Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BG7 View Post
    ajoj jesi prejak, sve zivo znas, i za Fabregasa i Songa (njihovu buducnost u klubu), kako ce se odvijati neodigrane utakmice, sta ce docekati Real na Camp Nou, stvarno ti hvala na tim informacijama.....TOTALNO SI MODERAN
    Covek je idol, ja da znam te informacije ja bih pravo u kladionicu, ali sta ces, ako neko moze da zakljuci sta ce biti u narednih 6 meseci na osnovu 2 kontra napada, to je talenat.

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Djevojko ne pricaj svasta u ove kasne sate, ne deslo do toga. Radije cu gledat sizofrenicara Boriela nego njega.
      Ау матори колико је тек теби доообро....какав Бориело блентави, Игуаин је три класе испред њега. Па Бориела неће ниједан клуб у Серији А...мсм ок завршиће код нас на крају, али реално свих пет шпицева су испред њега тренутно, човек се распада, онолики хедониста не може да игра фудбал

      Comment


      • E stvarno sam se uzbudio oko ove utakmice veceras,ali bas sam se potresao,dobar nagovjestaj nastavka sezone<3
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Е да је среће да смо га узели
          Nikad nije kasno, evo imate jos 48 sati a kao sto vidis i Prototype ga zeljno iscekuje.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            @Prototype

            Najvjerovatnije da ces gledati Berbatova
            А не отишао у Фулам, лобовао и нас на крају, није само Фиорентину помогао на сам Исус у том случају и његова жена

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              @Prototype

              Najvjerovatnije da ces gledati Berbatova
              Nista ni od njega izgleda da ode u Fulham. A bas sam se bio obradovao, rekoh barem jednu dobru sezonu nek odigra i meni dosta. Ali neda nam se da uzmemo dobrog napadaca

              Kad bi nam dali Benzemu, e to bi festa bila

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Kad bi nam dali Benzemu, e to bi festa bila


                Ruke k sebi!
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Ау матори колико је тек теби доообро....какав Бориело блентави, Игуаин је три класе испред њега. Па Бориела неће ниједан клуб у Серији А...мсм ок завршиће код нас на крају, али реално свих пет шпицева су испред њега тренутно, човек се распада, онолики хедониста не може да игра фудбал
                  Ma ja ne podnosim Hihguaina vec odavnoa, pa lupih za Borielo-a.

                  Eto i ti si jedan od onih koji ne vole Bugarina. Pa eno interesujemo se za Bendtnera, Arsenalovu zvezdu, danskog virtouzu, matadora, golgetera... verujem da ces uzivati gledati ga. Ima ti da places za Berbatovim

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Nista ni od njega izgleda da ode u Fulham. A bas sam se bio obradovao, rekoh barem jednu dobru sezonu nek odigra i meni dosta. Ali neda nam se da uzmemo dobrog napadaca

                    Kad bi nam dali Benzemu, e to bi festa bila
                    Naletite do Milana Berl&Gall daju sve dzabe , ako vam ista valja od nasih napadaca

                    Kad je bal, nek je maskenbal !

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Nista ni od njega izgleda da ode u Fulham. A bas sam se bio obradovao, rekoh barem jednu dobru sezonu nek odigra i meni dosta. Ali neda nam se da uzmemo dobrog napadaca

                      Kad bi nam dali Benzemu, e to bi festa bila
                      Kad bi u drugom pravcu isao Vidal ja bi i doplatio nesto
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Fantastican Real u prvom poluvremenu. Nisam odavno vidio Barcu da je odigrala losije prvo poluvrijeme. Higuain je bio danas jako dekocentrisan, mogao je postici brat bratu jos jedan gol i rjesiti tekmu ranije, a ne peglati se do samog kraja. Tu je i debi Luke Modrica koji je bio solidan, ali daleko od toga da se moze nesto vise suditi nakon samo 10 odigranih minuta. Tu je i Song-ov debi. Nije ni on los bio, odradio je solidan posao za to malo vremena sto je proveo, a vrijedi spomenuti blokadu Lukinog suta.
                        Pedro razocarao, jednom izlazi 1 vs 1 sa Ikerom i promasuje, a drugi put umjesto da dadne Messiu loptu i sredinu, on iz mrtvog pokusava neki sutTito je treba mnogo ranije izvrsiti neke izmjene, konkretno mislim na to da ubaci Villu ili Fabregasa, ali jbg, i Adriano je zasrao sa tim crvenim kartonom i ostavio ekipu na cijedilu.

                        Takodjer svaka cast Leu i Ronaldu koji su dali odlicne golove.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakav je to majstor,kao Songoku nekad sto je bio

                          30+ golova u svim takmicenjima ove sezone

                          Attached Files
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Naletite do Milana Berl&Gall daju sve dzabe , ako vam ista valja od nasih napadaca

                            Kad je bal, nek je maskenbal !
                            Dajte nam Pata za 500 kg na barut, 3000 kursumi, 300 tandjari i pogacu na ljebac ako hocete Jer onaj Marota pare neda tako lako

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Dajte nam Pata za 500 kg na barut, 3000 kursumi, 300 tandjari i pogacu na ljebac ako hocete Jer onaj Marota pare neda tako lako
                              Zasto Pata ?

                              Gledaj Robinha majstora

                              Dale ovo se tebi sigurno svidja

                              Spoiler

                              Comment


                              • Imao je brate promasaja presmijesnih , ali ja mislim da ce biti najbolji igrac Milana ove sezone , igrao je strasno pripremne utakmice i rekao da ce biti dobar , da ce dati sve od sebe .. Nadajmo se da ce tako biti
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X