Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mi savetujes? Tradeable ili untradeable nagrade?

    Comment


    • Ovo je smesno. Kakve igrace oni meni daju nakon dobrog starta...

      Cilj 11 pobeda iskreno. Ikone ljudi imaju i bolji su dosta

      Comment


      • Meni su ut nagrade draze iz razloga sto ih ima mnogo vise pa je veca sansa da i dodje nesto korisno, pogotovo sad kada za objektive traze ove igrace koji su u prvom vlasnistvu. Isto tako vecina tih karti se iskoristi za razne sbc-ove ali ako je bas velika frka i trebaju koini onda se mogu uzeti i tradable nagrade.
        sigpic

        Comment


        • Ma maltene sam kompletirao pristojnu pl ekipu plus Militao i Ferland. Aj da kazes da mi fali samo Ederson. A one skuplje poput Dajka, Manea itd svakako necu moci skoro...tako da cu sad samo untradeables i da pokusam da dodjem do Roja Kina npr xD

          Comment


          • Necu doci ni do 11 pobeda, previse zurim i previse tiltam xD

            Prodace Ljuba xbox pre nego sto ce da se nervira

            Comment


            • Polako Ljubisa, igraj 4-1-2-1-2 i 4-2-2-2, stavi sve na balanced ili defanzivu mozes i na drop back, stavi depth na 3 ili 4, a width na 4 ili 5, drzi poziciju sa veznim igracima koliko god mozes i doci ce rezulati

              Obavezno zadnjim veznim da prekidaju pasove i da ostaju pozadi, uz naravno cover center, bekovi da ostaju pozadi, krila da se vracaju, desetku i napadaca da ostaju naprijed. Ako su ti brzi napadaci get in behind.
              sigpic

              Comment


              • Ma sve mi je manje vise tako. Samo sam sjebao jer sam igrao na silu
                Kontam da batalim mrtvu wl. Previse su jaci od mene i po skillu i po igracima

                Comment




                • sloboda ili niÅ¡ta

                  Comment


                  • Ederson
                    Wan Bisaka, Joe Gomes, Militao, F. Mendy
                    Fabinho
                    Wijnaldum, Ndombele
                    Mahrez, Martial
                    CRESPOOOOO

                    Cilj je da se u narednih mesec dva dovedu Robertson, Van Dijk, Frenki De Jong... jer sam dobio untradeable Bale-a kog moram da uklopim jer je zveriste brutalno

                    Comment


                    • Mijenjala se malo ekipa



                      Obavezno odradite Conga, bas je op

                      https://www.futbin.com/20/player/43666/Tahith%20Chong
                      sigpic

                      Comment


                      • Sbc Potm Vardy oko 20k coinsa. Greota ne uraditi ga.

                        Vlajko dal da igram 433 pa da Vardy menja Crespa po nekad. Ili 442 sa obojicom i samo Gini leti iz prve...

                        Comment


                        • Igraj sa obojicom, ako ne igras sa krilima mozes i sa Vajnaldumom, 4-1-2-1-2 je vjerovatno najbolja formacija ove godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mogu ali onda mi nece igrati untradeable Bale koji je zver

                            Comment


                            • Ljubo posalji ekipu pa da pokusamo napraviti neku kombinaciju da svi igraju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Aj na pp cu.

                                Comment

                                Working...
                                X