Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • muahaha

    Comment


    • Comment


      • Ove sezone Srle i ja zajednickim snagama igramo FUT na jednom acc, samim tim zajedno i trejdujemo, igra ima brdo problema trenutno sto se gameplaya tice ali sto se marketa tice tu radimo sjajan posao, banka 176k i da se proda nekih 300 igraca, dakle minimum 300k cemo imati da ulozimo i onda dobijemo 500-600k
        sigpic

        Comment


        • Igrica kao igrica mi se svidja, nemam nesto puno zamjerki, ali ispizdi me sto je izasla u petak, a 4/5 rivala protiv kojih igram vec sad imaju ekipu vrijednu 2-3 miliona. Doslovno svaki mec imaju da li Messija, Ronalda, Mbappea, Neymara i slicno, bas nesto nevjerovatno i retardirano. Vrhunac svega je bio juce, igram protiv lika koji fura formaciju 4-2-3-1 i ova 4 gore su mu Seedorf, Henry, Suarez i Messi.

          Meni najjaci igraci iz packova bili Dzeko, Tadic i Arthur, a odradio sam sve one hybrid challenge, bas zlo..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ma ja znam da iz packova necu dobiti nikad nista. Ove godine poceo sa la liga ekipom. Guedes, Saul i Jovic su mi za sada najjaci igraci
            Skupljam pare za ter stegena, cuo sam da je bolesno mocan.

            Comment


            • Neko za fifa 19 na ps4 ?
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Dobio iz DR nagrada totw Havertza. 200k laganih
                Mislim da za ovih par godina nisam dobio mnogo boljig karti od njega, sto je depresivno

                Comment


                • Havertz mi doneo Ter Stegena (koji je brutalan), Gayu, Casemira, Frankie De Jonga i On the Watch Jovica. Mislim da je Jovic najbolji la liga napadac, 5 stars weak foot...bas je zver

                  Comment


                  • Ovaj patch je malo sjebao stvari, a Ljubisa? AI opet igra vecu ulogu u branjenju nego do cetvrtka sto je bio slucaj.

                    Za sad mixed emotions sto se mene, a i Srleta tice. No ne zalimo se, na marketu solidno, moglo bi bolje ali svakako se cekaju SBCovi za masovno prodavanje, sto se sb tice druga nedelja vec elite 1, a sto se prve wl tice 17 pobjeda ostvareno, moze i gold 1 da se napadne ali nema potrebe realno, no treba ih odigrati svakako donose bodove za dr. Za sad smo spakovali Tijaga 87 i OTW Zoelintona, s ovim igramo, sledece sto jurimo su Varan, pa Azar.



                    Sredina nam je bas tanka, mucimo se u odbrani kao i svi, nenormalne stvari se desavaju sa defanzivcima i golmanima, Bejl je daleko najbolji igrac ekipe, ali su izuzetno upotrebljivi na neke duze staze po meni i Karvahal, Marselo i Militao. Brzina igra ogromnu ulogu trenutno, to mora da se nerfuje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni je dosta bolje od fines fifa 19 Ali rebound gol kad primim samo izadjem iz sobe da se isplacem na miru. Odbranu sam bas uvezbao, al moraju da urade nesto sa ovim nabijenjem 8 igraca po sredini terenea oko 16 m od gola...
                      Mene vadi Frenki De Jong sa nekim ludackim pasovima i Jovic koji ne masi, sa obe noge odakle oces

                      I meni su pored ove dvojice top Militao, Ter Stegen, Gaya, Saul. Casemira sam tek naucio da koristim, sece masu akcija. A desno Vaskez veoma dobar. Cekam onaj poslednji level sa exp da skupim da dobijem njegovu special kartu

                      Ima pun k mana igra, al je bolja od 19ice, meni
                      Al opet, igracu svaku trecu wl i nemam vremena za market. Tako da bice jebeno

                      Comment


                      • Nije lose za manje od dvije nedelje od kad je izasla igra, a Ljubisa?
                        Azarova cijena sitnica, 616k

                        sigpic

                        Comment


                        • Slicni smo, samo ja nemam Azara, Umtitija, Karvahala, Bejla, Vidala i Inakija

                          Uzeo Benza doktora i spojio ga sa Jovicem u napadu. Na prosloj tekmi pobedio 5-4 nekog ko je dosta jaci od mene. Jovke 5 evrogolova

                          Odustao od lw i rw jer nikad necu imati za Azara i Mesija
                          Tu je mocni Fekir na CAM.
                          Siguran sam da je De Jong bolji od Vidala Vlajko, menjaj to

                          Comment


                          • Ti znas Ljubisa ko je kralj marketa a sad jos kad je Srle tu, pa to ide nenormalno brzo, vec smo preko milion generisali

                            Jovic nam je u fitnes ekipi, vrhunski je ispred gola ali dosta je trom ovako.

                            Srdja i ja imamo neki plan da idemo po Mesija pa presaltamo Bejla lijevo na osam hemiji ali moguce da cemo ici po Kristijana ipak, mada daleko je to jos, prvo Varan, e sad Varan pored Militaa ili Umtitija ili cak Lenglea koji jeste preskup trenutno ali izgleda odlicno, vidjecemo, sve mi se vise svidja Umtiti ali Militao je bas meta.

                            Ne znam sto bih rekao, prije bih uzeo De Jonga od Modrica jer je jednostavno bolji u igri ali uvijek bih prije isao po Matuidija nego De Jonga ili Modrica. Vidal me bas iznenadio, ovo je sto neko rece najgori downgrade ikad, dobio 17 na brzini u odnosu na proslu godinu, a pao mu rejting iskreno ta sredina nam je izgledala bas lose prije manje od nedelju dana ali njih dvojica rade brutalan defanzivni posao. Uzmi Guedesa, odlican je.
                            sigpic

                            Comment


                            • Imao sam Guedesa ali sam batalio krila i okrenuo se formaciji koja mi je u prosloj fifi najvise uspeha donela. 41212...
                              Uzmi Frenkija, sumnjam da ima mnogo boljih veznjaka u igrici

                              Comment


                              • Uzeli smo Suareza, sad cemo ili po Varana ili po Grizmana, vidjecemo vec, ali nema svrhe ici po De Jonga trenutno, nije prioritet jednostavno
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X