Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon

    sigpic

    Comment


    • Sadasnji tim izgleda ovako

      Kepa - Meunier, Kimpembe, Laporte, Robertson - Doucoure - Rabiot, Jorginho - Dembele, Lacazette, Martial.

      I bukvalno mi je pola tima odredio Kimpembe koji je kontam najboji stoper u igrici Zbog njega i Meunier i Rabiot i tako se doslo i do francuskog napada. Jedino sa Maritala stvarno zeleo
      Menjace se ovde jos dosta naravno, ali ovo je ok tim za smesne pare. Najzalije mi je sto ce Doucoure-a da menja Veratti (moram probam malog Italijana, plus ne remeti hemiju i jeftin je). Ali zadnji vezni iz Watforda ima interception oko 97, kratak i dugacak pas isto toliko cini mi se. Plus ima i sut... jedino sto je spor.
      Rabiot i Jorginho ne mogu los pas da bace, to su neistine. A francuski napad vrlo brzo i dobrog skilla.

      Eto neki saveti za pocetnike

      Comment


      • Uzmi Kondogbiju obavezno
        sigpic

        Comment


        • I pjevaj mu Ljubo, voli kad mu se pjeva, onda je bas prebrutalan

          Hajde zovi me nocas u tri Kondogbija
          Ja vise ne spavam ni iz hobija
          Zovi me nocas u pet Kondogbija
          Kondogbija i ti i ja

          Ovo su moje trenutne ekipe





          I dva super suba

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Uzmi Kondogbiju obavezno
            Hahah ma ne uzimam igrace koje ne gledam mnogo u RL-u ili igrace koje ne podnosim
            Lacazette je jedva nekako dosao s' obzirom da je iz Arsenala

            Dobre su ti postave

            Ne znam kako ali cu do sledece Fife uzeti valjda Mbapea

            Comment


            • Ma koji Verrati...ovaj tim menjam samo igracima poput Kantea, Van Dijka, Mbapea

              Kidaju ljudi!

              Comment


              • Nemoj sad nista da kupujes svakako, stekaj coine za black friday, ustvari prati cijene vec od vikenda, ali ocekuje se opasan market crash, ako imas u steku ozbiljnije novce moci ces da napravis top ekipu oko black fridaya. Ja sam nestrpljiv pa sam uzeo Ronalda i dao tri miliona skoro, mada zabolje me, mogu i da ga prodam i izgubim 70ak hiljada, i da ga mozda za desetak dana uzmem za 200k manje ali mi je to cimanje, ionako samo od igranja generisem 150k nedeljno, a barem tri puta vise preko marketa, tako da mi ocini ove sezone nisu nikaakv problem. Evo danas sam vratio Matuidija, vec imam skupljeno za Mertensa i da mi se proda preko 150 igraca, a za tri dana me ceka 45k coina, dva players picka i tri packa i jos 35k coina ako odlucim da ih uzmem, a necu nego cu ici po untradable packove od division rivals. Ali bi valjalo sad skupiti novce za sledecu nedelju jer ce market da pukne, nikad nema vise igraca i packova nego kad je black friday i toty karte kad izlaze. Naravno i tots ali tada je igra pri kraju, sad nije jos ni do zenita dosla.

                Napravi concept squad i prati cijene igraca koje zelis. kad se market oporavi moci ces i da zaradis ukoliko odlucis neke igrace da prodas ili ti se ne svidjaju.
                sigpic

                Comment


                • A nemam ja toliko vremena...mora neko bolovanje da padne
                  Ne prodajem nista, stekam samo za sbc al lose to ide...
                  Ali poslusacu te i cekacu black friday. Mada ja cim malo nakupim para odma trosim. Kupio Alissona koji je mozda malo bolji od Kepe
                  Mada brani kao zmaj za sad.

                  Comment


                  • BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

                    sigpic

                    Comment


                    • Ne izgleda ovo lose

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

                        Ovo iz onog cuvenog flash Icon SBCa?
                        sigpic

                        Comment


                        • Nope, iz jumbo gold jedan u milion kazu
                          sigpic

                          Comment


                          • A makse

                            Za koliko si ga utopio?

                            Comment


                            • Za milion i 150k
                              sigpic

                              Comment


                              • To bi mi resilo sve rupe u timu. Kante, VVD i Mbappe

                                Comment

                                Working...
                                X