Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posle CRa i Hazarda (koje naravno nije realno da dobijem), prva zelja mi je bio Partey (ima vrh ocene) i dobih ga

    Mislim da ce na cdm, a Pep na cm

    Sta mislite vas dvojica?

    Comment


    • Svakako na CDM, jebe ga malo balans, e sad sta da mu zalijepis je pitanje, shadow, anchor, engine ili powerhouse, ako ti treba pas s njim onda powrhouse ili engine, ako ti treba cisti CDM onda shadow ili anchor.
      sigpic

      Comment


      • Verovatno cu anchor.
        Jos 16 dr pobeda i stize Pep

        Comment


        • Pretpostavljam da je Parti najbolji na CDM ali kad dodje Pep lako je isprebacivati da utvrdis koja varijanta ti je bolja. Sad imas odlican link za Spance u odbrani a oni su svakako OP.

          Evo ekipe za ovu WL



          Sve vise i vise mi se svidja Gigs, bas potcenjen na ovoj fifi, jeste taj wf problem ali kad je namesten na levicu to je skoro pa uvek siguran gol. Ras za sad odlican ali uzorak od 5 utakmica svakako nije dovoljan za neku analizu, uglavnom kad ga spojis sa golom ne masi.
          sigpic

          Comment


          • Igrao onu kao sa 11 first owned igraca, zbog ikone i Partey odlican...
            Ali Mata...haos utakmica, gol i dve asistencije i bas je dobar ingame. Crespo odma 3 gola dao uz njega

            Bukvalno sam bio u problemu jer sam hteo Pepa na CDM a onda bi mi cm-a igrao Gini jer iz Spanije niko ne valja...
            Ali sada Pep ide na CM, uzeo Stegena, Lengleta, Ferlanda... ovako jak tim nisam imao kada mi se saberu sve prethodne fife, koliko god to jadno zvucalo

            Sad se samo stekaju coini za neke cool sbc-eve i prvenstveno da se uzme neka zver da bude uz Crespa, jer jeste Vardy dobar za sada... al za koju nedelju najkasnije mora da bude super sub i da lomi umorne protivnike brzinom
            Last edited by Ljuba90; 22-11-19, 22:14.

            Comment


            • MBAPPE IZ TWO RARE GOLD PLAYERS PACKA!!!!!!!!!!!!!!!

              Hahahhahahahahahaha, jeste untradeable, ali ono, nije da je nesto posebno bitno
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Opa svaka cast Dalinjo, strasan pull

                Mi odradili icon base pack za 200k, ali zato ostade klub prazan, srecom fo igraci nece skoro biti potrebni napunicemo ga do tada

                Ras je bolesnik, sve sto sutne zavrsi u golu
                sigpic

                Comment


                • Jbt Villa je bukvalno igrac koji mi se najvise uklapa u koncepciju, ali fali mi 250k

                  Bravo Dale, zbog tog igraca menjas celu ekipu ako treba

                  Comment


                  • Ponovo 20 pobjeda, Srle prekucao ovu wl, imao je 8-0 skor ali nije imao tehnickih mogucnosti da nastavi

                    Ja ocajno krenuo rezultatski, igracki sam bas zadovoljan ali sam tri izgubio u kojima sam bio mnogo bolji, ipak nedelju sam zgazio, mislim da sam od 11 devet dobio tako da ponovo uzimamo gold 1 iako smo misljenja da su bolje nagrade u gold 2

                    Ras je fantastican ispred gola, ko ima coine za njega nema greske.
                    sigpic

                    Comment


                    • Hvala, hvala.

                      Bukvalno Ljubo, bez dileme bih sve promijenio, ali dodatno me sreca pogledala, jer mi je RW Dembele Francuz, CAM Rivaldo ikona, samo LW Asensio nije imao chem sa Mbappeom i zamijenio sam ga Martialom.

                      Odigrao sam WL nakon 4-5 sedmica i zaustavio se na 14, jer mi nagrade na 17 nisu bas primamljive, a do 20 tesko da bih stigao, jer sam imao 14-9, sto znaci da bih samo jos jednu smio izgubiti da bih dosao do 20, tako da sam stao na 14, nisam htio da rizikujem, pa sam svjesno stao ovdje.

                      Moj brat Rivaldo je P A K L E N.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Koliko je uopšte bitna ta hemija u igri, je l se stvarno primeti razlika?

                        Comment


                        • Srđan i Vladan igraju zajedno?
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Flasback Mata je najbolji igrac sa kojim sam ja igrao Fifu. Apsolutno nema manu ingame

                            Uzeo Pepa i sada sam stvarno odusevljen svojom ekipom

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Koliko je uopšte bitna ta hemija u igri, je l se stvarno primeti razlika?
                              Bitna je mnogo, 100 mora biti timska hemija, ajde nekoliko igraca mogu da budu na 7 ili 8, ali sve sem 10 im ne daje full boost sa hemijama, a to je i poenta, naravno sporiji su, losije reaguju, skloni greskama vise nego inace ako nisu na 100 hemiji.
                              sigpic

                              Comment


                              • E to me interesovalo, ladno im padaju atributi znači. Izgubiš brzinu ako nemaš dobru hemiju sa saigračima

                                Comment

                                Working...
                                X