Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Ljubo sad kad krenes da pakujes dobre karte nema stajanja
    Mozes ti lw kartu da stavis na rw i dobijes osam hemiju, nije to nikakav problem u igri. Ja vise nista dobro ne mogu da spakujem, danas otvorio devet packova i od boljih karti samo ucl Kosta i Pjanic, mada sam dobio tri 85 i dvije 84, valjace za sbcove.

    Taj Kante je mnogo skup, morao bih sve da potrosim, a zelim da mi ostane barem 300k za futmas, nije meni problem sto niko iz sredine ne moze gol da da, Peti je masina, taj sve moze, Fabinjo moze da se gradi od centra do kaznenog bez ikakvih problema, ali Pogba ce dati opciju vise i naprijed i nazad sa shadowom i onda mirno mogu da cekam toty, mada dosadice mi za dvije nedelje pa cu sve prodati i praviti neki novi tim vjerovatno

    Besta sam morao iako je imalo vise logike da idem po Bejla, vise je op na Fifi, a jeftiniji je tri puta
    sigpic

    Comment


    • I bio si u pravu. Dobio ucl Kijelinija, 90 rating uzimam Cancela i ubacujem ih u epl tim. 100 chem ostao. Sad cu jos Kovacica da zamenim sa nekim dobrim cm iz serie a i bicu jos jaci

      Edit: ipak necu moci nikog iz serije a a da mi ne ode chem na 93 gore dole. Jedino Allan al on nije bolji od Matea.
      Last edited by Ljuba90; 13-12-18, 16:53.

      Comment


      • https://www.futhead.com/19/squads/413292/

        Hajde da se i ja upisem konacno.

        Gore spanska, dole engleska, dvije s kojima igram, samo se zeznuh, scream Koke mi igra, ne obicni.

        Od ova 22 igraca bukvalno sam platio samo 6, ostali su iz packova ili SBC-a: MATS, Pique, Luis, Sergi Roberto, Vidal i Felipe Anderson.
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Bravo Ljubo, Kjelini je zvijer, 90 verzija jos bolja naravno

          Dale umjesto Malkoma uzmi Dembelea, umjesto benzeme Rodriga i imas top starter Spance. Englezi su ti brutalni, sa tim u wl do 20 pobjeda ako try hardujes

          Best 90 je najbolji igrac kojeg sam ikad koristio u FUTu, jednostavno ovo nisu istine kakvo kretanje covjek ima s loptom u nogama i koliko mu je dobar sut, pritom kad ga prebacim oko 70. na desetku ima ubitacan pas, ludnica od igraca
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Bravo Ljubo, Kjelini je zvijer, 90 verzija jos bolja naravno

            Dale umjesto Malkoma uzmi Dembelea, umjesto benzeme Rodriga i imas top starter Spance. Englezi su ti brutalni, sa tim u wl do 20 pobjeda ako try hardujes

            Best 90 je najbolji igrac kojeg sam ikad koristio u FUTu, jednostavno ovo nisu istine kakvo kretanje covjek ima s loptom u nogama i koliko mu je dobar sut, pritom kad ga prebacim oko 70. na desetku ima ubitacan pas, ludnica od igraca
            AKo mi vjerujes rotiram Dembu i Malcoma, jednu ovaj, drugu onaj.

            Rodrigo mi je igrao dok nisam dobio Nabilona, kad sam njega dobio, uzeo sam Benza, jer bi Nabilu chemistry otisao bas u pm s Rodrigom, a sto se tice wl rekao sam vec jbg, ne mogu to da igram, jer kao traze potvrdu da sam iz drzave odakle mi je account, a meni account americki.

            Za Besta moram potvrditi da je bas brutalan, dobio sam ga jednom na draftu i bas, bas je ubijao. Steta sto je na draftu zavrsena bajka s njim.
            Last edited by Dale; 14-12-18, 15:33.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • I meni je acc americki i evo igram bez problema

              Kijelini i Cancelo veliki upgrade u odnosu na Bailly - Trippier.

              Comment


              • Nema veze koji ti je acc, slobodno potvrdi region koji ti oni ponude, problem samo mozes imati kod match makinga
                sigpic

                Comment


                • E i hocu onda vala iduce sedmice, bas mi grehota kad vidim da likovi imaju npr. crvenog Mahreza, VVDa i Alissona, a gazim ih po 7 razlike.

                  Taman da se i to cudo proba.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Kako je mocan potm Rojs, ali i uzasno skup
                    sigpic

                    Comment


                    • Da i ti Dale dobijes crvene karte onda

                      Ja juce izvukao Gulama i Donarumu od karti sa jacim rejtingom, ali Donarumu nisam zelio da uzmem jer imam crvenog if Scesnija koji je masina, nego izabrao Maregu koji bas mocno izgleda, ima brzinu, sut i snagu, to su osnove za Fifu, koristice se ponekad

                      Bas losa ponuda za futmas danas, ne isplati se raditi nijedan sbc. Ali krenuo je crash izgleda, Pogba, Kante, Embape, Bejl pali fino, Varan i Ramos se drze
                      sigpic

                      Comment


                      • Ok danas, tj. ovo malo danas i juce sam zvanicno nepobjediv (lazem imam jedan poraz)

                        Sa Srdjanom 9-0, ove sezone i nismo nesto bas dobro krenuli, ali igra je vremenom patchovana, a mi posle patcha tek juce prvi put igrali, ali sinoc smo prekucali, bukvalno smo se salili sa svima, a on je jos napravio pauzu od igranja. A u wl koja je vrhunac imam 9-1 trenutno, a tu jednu kako sam izgubio ni sam ne znam, cetiri precke i stative, dva puta vodio, tri puta izasao jedan na jedan ispred De Hee i izgubio 3-2

                        Znaci Best i baby Ronaldo su bolesnici jedni, ali i dalje mi Best nekako izgleda bolje, sve utakmice sa njima su odigrane online naravno, prvo je rejting, pa broj utakmica, pa broj golova i onda asistencija


                        Odradite futmas Toreiru ipak, iako ne izgleda spektakularno in game je fantastican, ig stats mu je bolji od Kantea cak. A smijesno je jeftin pritom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jbt ti si u top 100 u Evropi onda

                          Salji mi coinse da uzmem i ja neku ikonu

                          Comment


                          • Sva sreca da je pitanje dal cu ikad vise stici da igram wl... jer bih verovatno polupao dzojstike
                            Znaci od 15 utakmica svaki put sam igrao protiv daleko jacih timova. Ne razumem taj matchmaking. Sabijam ljude, pogadjam precke, stative, ma sve... oni ne mogu nista i onda pljas sa 30 metara CR zvekne fines ko iz pi*ke.
                            Treba mi jedno 2m coinsa da mogu da pariram ovim americkim retardima

                            Ako budem silver 1 da se udaram u dupe.

                            Comment


                            • Sinocni co-op sa Vladanom je bio cisto uzivanje, nisam verovao da mozemo do takvog skora ali ono sto je jos fascinantnije sto smo to ostvarili bas ubedljivo uz gazenje apsolutno svakog protivnika. Inace ovogodisnja fifa me poprilicno smara pa samim tim je nisam nesto ni igrao ali izgleda da posle ovog peca ima nade da ce postati igriva pa samim tim ocekujem da posle toty-a napravim neki dobar tim sa kojim cu poceti da igram i WL.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ljubo ja sam ti rekao kako se uzimaju milioni i to bez mnogo cimanja, e sto ti neces da poslusas je vec druga stvar Jbg kasno si poceo i normalno je da svi imaju jace timove, ali ce skill uvijek biti na prvom mjestu. Dobro si krenuo zato ti je elo podignut, smanjice se i dolazice ti slabiji protivnici sto imas losiji skor. Samo prvih pet utakmica je totalno random, cim njih odigras elo pocne da radi posao.

                                Doci ces do 14 bez previse problema, to znaci dvije crvene karte i dobri packovi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X