Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treci, potpuno nevjerovatno nesto. A bolje onda da ti ne kazem sta mi je sve juce doslo
    Ederson, Firmino, Handanovic, UCL Pike, UCL Alba, UCL Sane, IF Pici, IF Laport uz ovog Laudrupa koji je slag na torti, neka brutalna ikona ce da me ispadne 200-300k maksimalno
    sigpic

    Comment


    • Ako ti ne radis za EA...
      6-2 za sad, a poceo sa 5-0... Nije lose. Samo ne znam koliko cu stici da odigram.

      Ljudi pljuju patch jer nema vise finesa. A meni je sjajan. Ne znam dal sam jedan gol dao nakon crossa. Nemam ni krila cak
      Pas je mnogo bolji, sut iz daljine nije tesko dati. Odbrana je dobra. Glupi Ameri pljuju jer su navikli na fines sa 30 metara iz okreta iz prve
      Ciro i Dries nastavljaju da resetaju

      Comment


      • Jbg u base icon mi dosao Klajvert, nista od toga da sam EA covjek

        Evo s cim trenutno igram i sta sve imam od ut igraca. Samo cu reci da je Ibrahimovic bez premca najbolji napadac kojeg sam ikad koristio. Proslogodisnji TOTS Iguain je to bio, ali ovaj FB Ibrahimovic je nehuman, svaki duel covjek dobije, na zemlji ili u vazduhu nebitno je



        Spoiler




















        Ko je odradio Toreiru zestoko je profitirao jer je dobio nenormalan upgrade.
        sigpic

        Comment


        • Samo Sandro ti nije special a zver je bas.
          Docicu do 14 pobeda i moracu mozda tu da stanem, nema se vremena.
          Il sam napredovao debelo il mi lezi ovaj patch. Znaci svaku tekmu igram protiv nekoliko ikona i toty igraca i ili pobedim ili jedva izgubim

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post

            Ko je odradio Toreiru zestoko je profitirao jer je dobio nenormalan upgrade.


            Ja sam ga odradio 5 min pre kraja,sada nemam potrebe da uzimam Kantea za 330k
            sigpic

            Comment


            • I ja sam stao na 14 Ljubisa, ne vjerujem da cu stici, veceras sigurno ne, sjutra mozda tek uvece, mada mi je svejedno odma da ti kazem, eno Kastro bolesnik izvukao top nagrade od gold 3, bolje nagrade dobio od pplayer pick nego tokom cijele sezonu koju je proveo u elite

              Bas lijepa ekipa martinez, upravo odradih FB Luiza, ubitacan je na papiru, jedva cekam da ga isprobam, djeluje bolje od Kimpembea, ali ce Presnel dobiti upgrade cim prodje PSZ dalje, kapiram da ce onda tek biti zvijer. To je i jedina karta trenutno koju imam da je tradeable i bas me interesuje kolika ce onda cijena biti Kimpembeu kad PSZ prodje odnosno dobije upgrade posto je sad na 450-500 kako kad. FB Luiz je bas preskup, ali kad pogledas cijene ostalih stopera tog ranga opravdano, medjutim coini odu ali svakako tots karta.

              Izgleda da vise nece biti prime ikona, ovi iz EAa su totalni idioti, mozda onda odradim Butragenja, ali mi opet zao milion coina da izgubim.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                I ja sam stao na 14 Ljubisa, ne vjerujem da cu stici, veceras sigurno ne, sjutra mozda tek uvece, mada mi je svejedno odma da ti kazem, eno Kastro bolesnik izvukao top nagrade od gold 3, bolje nagrade dobio od pplayer pick nego tokom cijele sezonu koju je proveo u elite

                Bas lijepa ekipa martinez, upravo odradih FB Luiza, ubitacan je na papiru, jedva cekam da ga isprobam, djeluje bolje od Kimpembea, ali ce Presnel dobiti upgrade cim prodje PSZ dalje, kapiram da ce onda tek biti zvijer. To je i jedina karta trenutno koju imam da je tradeable i bas me interesuje kolika ce onda cijena biti Kimpembeu kad PSZ prodje odnosno dobije upgrade posto je sad na 450-500 kako kad. FB Luiz je bas preskup, ali kad pogledas cijene ostalih stopera tog ranga opravdano, medjutim coini odu ali svakako tots karta.

                Izgleda da vise nece biti prime ikona, ovi iz EAa su totalni idioti, mozda onda odradim Butragenja, ali mi opet zao milion coina da izgubim.
                David Luiz izgleda bolesno,leti Van Dijk iz tima odmah.Å ta si mu stavio,shadow ili anchor?
                Mislim da je Zaro rekao da će biti Icon SBCa,samo ne ovih prime,vec moment.
                sigpic

                Comment


                • Luiz je prvo bio 88 ali su ga onda digli na 89 i sad je bas nenormalan, sa anchorom je 96, to je nivo Maldinija, naravno Maldinija bez chemistry ali je jasno da se radi o end game karti. SBC trenutno kosta 420k na PCu, mene je ispao 260k.

                  Pazi sta mu radi anchor

                  https://www.futbin.com/19/player/194...m=10&schem=100

                  Ubrzanje i sprint 86 i 90, sve na defanzivu je 99 sem markiranje koje je 97, isto i fizikalije, skok i agresivnost 99, snaga je na 95, a staminu svakako ne mozes da promijenis, to bi bio problem da je vezista, ovako kad je stoper nema velike potrosnje. Nema price ovo je brutalna karta. Ide odma u prvi tim pored Neste, vidjecemo sta ce biti sa Kimpembeom, mada mi je malo krivo sto Luiz nije CDM, to bi tek bio haos.

                  Sentinel mu donosi ocjenu od 97 kao stoperu. Sta mu god stavis od to troje dobro je
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma i ja stao na 14... Apex je bolji
                    Steta sto nemam oko 400k coinsa, da odradim neku baby ikonu
                    Last edited by Ljuba90; 17-02-19, 20:45.

                    Comment


                    • Odradio Hulka za 50k, kakva masina

                      Htio sam Sokratesa ali kosta dva i po miliona, ja bih ga mogao odraditi za milion i po ali mi je i dalje to preskupo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nje lose za fitnes tim

                        sigpic

                        Comment


                        • Prva ikona ikada,iz Squad Battles Gold 3 Jumbo Premiuma
                          sigpic

                          Comment


                          • Stigao TOTS





                            Ekipa s kojom igram WL



                            sigpic

                            Comment


                            • Svi iole znacajni ut igraci koje imam trenutno















                              Upalo je nesto i TOTS t igraca, ali njih cuvam za sbcove



                              Banka tacno tri miliona, ne znam da li da pravim neke brutalne ikone ili da pravim full tots ekipe, mada i ovo sto imam nije gore od tots karti koje ce izlaziti sigurno
                              sigpic

                              Comment


                              • Za dvije nedelje da odradim i Vjeiru i ja sam zavrsio sto se ove sezone tice

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X