Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Iniesta je odigrao strasan mec veceras, carobnjak

    Koliko mi se samo ogadio ovaj Sanchez, a bas sam ga cenio. Ne moze lik jedan duel da propusti, a da pritom ne pokusa da nesto iscenira. Takav talenat i potencijal, a takvo ponasanje... steta

    Comment


    • #17
      Kaljehona je bog dao samo da ulazi zadnjih 10 minuta i to je to, prošle sezone kad god je igrao od prve minute bio je ubjedljivo najlošiji na terenu, a da ne pričam o šansama za gol. Igrali smo dobro do one krađe od strane pomoćnog sudije,al to je već stara priča.
      Sančez se svojim glumačkim sposobnostima pridružio čuvenom holivudskom paru biskvit-klempavi.
      Moram pohvaliti Albiola koji me je pozitivno iznenadio i odigaro veoma dobro u tandemu sa Alvarom po desnoj strani.

      Iniesta pokazao zašto je uz Raula najveći Španac svih vremena ;)

      Comment


      • #18


        <3
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #19

          Ne može ovo svako, jedan je Hasagić ;)

          Inače Mesi truba večeras kao i zadnjih nekoliko klasika, a šta će tek biti kad mu se miljenik Pepe vrati ......

          Comment


          • #20
            Dobice Real u revansu.

            Comment


            • #21
              HAHAHAHAHAHAH dobri su vam komentari MADRIDISTI HAHAHAHAHAH

              pazi sudac ostetio real,penal je bio,nema prigovora,da ramos nije po nogama bio bi iniessta uvalio gol samo taki...inace cijelu utakmicu sjajan..

              na alexisu je 1 penal bio sigurno,ili prvi ili drugi dio , onaj ramos ogavan ej toliko da je to nemoguce...3 puta je napravio penal i svaki put dize ruku da nije bilo ni kontakta,,fujj..

              Messi promasio 4-1 i dizanje pehara vec ovdje xd a onda ona dva debila,po meni je onaj adriano veci debil jer zna kakvog debila ima na golu i on debil vraca loptu debilu debilskome koji nezna koji je ovo sport

              Plus svega toga,real nije centar prosao,1 udarac 2 gola

              Comment


              • #22
                Ajde molim te mi nadji koji je to penal bio? Mene bi bilo sramota da pominjem Alexis-a Sanchez-a, igraca koji nakon svakog driblinga pada kao da ga je kamion udario.

                I da, samo da te iskreno pitam, je li te sramota da tvrdis za prvi da je penal iako je Rosso postavio klip? Samo mi iskreno odgovori molim te.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • #23
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by D-Wade View Post
                    Ajde molim te mi nadji koji je to penal bio? Mene bi bilo sramota da pominjem Alexis-a Sanchez-a, igraca koji nakon svakog driblinga pada kao da ga je kamion udario.

                    I da, samo da te iskreno pitam, je li te sramota da tvrdis za prvi da je penal iako je Rosso postavio klip? Samo mi iskreno odgovori molim te.
                    Rekao sam da je jedan od ona dva trebaio biti suden!! be quit...btw sto cura zna o nogometu?

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by 2012MARIN View Post
                      btw sto cura zna o nogometu?
                      Kakav stereotip.... pitam se sta bi napisao kad bi znao da devojke i igraju fudbal profesionalno.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Sara View Post
                        Kakav stereotip.... pitam se sta bi napisao kad bi znao da devojke i igraju fudbal profesionalno.

                        Znam da igraju LOL , nisam vidio nikad curu koja prati nogomet i navija za madrid HAHAHAH

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by 2012MARIN View Post
                          Rekao sam da je jedan od ona dva trebaio biti suden!! be quit...btw sto cura zna o nogometu?
                          Mozda tripujem ali cini mi se da je Pedro bio u ofsajdu...
                          sto bi ti rekao btw, dajem desno oko da zna vise od tebe ne samo o fudbalu nego o sportu generalno.
                          Last edited by Condition23; 24-08-12, 03:58.
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • #28
                            Dobra tekma skroz, pogotovo drugo poluvrijeme. Real mora mnogo bolje ukoliko zeli da u revansu dobiju i da osvoje ovaj trofej manje vaznosti.
                            Kakav samo pas Macherana kod izjednacujuceg gola Barce, svaka cast. Messi je dao gol koji je preokrenuo citavu tekmu i sada je on najbolji strijelac Barce kada je u pitanju el klasiko. Valdes je dobar golman i nakon one greske ne treba odmah bacati kamenje na covjeka. Jbg desi se, na greskama se uci, mada taj gol moze kostati Barcu vrlo lako. A onog malog Sancheza treba otjerati iz kluba, kolko je taj lik iritantan za nas koji nismo navijaci Barcelone, nije humano... Tito je super krenuo u novoj sezoni.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Treći gol minijatura 2 fudbalska boga. Lekcija Barcelone, šprdnja sa Realom se nastavlja

                              Comment


                              • #30
                                Joj ljudi koji komentari....ajd dobro jest alexis simulirao ali i to je dio fudbala odnosno prekrsaj koji sudija treba da procijeni, eto nije sudjen ni jedan penal i šta sada il real oštećen po pitanju toga, nije...takodje može se naći dosta slučajeva u kojima su realovi igrači simulirali u ranijem periodu ali ljudi šta vam je to je sastavni dio fudbala na sudiji je to da vidi i uvijek će biti takvih igrača....dalje pedro jeste dao gol iz ofsajda koji je bio 20 do 30 cm ispred Coentrao-a, ali šta sada, Maskerano dao loptu dugu 60 metara i to po dijagonali i ajd sada jest to mozda tesko ali neka se neko stavi u poziciju pomoćnika pa ocijeni koliko je teška situacija za pratiti, uglavnom tu je kriva odbrana kod reala jer su kasnili, ima slučajeva gdje su igrači po metar u ofsajdu pa sudije ne uspiju ispratiti nekada... o penalu nad iniestom ne treba nista posebno govoriti sve čisto, ramos je po meni stvarno dobar CB ali ne sviđa mi se kada malo zakasni odmah uklizuje sa dvije noge i naravno da će nekada pokupiti igrača..ovo gore što je čovjek napisao za mesija da je truba, ja ne znam u šta ti gledaš ali eto prosle sezone u polufinalu kupa mesija nije bilo na terenu i onda navlači trojicu na sebe i asistira abidalu za preokret, sinoc po meni mesi odradio koliko je mogao u ovom trenutku za ekipu na sasvim zadovoljavajućem nivou, koliko je samo iniesta imao prostora, uostalom ako je mesi bio truba sta bi onda trebalo reći za performans CR7..e to je to.....

                                e ljudi da vas Pozdravim, Ja se povlačim sa foruma....

                                Comment

                                Working...
                                X