Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PES & FIFA

    Izasla je Demo verzija odavno, jel igra neko? Evo par klipova:










    Ja igram sa Partizanom uglavnom, Real ponekada tako da se kidaju Zvezda i Barsa

    Evo par slika odatle, igracima su lica odlicno uradjena, pogotovo Zabiji iz Partizana a iz Zvezde sam postavila samo Markonija



    Definitivno je bolja igra nego 2012, manje onih bagova, gresaka golmana i stvari koje su nervirale.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

  • #2
    Da, igram ja, i moram priznati da ima poboljsanja. Usporena je igra, sutevi poboljsani, kao i golmanove reakcije.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • #3
      Ja i dalje pikam 11 Smilovacu se do kraja meseca da skinem demo pa cu bas da vidim kakav je. Ali u odnosu na 12 mora da bude mnogo, mnogo bolji da bih ga igrao. Koliko je 11 bio dobar, toliko su 12 ukenjali.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Ja pikam onu apgrejdovanu sesticu. Zauzima 10-15 giga,ali stvarno vredi

        Comment


        • #5
          Originally posted by colke995 View Post
          Ja i dalje pikam 11 Smilovacu se do kraja meseca da skinem demo pa cu bas da vidim kakav je. Ali u odnosu na 12 mora da bude mnogo, mnogo bolji da bih ga igrao. Koliko je 11 bio dobar, toliko su 12 ukenjali.
          Po meni, ne postoji neka razlika izmedju 11 i 12. To su bila dva razloga da zamrzim PES.

          @Ljuba
          Vjeruj mi, to je najbolja stvar
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • #6
            Meni su i 11 i 12 bili njesra ali ove godine se vidi napredak, rucna dodavanja i sutevi su odlicni.

            A sto se tice generalnog igranja, sestica je i dalje neprevazidjena naravno uz Shollym pec.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • #7
              Shollym car

              Kada ce izaci 13? Rekli su da ce biti mnogo bolji od prethodnih par. Ajde da im verujemo

              Comment


              • #8
                Obicno izlazi krajem septembra ili pocetkom oktobra.

                Inace, meni je brat u timu za pravljenje tih peceva sa nasim ligama na onom srpskom PES sajtu.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • #9
                  Prvi demo je odlican, nagovestava da ce PES 13 biti daleko, daleko bolji od prethodnih.

                  Comment


                  • #10
                    @Ivan Piper

                    Ima nekoliko stvari u Pes 11 koji su njesra, tipa ona neodbranjiva lopta po zemlji i pas u prazno. Nesto sto bih voleo da su zadrzali, jesu penali koji su bili vrhunski. Mozes da sutiras gde god pozelis, a opet treba malo vremena da ih savladas. Ali generalno gledano, 11 je za 3 klase ispred 12. Znam dosta ortaka koji su batalili da igraju Pes zbog poslednjeg dela i presli na generalno mnogo bolju fifu, koja je poslednjih par godina najbolja fudbalska simulacija. Pes 6, naravno uz patch i dalje nenadjebiv, s tim se slazem
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Igrao sam ja malo Fifu,bas mi je gadna

                      Comment


                      • #12
                        Dobro deluje novi PES, mozda i bude nesto od njega ove godine.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • #13
                          presao na fifu pre dve godine, instaliram pes svaki koji izlazi, ali fifa je mnogo ispred trenutno, ubedljivo najbolji fudbal

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by vladream View Post
                            presao na fifu pre dve godine, instaliram pes svaki koji izlazi, ali fifa je mnogo ispred trenutno, ubedljivo najbolji fudbal
                            Meni ne znam zasto fifa brzo dosadi ima sablonskih stvari ,a ovaj demo 1 pes13 je odlican i dosta bolji od pes12,pes11 .
                            GIFSoup

                            Comment


                            • #15
                              el moze neko na pm da mi posalje link za demo , ako nije zabranjeno

                              Comment

                              Working...
                              X