Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tennis Buzz - tenisko neteniske vesti i price

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nesic View Post
    Dudi Sela, sa 175cm jedan od najnižih tenisera čestita Ivi Karloviću visokom 211cm

    http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/am9VDPj_460sv.mp4

    DIEGO SCHWARTZMAN je 170cm

    Comment


    • Meč kvalifikacija u Pelhamu:

      Gail Falkenberg
      Age: 69
      Match record (since comeback in 2011): 0-32
      Set record: 0-64
      Game record: 29-384

      Rosalyn Small
      Age: 22
      Match record: 0-25
      Set record: 0-50
      Game record: 9-297

      i veliku pobedu je odnela baka, i to 6-0, 6-1

      http://www.itftennis.com/procircuit/...tid=1100036943

      highlights:

      https://www.facebook.com/rgcoopersmi...54767610014535
      Last edited by wanderer; 10-04-16, 22:51.

      Comment


      • 6-0 6-0 Taylor
        OVAKO

        Comment


        • https://www.facebook.com/rgcoopersmi...919535/?type=3

          Comment


          • Juan Martín del Potro

            Hello everyone!!
            I am really happy to tell you that Munich and Madrid will be my first two clay tournaments after a long time... I've been practising on clay for a week now after years of not playing on this surface and I will keep getting better in the next few days.
            Rehab on my wrist is going as planned. Although I must be patient I am thrilled to be able to confirm two tournaments in a row, the first time I do this since I came back to tennis.
            As always, thanks for your messages!

            Comment




            • Povraca mi se.

              Comment


              • Eto vam Boce, strucnjaka, genija, selektora ... na karaju ce dogurati do ministra sporta
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ne znam sta bi rekao. Samo jos jedan dokaz koliko poltroni i cutolozi dobro prolaze kod nas. Taj covek u bilo kojoj normalnoj drzavi tesko da bi bio i nastavnik fizickog al dobro ipak je ovo Srbija.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Mozda nastavnik fizickog i to onaj koga zajebava cela skola. Ali i to mozda.
                    Ovako malo se uvuce u bulju Vucicu radi licne koristi i to je to.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sandu on je prvi u sporu ove posle nisam smeo da komentarisem, ne znam ko je "zanimljiviji" nepismeni Borkovic ili ovi pismeni i nacitani kasnije!!!

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        Sandu on je prvi u sporu ove posle nisam smeo da komentarisem, ne znam ko je "zanimljiviji" nepismeni Borkovic ili ovi pismeni i nacitani kasnije!!!
                        Dobro oni me realno i ne interesuju jer nisu ni direktno ni indirektno vezani za ovaj pdf. Dok je sa Bocom druga prica.
                        Ovde ne bih o politici- a i ne zanima me toliko, iskreno, samo komentarisem Bocu i njegove postupke.
                        Last edited by Sandugp; 12-04-16, 21:29.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Dobro oni me realno i ne interesuju jer nisu ni direktno ni indirektno vezani za ovaj pdf. Dok je sa Bocom druga prica.
                          Ovde ne bih o politici- a i ne zanima me toliko, iskreno, samo komentarisem Bocu i njegove postupke.
                          Naravno.
                          A pazi potpisan sa "selektor teniske reprezentacije Srbije" da bude bombasticnije a oci mi pogotovo bode TS majica.

                          Comment


                          • Ja vec danima to video al` reko` necu ovde nista da pisem... ko zna... mozda je neki Vuckov bot medj nama pa da se razocaram u tog ili tu
                            Kao sto i Cacke kaze tu je i shofer dvometras
                            A da li ste provalili na dve/tri sekunde... riba kao Ivana Spanovic al` nije ona.
                            Trikovi, ma samo valjaj, sve prolazi.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Uh Air kako primeti, svaka cast, ostro oko kao ptica sa slike kakvi trikovi !!!

                              Comment


                              • Koja je smejurija WADA. Nadam se samo da ovo neće važiti i za Mašu jer , na kraju krajeva, sama je priznala. Da je rekla 31.12. i nekako,ovako ...
                                http://mondo.rs/a893388/Sport/Ostali...ije-kriva.html
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X