Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Je l' izasao torrent sa crackom za PES?
    https://www.skidrowreloaded.com/pro-...ccer-2018-cpy/

    Comment


    • Jeste, imas na torentima krekovan PES, cini mi se da ga je CPY krekovao. Mene zanima ima li neki krsten patch za PES posto mi je ovako bas neigrivo sobzirom da ni transferi nisu odradjeni, da ne spominjem imena klubova i dresove.

      Ja sam za razliku od Vesa PES igrao do neke 2012. godine, tu je negde Fifa izbacila superiorniju verziju i za PC uz mnogobrojne inovacije ukljucujuci i novi nacin branjenja i posle toga sam igrao isljucivo nju, ali ove godine mozda i ulozim nesto vise vremena u PES ili pak odustanem od obe i igram najbolju sportsku simulaciju NBA2K18.

      Edit: Dok ja pisem dobio si i link od Scouser-a.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Je l' izasao torrent sa crackom za PES?
        Skini sa pravog torent sajta.

        Pro Evolution Soccer 2018 - CPY
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Inače, to je fake sajt, prepun lažnih linkova i virusa. Naučio na teži način. Ovaj je dobar.

          https://skidrowgamesreloaded.com/
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Zahvaljujem raja.

            Comment


            • Ma nista od tih sajtova sto u nazivu imaju skidrow, reloaded, cpy i slicno ne treba koristiti, zna se koji su provereni torent sajtovi i tamo se treba sve skidati.
              sigpic

              Comment


              • Zato sam mu i ostavio pravi sajt.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • A recite mi, pošto fifu već dugo ne koristim, postoje li neki patchevi za krekovanu verziju? Konkretno transferi, jer ljudi imaju skoro sve licence i druge zajebancije koje pes mora raditi.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Postavio sam ja squad file u gamer temi, tu imas i video koji pokazuje kako se sve to radi, ako bude nekih problema pisi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post
                      Squad File za Fifu 18 sa svim transferima, samo ga snimite u \Documents\FIFA 18\settings, ako ne znate kojim slucajem kako se radi load squad evo video.

                      Spoiler


                      https://mega.nz/#!o4o31AAQ!1S-SNGQJe...mFC0OsVXPBKCFc
                      Evo i ovde ako nekom bude trebalo.
                      sigpic

                      Comment


                      • PES 2018 sa patch-om naravno, trio Radonjic-Boakye-Milic > Ronaldo-Benzema-Bale

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          PES 2018 sa patch-om naravno, trio Radonjic-Boakye-Milic > Ronaldo-Benzema-Bale

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          Hahahah.

                          Ja nastavljam sa Atletikom da igram znam igrače u dušu. Sa Realom nema šanse baš to mi je odvratno. I dalje mi je najjači tim sa kojim sam igrao Juventus sa Tevezom i Vidalom i Pirlom, ono je bila perverzija.

                          Sad sam pri kraju u 17 sa Fjorentinom ubijao takodje. Brza krila zalepljena za aut liniju, bez presinga na loptu ali presing posle izgubljene lopte, bunkerica u odbrani i u napadu samo kontre.

                          Ali protiv Mančestera mi je zajebano igrati mnogo su fizički dominantni.

                          Je l ko namešta one taktike u advance? I kako generano postavljate odbranu u pesu i napad, koliko visoko odbrambenu i slično?

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Je l ko namešta one taktike u advance? I kako generano postavljate odbranu u pesu i napad, koliko visoko odbrambenu i slično?
                            Ako igraš napad na kontre, onda ti je odbranu najbolje povući na tri " crte " i igrati agresivno. Na taj način ti igrači ne izlaze visoko, al čim protivnik priđe golu ide se na loptu i onda samo kontre. Ja tako s Arsenalom igram u formaciji 4-3-2-1 il što bi rekli dijamant samo bez Džeke.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Dje ces bez taktike na PES?
                              Ja roknem odbranu na pola terena, frontline pressure, odbrana agressive, counter attack sa obelezenim desnim krilom koji se ne vraca u odbranu, plus cf koji po pravilu i ostaje. Napravim dzunglu u sredini da ne moze lopta da prodje, drzim kocku dok ne pukne džojstik i u napadu samo r2+sut. Lebe mekani.

                              Comment


                              • Uvek 4-3-3 ali sa jednim dmf pozadi i 2 amf, dakle ultra ofanzivno jer se bez problema branim i sa takvom postavkom, uvek idem na posed i napadam veci deo utakmice...
                                U 17 sam usavrsio sa Juventusom, ovaj novi igrao 3-4 puta jer ne volim sam da igram vec samo kad drustvo naidje pa nisam jos isprobao sve timove ali znam da je Milan ocajan, PSG, Juve, Real klasika najjaci

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X