Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa del Rey i Supercopa de España 2013/14

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dale View Post
    Bravo

    Kad bi svi razmisljali na taj nacin , super bi bilo .. Ali , mnogima je bitnije da vrijedjaju protivnicki tim , nego da slave pobjedu svog , nazalost .
    Valjda ce se promeniti jer za tim nema potrebe, treba da uzivamo ovde u majstorijama ovih vanserijskih igraca.


    Akisa, Iguain igrac utakmice!

    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Немојте само лепо

      Comment


      • Samo jos Debuschy-a cekamo i ludilo da pocne,ocekujem sve da se osvoji...

        Sada je potrebno smanjiti zaostatak u Primeri,jer je to ipak najvaznije
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma kakvo sudjenje?
          Pa nemamo mi 15 godina da pricamo o sudjenju, to je jedan od najtezih poslova na svetu i da je iskljucio 5 igraca opet ne bih pricao o sudiji.

          Realu cestitam na titulu, sjajno prvo poluvreme, u drugome Barsa bolja, Real i sa igracem vise pokusavao da se brani i da napada iz kontre

          Solidna partija svih, Maskerano i Pike losi, njihove greske uticale na rezultat, ali ok nema veze..

          A sad kad budem krenuo da citam komentare ima da mi skoci pritisak...

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Procitaj ti moj post . Napisao sam mnogim navijacima , a ne mnogim navijacima Real Madrida ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment




            • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Ne brini ti nista za mene, znam ja sta sam napisao, i ja svoje misljenje ne menjam, jednostavno mora da im se naplati ono sto su radili 40-ih i 50-ih godina proslog veka.

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Cestitke Realu, skoro poslije svake utakmice Barse, igraci se nazivaju ciganima, nekada ranije shitaloncima itd da ne nabrajam, najbitnje je vecini ovdje da real pobijedi samo da bi vrijedjali, ali sta je tu je, svako ima svoj nacin postovanja.....(ne mislim na iskrene navijace reala npr. SARA)
                  sigpic
                  NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

                  Comment


                  • Tacno mi toplo oko srca kad vidim da se Cesc vratio kuci i da je sretan sto igra i osvaja trofeje

                    Vidi Iker-a velikog,on i ne zna koji mu je ovo pehar po redu u rukama
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • da ne zaboravim da pozdravim ovom prilikom aleksisa sanceza, u dve utakmice vise puta simulirao u 16 nego sto je sutirao ka golu

                      Comment


                      • Pipita ga zabi na kraju kad je najteze,probio led moj brat,3 gola u isto toliko utakmica,nastavljam brojati...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Murinjo je pokazao da je veliko i suvishe hrabro srce,napasti Barsu koja ima 10 igracha,ne ni pod razno!!!Pazimo se da ne primimo gol jer smo naebali onda ,treba 10 shansi za Iguaina da bi dao 1,zato SVI NAZAD !!!
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Tacno mi toplo oko srca kad vidim da se Cesc vratio kuci i da je sretan sto igra i osvaja trofeje

                            Vidi Iker-a velikog,on i ne zna koji mu je ovo pehar po redu u rukama
                            Pa osvojio je Cesc vec 3 komada, ukljucujuci ovaj prosle godine, tipa posle 10 min kao Modric sada

                            Comment


                            • Originally posted by BG7 View Post
                              Cestitke Realu, skoro poslije svake utakmice Barse, igraci se nazivaju ciganima, nekada ranije shitaloncima itd da ne nabrajam, najbitnje je vecini ovdje da real pobijedi samo da bi vrijedjali, ali sta je tu je, svako ima svoj nacin postovanja.....(ne mislim na iskrene navijace reala npr. SARA)
                              Ma opusteno, neka nazivaju igrace kako hoce.
                              Meni na primer ce uvek biti lepse kad neko uzme loptu na pola terena i obidje 3-4 cunja i postigne gol iz prelepe akcije, nego kad prebaci sredinu i iskoristi gresku stopera i da gol.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • Originally posted by p4p1 View Post
                                Pa osvojio je Cesc vec 3 komada, ukljucujuci ovaj prosle godine, tipa posle 10 min kao Modric sada
                                Cek bre, prvo da se pogleda na Wikipedia, mozda nisu ni znali da je osvojio 4 trofeja.

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X