Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja igram sa ovim trenutno, ali su me sad sjebali, Upemekano FS je bolji i od Varana i od Kimpembea, mada ovo je live Kimpembe i doci ce do tog nivoa sem ako Ole cudo ne napravi i izbaci PSZ, mada su sanse za to realno minimalne.



    32 packa sam otvorio i najbolji pullovi su bili IF Kin i Verati, zajedno to je 50k, ali dobro sta sam sve izvukao ove sezone ne vjerujem da ce mi ista dobro vise doci

    Imam cetiri miliona u steku, radicu sbcove sigurno, ne vjerujem da cu ikone ali ovog De jonga odma radim, fb isto cu radim skoro sve vjerovatno.
    sigpic

    Comment


    • BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

      sigpic

      Comment


      • https://www.futbin.com/19/player/18173/Wayne%20Rooney/

        Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

        Zlatan i Vejn, idemoooooooooooo
        sigpic

        Comment


        • Gubim od lika 2-0, preokrenem na 2-3 pa on na 4-3, pa izjednacim u 120om minutu. Pobedim prvi put u zivotu na penale i njima se sjebe server. Jos ne znam da li su mi uracunali pobedu ili poraz... ako je ovo drugo ima da obrisem igricu svega mi

          Cujem da ce u novom patchu konacno da nerfuju ono smece od fines suta, ali da ce da poboljasaju crossing. Jbg, mislim da nista nije gore od finesa raspalog. Ne znam da li sam skoro izgubio a da nije bilo zbog finesa mrtvog

          Comment


          • EDIT: Uracunali mi pobedu

            Comment


            • Jos malo da smaram Idemoooo Calciooooo Konacno dosao do 17 pobeda Moglo je i vise, ali zadovoljan sam.

              Prvo moram da spomenem dva heroja - TOTW Mertensa i obicnog Ciru madafakin Imobilea, koji mi je omiljeni igrac u Fifi definitivno. Kakav smeker zabarski
              Ovaj tandem je ukupno dao oko 60 golova i oko 30 asistencija Prvu polovinu wl-a Mertens sam vukao i onda stao, a Ciro preuzeo i skoro svaka utakmica dva ili tri gola. Cak sam se zapitao sta je sa Mertensom, ne moze da da gol nekoliko tekmi...stative, precke itd. Ali na kraju na 16-12 skoru, Mertens het trikom donosi dugo cekanu 17 pobedu.

              E sad o ostatku tima - prvu polovinu wl branio totw Szczesny i bas bio prosecan i zamenim ga obicnim Handanovicem koji je rasturio. Stoperi Kulibali i UCL Kijelini bas beton, ali mislim da treba sa anchora da ih prebacim na shadow, sad je to meta ja mislim. Bekovi Cancelo i Alex Sandro, zverine apsolutne.

              U vezi, Matuidi defanzivna zver, Radja sjajni btb, veliko iznenadjenje TOTW Pellegrini - bas stabilan i dobar igrac, nista ne radi odlicno, ali u svemu je dobar.
              CAM - Dybala, 10ak golova, 20ak asistenicja, sjajan igrac. Samo ga jebe stamina.
              I za kraj 3 igraca sa klupe - UCL Zielinski, brz, solidan. Super za izmenu kad se umori Pellegrini. Papu Gomez, mali zvrk, dao nekoliko bitnih golova i podelio par asistencija i na kraju red inform Son koji skoro uvek da gol kad udje sa klupe.

              Znaci sad da dobijem CR7 prodao bih ga iste sekunde, Mertens i Ciro otac se nece menjati. Tj, samo cu da uzmem special Cira kad bude prilike
              Svi ostali su takodje nedodirljivi, tj moze da ih zameni samo njihova special karta. Osim Pellegrinija, koji je stvarno vise nego korektan, ali moram tu da metnem ikonu tu. Zelja mi je ludi Roy Keane, a ne bi trebalo da je skup.

              Vlajko i ostali kako vama ide WL?
              Last edited by Ljuba90; 27-01-19, 11:49.

              Comment


              • Bravo Ljubisa uvijek sam znao da imas to u sebi

                17-6 trenutno ali bas mi sporo ide ova wl, i to sam sinoc malo isforsirao, medjutim nisam znao da je produzena, u svakom slucaju ovdje stajem standardno naravno

                Evo sta imam trenutno od ut igraca oji mogu da se koriste, banka tri miliona i 650k, vrlo, vrlo sam zadovoljan









                sigpic

                Comment


                • Auuu koliko ti zavidim...ti mozes da miksujes ekipu kad god hoces i da ti nikad ne dosadi.
                  I ja bih mogao da sam krenuo od pocetka i da igram stalno, al jbg...

                  Mada i ovako kad mi skurce prodam sve i promenim celu ekipu. Ali Italijani su top, a jeftiniji od svih cini mi se.

                  Jel Keane zver? Kod Castra je bas mocan bio. Fali mi jos 600k za prime Keane-a
                  Last edited by Ljuba90; 28-01-19, 17:16.

                  Comment


                  • Kin mi je odlican, defanziva i fizikalije top, kratki i dugi pas bolesno dobri, brzina se digne sa shadowom ili hunterom, zavisi sta ti treba, ali srednji Peti je bolji od prime Kina odma da ti kazem, statsi su nebitni, in game se bolje ponasa. Zbog toga je i osjetno skuplji. Ipak Kina mogu svakom da preporucim, mene je ispao 150k, kradja decenije

                    Odradio sam ovu masinu



                    https://www.futbin.com/19/player/181...Saint-Maximin/

                    Samo dvije utakmcie sam ga testirao ali za sad je brutalan, cetiri gola i tri asistencije, leti mali po terenu
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Petit je uz Gulita i Vijeru najbolji cm u igrici. Ali za Keane-a cu mozda imati para. Mada tesko za prime verziju, a baby mi ne deluje bas dobro...

                      Comment


                      • Hahah citajuci vas kao da igrate FM a ne Fifu, svaka vam cast na entuzijazmu

                        Comment


                        • Odradio cijelu spansku ligu sbc, niti jedan walkout.

                          Mandzukic i Szczesny najbolji igraci, stvarno su nekad sramni.

                          Prime gold players pack je vjerovatno najveca prevara, a ima mnogo prevara medju tim packovima.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ma i ja sam uradio masu sbceva prosle nedelje i nista ne dobih. Ne pada mi na pamet vise da trosim coinse na to. Jedino fut swap igrace neke u februaru ili tako nesto kad znas tacno sta dobijas.
                            Djubrad su velika ovi iz EA

                            Comment


                            • BOOOOOOOOOOOOOOOOOOM

                              sigpic

                              Comment


                              • Koji icon ove godine,3?
                                Ja samo jednog igrace preko 100k dobio ove godine,a nije da nisam radio SBCe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X