Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by 2012MARIN View Post
    HAHAHAHAHAHAH dobri su vam komentari MADRIDISTI HAHAHAHAHAH

    pazi sudac ostetio real,penal je bio,nema prigovora,da ramos nije po nogama bio bi iniessta uvalio gol samo taki...inace cijelu utakmicu sjajan..

    na alexisu je 1 penal bio sigurno,ili prvi ili drugi dio , onaj ramos ogavan ej toliko da je to nemoguce...3 puta je napravio penal i svaki put dize ruku da nije bilo ni kontakta,,fujj..

    Messi promasio 4-1 i dizanje pehara vec ovdje xd a onda ona dva debila,po meni je onaj adriano veci debil jer zna kakvog debila ima na golu i on debil vraca loptu debilu debilskome koji nezna koji je ovo sport

    Plus svega toga,real nije centar prosao,1 udarac 2 gola
    I onda ta dva debila, debil-debilu *2 pa debil na kvadrat i debil do debila debilskog debil debil debil ........
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaa aaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaa
    Inace ovi Spanski derbiji su totalna klasika postali, zna se ko ce napadati, ko ce imati veci posed lopte i vise prilika , kome ce sudije biti naklonjenije, a sa druge strane zna se ko ce i kada moze da napada ipak igrati kao pi*ke, ko ce uprkos tome ipak biti konkretniji, pozrtvovaniji, naravno i disciplinovaniji, ...
    I kada se sve sabere i oduzme, nista novo se ne dobije, sve vec vidjeno.... revans moze biti zanimljiv, ali tekma kao tekma ce biti vrlo slicna ovoj. Ne bi me iznenadilo da Barselona dobije i u Madridu, ali i pobeda Reala je moguca....
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • #32
      Evo odgledao sam bas duge highlightse i slobodan sam da kazem da je Alexis Sanchez gnjida. Nikad mi se nije svidjao a evo sada imam deblji razlog da ga ne podnosim. Nimalo dostojanstva prema sebi i prema ekipi za koju igra. Treba mu sloziti crveni za simuliranje pa bi se opametio, ali to se ocigledno nece desiti. Cak je i komenatator sa Sky-a bio u nevjerici nakon simuliranja i rekao: I don't know why he needs to dive. Sto se tice samog rezultata, Real ima sanse da iz svega izadje kao pobjednik. Ona glupost Valdesa i nos Di Marie ce im biti od velike koristi u revansu.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • #33
        Cudno je to kako su svi igraci dok ne stignu u Barsu, solidni fer-plej igraci, pa tako i ovaj mali Sancez, dok je igrao za Udine, niko ga nije prozivao ni zbog cega. Medjutim nije to da je Sancez gnjida, vec je cela atmosfera u Barsi gnjida-atmosfera gde se jednostavno uce da tako igraju. Mada ne znam samo sta ce im to , kada ionako igraju najlepsi fudbal.... samo kada bi svu tu energiju utrosenu na simuliranje i razne smicalice, kanalisali na malo vece zalaganje, tj pozrtvovanost na terenu (takticki su jedna od boljih ekipa u evropi), ko zna gde bi im bio kraj. A ovako cemo njihova simuliranja gledati i gledati sve do smene ove generacije, a koliko se to ukorenilo u ovom klubu, verovatno i posle toga...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • #34
          Simulirao je on i prije Barce . samo sto je slabo ko pratio Udinese i Copa Ameriku , ko je gledao zna o cemu pricam ..

          Ovo mu stvarno ne treba , samo sebi ugled kvari ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #35
            Real da prodje ako ima pravde. Samo zbog Murinja i C Ronalda navijam za njih.Gledao sam malo utakmicu i mogu da kazem da su mi odvratni ovi cigani iz barselone i da sam morao da menjam kanal. Kao sto neko rece- gnjide. Najsugaviji tim svih vremena - Fc Barselona.

            Comment


            • #36
              Originally posted by KERSDRS View Post
              Real da prodje ako ima pravde. Samo zbog Murinja i C Ronalda navijam za njih.Gledao sam malo utakmicu i mogu da kazem da su mi odvratni ovi cigani iz barselone i da sam morao da menjam kanal. Kao sto neko rece- gnjide. Najsugaviji tim svih vremena - Fc Barselona.

              Bili oni gnjide ili ne,najbolji klub svijet posljednjih 5-6 godina

              Comment


              • #37
                Originally posted by 2012MARIN View Post
                Bili oni gnjide ili ne,najbolji klub svijet posljednjih 5-6 godina
                Pa meni nisu, da igraju Premier Ligu prvo sto bi pola gnjida iz Barse bilo povredjeno drugo mnogo su jace utakmice i ne bi bili tako svezi za Ligu sampiona. Evo Chelsea je pokazao, ko ne igra PL moze do LS. Ali su bili 6. u Pl. A Barsa odigra 2 tekme sa Realom, jednu sa Valensijom i sprdnja , 3-1 ,4-1 ,3-0...Dok se PL igra subota, sreda, subota ,sreda. Pl Kup Pl LS

                Comment


                • #38
                  Kakve veze ima to sto je Chelsea bio 6. ?

                  United je redovno stizao do finala kad je bio prvi u Engleskoj , tako da je ta prica smijesna
                  Last edited by Dale; 24-08-12, 12:08.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by KERSDRS View Post
                    Pa meni nisu, da igraju Premier Ligu prvo sto bi pola gnjida iz Barse bilo povredjeno drugo mnogo su jace utakmice i ne bi bili tako svezi za Ligu sampiona. Evo Chelsea je pokazao, ko ne igra PL moze do LS. Ali su bili 6. u Pl. A Barsa odigra 2 tekme sa Realom, jednu sa Valensijom i sprdnja , 3-1 ,4-1 ,3-0...Dok se PL igra subota, sreda, subota ,sreda. Pl Kup Pl LS

                    Barca-United 3-1
                    Barca-United 2-0
                    Barca-Arsenal 4-1
                    Arsenal-Barca 2-2
                    Arsenal-Barca 2-1
                    Barca-Arsenal 3-1
                    Barca winner 2010,2008,2006

                    Eto ti tvoji eng klubovi.. -.- i pises da u PL igraju subota srijeda subota srijeda...pa bolan i u hrvatskoj se tako igra xd a kamlo ne u spanjolskoj!! u ENG po meni jedine ekipe koje su dobre ssu City i UTD,ovo drugo HAOS

                    Comment


                    • #40
                      @KERSDRS.... Bem' ti potpis, istripovao sam se da imam neku bubu na monitoru.... (cak sam i rukom pokusao da je oteram )
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by 2012MARIN View Post
                        Barca-United 3-1
                        Barca-United 2-0
                        Barca-Arsenal 4-1
                        Arsenal-Barca 2-2
                        Arsenal-Barca 2-1
                        Barca-Arsenal 3-1
                        Barca winner 2010,2008,2006

                        Eto ti tvoji eng klubovi.. -.- i pises da u PL igraju subota srijeda subota srijeda...pa bolan i u hrvatskoj se tako igra xd a kamlo ne u spanjolskoj!! u ENG po meni jedine ekipe koje su dobre ssu City i UTD,ovo drugo HAOS
                        U prvom dvomecu sa Arsenalom, Arsenal je bio osakacen povredama, Cesc je povredjen igrao i izveo penal u prvoj tekmi.
                        Drugi dvomec je obelezilo sramno sudjenje i crveni karton RvP-u u drugoj tekmi.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Sandugp View Post
                          @KERSDRS.... Bem' ti potpis, istripovao sam se da imam neku bubu na monitoru.... (cak sam i rukom pokusao da je oteram )
                          ja sa muharicom opalio

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by 2012MARIN View Post
                            Barca-United 3-1
                            Barca-United 2-0
                            Barca-Arsenal 4-1
                            Arsenal-Barca 2-2
                            Arsenal-Barca 2-1
                            Barca-Arsenal 3-1
                            Barca winner 2010,2008,2006

                            Eto ti tvoji eng klubovi.. -.- i pises da u PL igraju subota srijeda subota srijeda...pa bolan i u hrvatskoj se tako igra xd a kamlo ne u spanjolskoj!! u ENG po meni jedine ekipe koje su dobre ssu City i UTD,ovo drugo HAOS
                            Videli bi mi tu cuvenu Barcu na gostovanju kod mesara iz Stoke-a. Naravno da se u PL igraju cvrsce i bolje utakmice. U Primeri se vec zna da ce Barca i Real zauzeti prva dva mesta, Valencia ce biti 3.
                            U Primeri nema mudonja tipa Joey Barton,Nigel de Jong koji su u stanju da polome nogu igracu.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • #44
                              Samo da ne bude da nije bilo kontakta nikako

                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #45
                                @ Dale

                                Nosi ovoga glumca sa slike , ocima ne mogu da ga vidim

                                Ti znas da meni nisu dragi ni Barcelona ni Real , ali cigana ocima ne mogu da vidim , a razlog je cim udje u 16 m samo gleda kako da padne , dok je za Udinese igrao nije se ovako ponasao.

                                Spoiler
                                Last edited by Rossonero; 24-08-12, 15:13.

                                Comment

                                Working...
                                X