Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • £250,000 IN A MINUTE

    35,000 x 45k packs sold in just over a minute.
    To je EA
    sigpic

    Comment


    • Kakva su to alava djubrad

      Ali moze im se, ljudi su retardirani...

      Comment


      • Nas dream team

        sigpic

        Comment


        • Dusa me boli...

          Imao 16-12 i sledeci lik prejak, aj nema veze.
          Poslednja tekma daje mi lika koji mislim da ima sve specijalne karte u timu. Znaci Politano, Morales, Villa, ikone... Itd... Pritom lik od svih 30 protivnika u ovoj wl jedini za kog mozes da kazes da ubija kako igra. Znaci sve finte, savrsen pas, top odbrana...i dobije me jedva 3-2. Bas sam ponosan kakav sam mu otpor pruzio.

          Fora je sto ne znam ni sam kako sam izgubio od dva morona u toku dana od kojih sam pet puta bolji. U stvari znam, obojica su imala Neymara koji je iz nekog razloga bolji od debog Ronalda i Pelea u igrici.

          Ostaje zal, ali napredak je ogroman

          EDIT: Mrtvi EA sve im jebem Dopisivao se sa ovim poslednjim likom, jer me je smarao da popravim net xD i dosli do toga da lik ima 17-0 skor za sada. A ja imao 16-13 i spoje nas dvojicu.

          Teska djubrad ea, zelim im sve najgore
          Last edited by Ljuba90; 01-12-19, 21:04.

          Comment


          • Jbg Ljubisa ali cim si dosao do 16 docices i do 17 brzo, ipak matchmaking je sranje i to traje godinama vec, nece ga nikad ni srediti jer im puca kurac.

            Ja sam prekucao ovu wl, na kraju vezao osam pobjeda, dosao do 20 i mogao sam cini mi se i do elite ali mi se prispavalo i jbg. Zato ce sledeca wl da bude haos, uvijek EA sve izbalansira. Srle nije imao mnogo vremena za vikend, 4-5 je odigrao samo cini mi se, mislim da je sve pobijedio, a bili smo se dogovorili da ne idemo preko 14 ovog puta da vidimo nagrade na gold 3 ali jbg usao sam u strahovitu seriju, bas sam igracki izdominirao tu nedelju vece

            Market smo prekucali, samo cu reci weekly transfer profit 1.1m and counting
            sigpic

            Comment


            • Kako smo prekucali market za bf ovo nisu istine, milion banka kad dodju nagrade od wl, totalna ludnica jer smo ipak 1.6m dali na Ronalda prije samo pet dana, idemo po Nejmara i Embapea
              sigpic

              Comment




              • Koj da zeam za midfield. Rb valjda ke bide walker. Podobruvanja za 200k ?


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Sisoko je nenormalan, vise je OP od Bakajoka sa Fife 18, sa powerhouseom obavezno. Za klasu je bolji od Fernandinja i Milivojevica zajedno.
                  sigpic

                  Comment


                  • A ne bi mi igrao Sisoko da mi plate. Kenja mi se od tih prosecnih igraca koji su meta u Fifi

                    Comment


                    • Miljivojevic ni e onaka u tim, deka ozil go staviv u sbc.Fala za sisoko.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Odradite Benzemu i Di Mariju, dzabe su, a top su karte.
                        sigpic

                        Comment




                        • Evo i mojih mučenika za početak

                          Comment


                          • Trenutno smo na 14-2, a pocetak je bio 3-2
                            sigpic

                            Comment


                            • 25 dana nisam igrao fifu uzasan start al sada sam opet na 50% jer vise nisam hteo da stedim i umesto Militaa, Pepa, Parteya, Frenkija su uleteli Varane, Kante, Sisoko meta i RTTF Benzema dok ne skupim sada za Grizmana CAM metu jer sam sa 400k pao na 80 zbog ovih transfera.

                              Ocu ja budala da imam dlp-a ikonu Pepa u Fifi. E ne moze Ljubisa, moras da imas copinu koja trci gore dole i talenta nema zeru.

                              Al zato bice vise pobeda

                              Comment


                              • Malo smo promijenili jer cekamo jos veci crash od trenutnog, prodali Mesija i Ronalda, kupili R90, imamo masu ut karti, a banka 2.8 miliona, preko 5 ako prodamo R90



















                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X