crne Gore.Istina ima jedan iz Tuzle sto je poceo da nam pravi probleme ali rijesice se to.
                        Zar nisu Durmitorci najjači kosači?

                        https://www.youtube.com/watch?v=InSCw3jeMl8

                        Comment


                        • Originally posted by Sarafa View Post
                          Bojana, cini ti se da je Rafa nabildovan, nego ovi ostali su mrsavi. Recimo pored Serene je kao nerazvijena devojcica
                          Tako je, ne volim ni ja nabildovane, Rafa je taman.

                          A Grile lepotan.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Bokice koje su tvoje idealne tjelesne proporcije za muskarca,da vidim uklapam li se u taj profil?
                            RF ..Profil

                            Tea ,sta bi sa tamnoputima,kakav sad Grisa...
                            Last edited by 61563; 28-08-18, 13:06.

                            Comment


                            • Originally posted by Joker View Post
                              Zar nisu Durmitorci najjači kosači?

                              https://www.youtube.com/watch?v=InSCw3jeMl8
                              Komplet izjava je dezinformacija,Djokovic nije sa Durmitora,vise bi se mogao nazvati Pivljaninom iako ni to nije tacno.Jasenovo polje mahom cine naseljenici sa Ceva kod Cetinja.A Durmitorci jesu dobri kosci ali ne i najbolji,tik iza Pljevljaka.
                              Inace sa gore pomenutim krajevima nemam nikakve veze da bih nekog favorizovao,totalno sam neutralan.
                              Last edited by E1_PG; 28-08-18, 13:08.

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Sarafa,uvek,kako vi zene kazete "uvek volim da pohvalim lepo zensko telo"....dobar je Rafa Rambo,sto se tenisera realno gledano, ti juznjaci su najzgodniji /lepsi (ovo za Boksi ne vazi)
                                Pa naravno, nego muskarci se uvek plase da neko ne pomisli da su presli na drugu stranu, pa ne zele da komentarisu. Drago mi je da ovde imamo jedan hrabar primerak
                                Ivane sta pitas, samo pogledaj Federera i samo ce ti se kaz'ti



                                Originally posted by icetea View Post
                                Tako je, ne volim ni ja nabildovane, Rafa je taman.
                                Ma kakvi nabildovani, ne volim ni ja to, sto bih rekla "zumbirani", kad se svaki misic ocrtava. Rafa je taman, sve lepo izrazeno sto treba da bude
                                13/13!

                                Comment

                                Working...
                                X