Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni najskuplji Bailly i Alli, obojica po 20ak iljada.
    Al ne stizem da igram u pm

    Comment


    • U to je dosta jeftino, jbg druga platforma, Balji je kod mene oko 35k. Tu gnjidu od Alija ne bih uzeo pa da dobiti utakmicu necu
      sigpic

      Comment


      • Bio je oko 30-32, pa je pao na 22
        Alli zveriste

        Bez zezanja - Dembele drzi vezni red. Bas je kradja, Matic mi vise ni ne treba. Mogu sa 10 igraca da igram kad imam ovu zivotinju

        Comment


        • Proklet bio dan kad su uveli packove.

          Kupih jumbo rare players pack od 100k i dobih Keylora Navasa jedinog sto je vrijedan spomena, tako da sam tu bio oo 80 hiljada u minusu.

          Pojacao sam malo Francuze, a u italijanski ekipu doveo samo Pjanica umjesto Parola, ali sad sam s parama katastrofa.




          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ja poceo da se bavim transferima, ulogujem se na web app, kupujem special igrace posto uvijek neko prodaje jeftinije i onda ih preprodajem, a buy now mi je mnogo manji nego kod ostalih.
            sigpic

            Comment


            • Fino ovo ide sa transferima preko web app, iako trenutno imam samo dvije hiljade, prodajem pet special igraca i tu imam blizu 100k, pritom prodajem jos 35 obicnih igraca, definitivno ovako mnogo brze ide da se zarade pare, da dodjem do 250k pa cu onda 200k da koristim da bih kupovao special i preprodavao, a ovo sto je visak da kupujem ono sto mi treba.









              Ove trenutno prodajem, a ovo sam poceo da radim kad sam imao 23k, velika zarada i mnogo lakse nego kroz igru zaradjivati, e sad smaranje je kad to mora da se radi in game, ali kad sam nasao app pa mogu preko telefona ili kompa da odvojim pola sata i ispratim transfere, odlicno
              sigpic

              Comment


              • Dok sam postovao ode Vrsaljko, za pet minuta sam ga kupio i prodao, kupio za 15500, prodao za 19000 drugog sam kupio jos jeftinije ali cu ga cekati da se proda za 23 i po.
                sigpic

                Comment


                • Malopre igram sa Realom gubim 3 za redom od Barselone..Uzimam Lazio i vraćam na analog i ssks...Sergej kupi sve ima ga i napred i nazad i u skoku.

                  Reč je o PES 18.

                  Takodje, Bešiktaš je solidan, sa Negredom, Kvarežmom, Meddelom, Pepe, Adriano, Troši...

                  Naravno protiv druga. Ne igram nikada sam.
                  Last edited by Cassius Clay; 22-12-17, 18:57.

                  Comment


                  • Bacismo Srdja i ja jednu online co op sezonu i pjeske uzesmo titulu. Mogu reci da smo svakoga pregazili s igrom iako je tu bilo poraza, posebno s Mancesterom, jer su svi koji su nam dosli imali Real, ali niti smo se nesto dogovorali ili nesto slicno, izasli da igramo i bas igracki dominirali svakog, kako se blizio kraj lige kliknuli i bas sabili. Posle smo i mi uzeli Real, nismo vesla sisali je li, i zgazili sve, a posebno u poslednjem mecu Barsu u el klasiku, osam ili devet nula
                    sigpic

                    Comment


                    • Da se nadovezem na Vladanov post, znaci u napadu smo iznenadjujuce dobri bili jos od prve partije dok je odbrana skripala posebno kod preuzimanja ali kako je vec Vladan spomenuo pred kraj sezone smo bili sve bolji i bolji i poceli gaziti, mislim da smo na kraju vezali tri lagane pobede. I ono sto je mozda i najbitnije bas smo se vrhunski zabavili.

                      P.S. Bilo je 9:0 u poslednjem mecu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Co op stvarno ume vrhunska zabava da bude s dobrim partnerom. Samo cepajte

                        Smara jedino to što svi uzimaju najjače timove. Trebalo bi da skontaju neku ligu gde bi bili zabranjeni.

                        Comment


                        • Kako nas EA pocasti s Pirlom

                          Ako nista odradili taj SBC obavezno, smijesan je realno u odnosu na ono sta se dobije.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Gde ima proveren polovan ps4 da se uzme? Ili nov do 200-220 max. Neki najobičniji da cepam PES..

                            Comment


                            • Vecito pitanje, ko je bolji ove godine PES ili FIFA ?

                              Comment


                              • PES sve i da je stigao FIFAu, a nije, nema sta da trazi u online modovima, u svakom trenutku mozes igrati obicne online divizije, co op online, a najvise igraca je u FUTu, PES ima smijesnu bazu i cak ga nema na Steamu za nas region. Ocaj je Konami.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X