Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dje ste krenuli njemacki profesionalci na Srleta i mene, dje cete na Rusiju



    sigpic

    Comment


    • Posto sam uzeo Mbappea i verujem da ce biti glavni igrac, cilj je da mu chem bude na max
      Uzeo 84 overall Lalu, Kijelinija zamenio plavim Kimpembeom. I Fekir pobedio Eriksena u borbi za CAM poziciju, realno su tu negde. Mozda Eriksen bolji, ali Fekir mi je gotivniji Jebe me Son, ali ne mogu da mi na klupi sedi red inform Son jbt, a i zver je, a i chem mi je i dalje na 100 lagano

      Neki plan je da mi u end game timu Alissona zameni Curtois,VVDa Varane, Robertsona - Marcelo, Matuidija Kante, Fabinha Casemiro, Manea Neymar i Sona neka najbolja verzija Cavanija

      Casemiro iskljucivo zbog hemije
      Last edited by Ljuba90; 08-01-19, 23:37.

      Comment


      • BOOOOOOOOOOOOOOOOM BAAAAAAAAAAABYYYYYYYYYY BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

        sigpic

        Comment


        • Krenuo sam da igram myclub na PES 19, bolje da nisam. Šta je ono krv ti jbm?!

          Prvo što dobijaš neke invalide na početku, invalidi jer u pesu igraci sa overalom manjim od 70, nisu igrivi. Nema nekog balansa sa tim igračima, samo su im usporili sve reakcije, kao da ti laguje net.

          I dobro, šta sad, šibaš jedno vreme tako, dobiješ bolje igrače. Super. Sad već imaš sa čim da radiš. Naravno, tim je i dalje pun nedostataka, ali da se to nadomestiti dobrom taktikom, tvikovati pozicije i slajdere do iznemoglosti, jel tako?

          PRC.

          Ne možeš to da radiš. Možeš da kupuješ neke šnj trenere i da koristiš njihove taktike. E tu mi je već pala klapna. Mislim stvarno, šta koji kurac. Zašto jebeno ne možeš da nameštaš svoju taktiku? S tim što je plus pakao teško uzeti nekog trenera koji ti odgovara. Moraš da odigraš bogoca utakmica da bi ih otključao. Valjda nekih 300-400 za top trenere, da bi dobio šansu da ih kupiš.

          Nakon ovoga apsurd dolazi do novih granica. Pošto je jelte, ovo toliko užasno odrađeno, nema ni mnogo igrača koji igraju myclub. Pa kad namestim da mečuje po sličnoj jačini tima, ne mogu da nađem protivnika

          Nema veze, šibamo dalje. Igraš protiv mnogo jačih, jeste da ti je tim sranje, i jeste da ne možeš taktiku da namestiš, al dobro. KAD ONO, izlazi brat u 3-4-3 formaciji, sa Mesijem, Ronaldom i Aguerom, na centralnom veznom mu stoji Ronaldinjo Gaučo a jebene ving bekove mu igraju Sane i Daglas Košta. Pa alo care. Ja stao, gledam ne verujem. Duh Gojkare koji bleji gore u svom internet-posmrtnom životu se pojavljuje i izvija nad mojim sonijem, i Gojkara izgovara: "Sa ovakvim ving bekovima je Muslin trebao da igra sa Srbijom". Pa jes rodjace, da je izveo repstaciju na paraolimpijske igre, možda je i trebao. Kao što ja izlazim na teren sa ovim naizgled izbalansiranim timom a ustvari timom spremnim za bronzu na paraolimpijskim igrama. I onda me isteslači neki klinja iz Zanzibara sa svojom Tijago Mota formacijom. I onda me isteslači još nekoliko klinaca sa tim svojim Tijago Mota-Zdenjek Zeman na koksu formacijama i igračima.

          Pa dobro bre ljudi, gde je tu fudbal, gde je nadmetanje, nadmudrivanje, nadigravanje i ostale stvari na N?

          Stvarno sam zgrožen time šta je napravila jedna kompanija koja se 20 godina bavi proizvodnjom fudbalskih igara. Sva sreća mogu se pikati one online divizije, tu je već druga priča. Uzmeš tim koji ti odgovara. E tu kad mi dodje klinja iz Miranmara sa PSG-om i izvede na teren istovremeno Nejmara, Drakslera, Embapea, Kavanija i Di Mariju, ili neki drugi klinja tamo negde iz Amerike pa izbaci Barsu sa Mesijem, Suarezom, Dembeleom, Malkomom i Kutinjom, a ja sa druge strane stavim low block u 3-5-2 Juveu ili Atletiku, e tad oni mogu samo da izađu nakon 4:0 na poluvremenu. Dobre su te online divizije, tu već mogu da lecim svoje frustracije nad bubuljičavim amerima i azijatima.

          Edit: Al čekaj, još jednom, ne možeš da namestas svoju taktiku, stvarno? Stvarno? Stvarno? Ne možeš da namestas sebi taktiku? Stvarno?
          Last edited by bici; 15-01-19, 00:17.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment




          • Jeste da je nova godina tek pocela ali imamo jedan od najjacih postova 2019. godine sigurno

            Igraj Fifu pacijentu, mozes pet taktika da promijenis in game, a da ne stisnes pauzu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post


              Jeste da je nova godina tek pocela ali imamo jedan od najjacih postova 2019. godine sigurno

              Igraj Fifu pacijentu, mozes pet taktika da promijenis in game, a da ne stisnes pauzu
              Ma brate, znaš koliko je to komplikovano, iskoreniti stotinu navika i refleksa. Previše posla, iako bih želeo, al nemam toliko vremena. Trebalo bi mi par stotina partija da se skroz priviknem, a inače sam ograničen na neke 3-4 partije dnevno uglavnom. Probao sam danas malo fifu, al nemam živaca iskreno, iako je svetlosnim godinama ispred pesa, to se odmah vidi. Msm, nije meni taj myclub problem, jebe mi se za to, nego sam se samo zgranuo koliko su ga loše uradili. Napravio je konami arkadu od igrice, nikad gora iskreno iako je na prvi mah delovala dobro. Šutevi ulaze iz svih mogućih uglova. Nenormalno su sjebali duel igru. Brzim igračima ne može da se pridje uopšte, ne možeš da ih uhvatiš i udjes u duel. Hold up je skoro pa nemoguć, ne možeš da igraš leđima čak ni sa top igračima jer te svako izbaci s ledja iz balansa. Često je nemoguće uopšte primiti loptu leđima okrenut golu, ako su iza tebe Pike, Ramos ili slicni. Tako da je konami pokušao maksimalno da celu igru svede na zujanje s loptom brzih igrača, i uspeli su u tome. Skoro pa nemoguće je držati zadnju liniju i defanzivne veznjake u nekom pristojnom obliku. Svaki put kad preuzmes igrača pa prebacis na drugog, ovaj prvi ode u tri lepe, to se gubi, to ispada samo od sebe, trci na 100 strana. Ako slučajno preuzmes 2 različita odbrambena igrača u toku protivničkog napada, tebi ode cela odbrana u tri lepe, 5 rupa se stvori, ne znaju gde će. Još su ubacili shot meter kad si na svojoj polovini, pa kad treba da ispucas loptu iz 16, ako pritisnes više puta brzo kocku da bi ispucao loptu(što je svima refleks), on je ne ispucava i dalje nego samo puni shot meter. Imbecili. Pokušao sam da nađem online da igram protiv nekoga na manualu, al nema. Čitam na reditu, prošli mesec 3000 aktivnih online igrača sa PC-a. Nisam siguran da će Konami još dugo moći ovo da izdržava.

              Uzeo sam malo onaj Steep da igram, besplatan ovog meseca na ps+, bolje mi da se uz to relaksiram dok čekam TLoU 2 i Days Gone, nego ovamo da lupam glavu
              Last edited by bici; 15-01-19, 19:41.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Znam, ja sam cijeli zivot igrao PES ali bas iz tog razloga ce ti prelazak na Fifu biti laksi, PES igraci imaju dosta skilla, branjenje na Fifi je mnogo kompleksnije nego na PESu pa bi i tu profitirao.

                Suteve su sjebali i na Fifu ove godine bas, sve ostalo je ok, pas igra je upropastena prilicno ali dosta ispeglanija nakon patcheva, a bas je to bio najveci adut Fife od 2012. ili 2013. dje je pas igra toliko fluidna da ono utripujes da gledas pravu utakmicu ali fines sutevi su sad toliko op da svi iskoriscavaju da ne kazem zloupotrebljavaju jebenu mehaniku. Medjutim brzina toliko nije bitna, gradjenje je i dalje top, dueli se gube i dobijaju, probao sam PES i dalje on nema sta da trazi pored Fife. Ali je perverzija otvaranje packova, predobra je ta animacija, za klasu bolja nego u Fifi

                3k je dosta, obicnu u decembru nema ni 300 igraca online i trazis gejm po pola sata, prije par godine bukvalno je bilo u odredjenom dobu dana da ne mozes naci protivnika tako da je to napredak. Konami je bas neozbiljan nazalost i ne vjerujem da ce se uozbiljiti.

                Steep je top, uzeo ga ja jos prosle godine taman nedje u ovo doba kad su bile ZOI, Ubisoftova igra koja je generalno nebitna, a imala je tada top podrsku, ali je nisam upalio ima preko pola godine sigurno, u svakom slucaju super je razbibriga. Postoje samo tri igre koje sam kupio od Ubisofta, pomenuti Steep, Rayman i Valiant Hearts: The Great War.
                sigpic

                Comment


                • Ko ima Van Dajka odradi holandsku ligu SBC, dobije brdo packova, i ovu kartu, najbolji bek na Fifi, bolji od flashcbak Alvesa, SBC kosta izmedju 130 i 150k, pritom De Lit ce dobiti TOTS kartu pa eto i strong linka

                  https://www.futhead.com/19/players/1...nzel-dumfries/

                  I onda ko ima Pogbu proda ga i odradi PL SBC i uzme Dukurea, jos 20 packova, a sigurno svi imate brdo ut igraca iz PL, ako nemate nijednog ispasce oko 350k, ali je to nemoguce, pogledajte samo tu zvijer

                  https://www.futhead.com/19/players/1...laye-doucoure/

                  I Vardi je top ali sm i wf 3, pritom ima Rasko IF da se kupi za smijesne pare, mada vrijedi i Vardija uraditi definitivno ali Dukure je nenormalan

                  https://www.futhead.com/19/players/19051/jamie-vardy/
                  sigpic

                  Comment


                  • Bas, bas je brutalan Doucoure, zato sam i odradio 19 od 20 SBC-eva, ali Wolverhampton mi ne pada na pamet jos uvijek.

                    Jezivo sta su s cijenama uradili, svi stoperi su po 10k, Neves je 10k, bekovi su 10k, bas sramotno, fuj.

                    Iz ovih 19 packova Sane, Icardi i Dzeko, daleko od spektakularnog, ali ono, moze i dosta gore.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ja kupio kera i sad od fife manje vise nema nista neko vreme. Nije mi zao iskreno

                      Vlajko kako jos nisi dobio toty kartu?

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        Bas, bas je brutalan Doucoure, zato sam i odradio 19 od 20 SBC-eva, ali Wolverhampton mi ne pada na pamet jos uvijek.

                        Jezivo sta su s cijenama uradili, svi stoperi su po 10k, Neves je 10k, bekovi su 10k, bas sramotno, fuj.

                        Iz ovih 19 packova Sane, Icardi i Dzeko, daleko od spektakularnog, ali ono, moze i dosta gore.
                        Ja sam na pet od 20, a imam u svakom timu od dva do pet igraca, tako da sam ok. Solidni pullovi ali s obzirom koliko je tu packova moglo ti je doci vala i nesto veliko, opet ispaltio se itekako, sve i da ne dobijes jaku kartu i dobijes npr. samo non rare gold isplatice se. Sacekaj sjutra nagrade za WL i DR, bice tada najmanje cijene kapiram

                        Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ja kupio kera i sad od fife manje vise nema nista neko vreme. Nije mi zao iskreno

                        Vlajko kako jos nisi dobio toty kartu?
                        Nisam, nista vise ne izvlacim, ali mogu da imam toty karte ako to zelim, banka cetiri miliona
                        sigpic

                        Comment


                        • Da citiram Vladana:

                          BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM




                          Iz ovog najobicnijeg prime electrum players packa, future stars challenge
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Au svaka cast brate, vrhunski pull mada kazem danas Srdjanu bezobrazno je ovo sto su uradili sa ovim kartama, Vinicijus preko 2 miliona jbt, bolest
                            VVD ako imas i odradi obavezno Damfrisa i ti si zavrsio sa odbranom, ni tots karte ti ne trebaju onda realno
                            sigpic

                            Comment


                            • Prodan je on odmah, 500k i odradio SBC za Baresija.

                              Da, meni je ovo bas besmisleno, neki Vinicius i De Ligt, koji nemaju KO utakmicu u LS u zivotu da imaju jaci rating nego prime Rivaldo, Zola, Carlos, Crespo, Vieira, Gullit i ko sve ne, bas bas besmisleno.

                              Da su ovo isto uradili i dali ratinge 85-89 bilo bi mi ok, ovo mi je bas pretjerivanje i bezveze, ali sta je tu je jbg.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Realno idiotska stvar sa tim klincima al ajde.
                                Uzeo eternet kabl i vise nema nikakvog stuttera, bem ti sbb

                                Menjam dosta ekipu, al nemam para da to uradim kako valja. A nemam para jer nemam vremena mnogo da igram. Jbg...
                                Novi igraci su Varane, Grizman, Casemiro i svi su ubice.
                                Sad se kajem sto sam prodao totw Dembelea, sad skupljam pare da ga uzmem

                                Comment

                                Working...
                                X