Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma snacicu se. Letece inform Dembele jer mi se ne uklapa a moze dosta da se zaradi samo da smislim jos sta i kako

    Comment


    • Poslusaj me, svi krecu sa 4-3-3, od ove sezone imas game plans i mijenjas formacije a da ne pauziras kako je moralo prosle, sve cetiri meta taktike sad stavi, poslacu ti ja ss ako oces kako to izgleda i mijenjas formaciju samo na strjelice desno ili lijevo, a hamija na 100
      sigpic

      Comment


      • Ma znam za to. Ali svakako moram jos par igraca da menjam... Ne znam sta da radim sad

        Edit: ako to uradim hoce mi igra biti preofanzivna?
        Last edited by Ljuba90; 15-12-18, 15:14.

        Comment


        • Dva zadnja vezna sbwa i cover center, krila default, napadac i desetka da ostaju naprijed i imaces odlican balans
          sigpic

          Comment


          • Namestio sam sve sa Francuzima. Ostao Dembele i uzeo Fekira kao CAM. Sad cemo vidimo

            Uspeo i sa Englezima. Faking Lingard cam za pocetak
            Last edited by Ljuba90; 15-12-18, 15:30.

            Comment


            • Auuu Vlajko pa ti si kralj. U dve tekme sa novom taktikom nisu mi sutnuli na gol. Plus sa Fekirom imam bolji flow i vise opcija u napadu. Reci mi samo koji je najbolji chem item za CAM?
              Brinu me malo Englezi, jos nisam testirao Lingarda. A Alija ni u ludilu ne bih doveo. Morace Silva mozda uskoro da se kupuje...

              Comment


              • Ja bih Fekiru zalijepio hawk, imas 84 brzinu, 88 sut i 84 fizikalije, kratki pas i vizija su mu vec dobri, a ako ti treba brzina i pas onda mu stavi catalyst, to mu dize brzinu na 89, a pas na 90.

                Samo polako Ljubisa, tvoje vrijeme tek dolazi

                10-1, ovaj je jedan od najboljih protiv kojeg sam igrao ove sezone, drzao mi je u prvo poluvrijeme 67% loptu, ima Kristinu i POTM Obamejanga naprijed, stvarno top ekipa ali ove sezone igram predobru odbranu. I prodje mu neko odbijanje do IF Robertsona i povede u 85. minutu, izjednacim sa Ronaldom sa ivice kaznenog iz prve fines i odemo u produzetke. tamo sam ga sabio, imam u 104. penal, De hea u jednu stranu ali Fabinjo pored stative u drugu, sledeci napad lopta za Obamejanga i 2-1, u 114. Ronaldo za 3-1 i rage quit, ali ovo stavrno iscrpljuje, padne li koncentracija na sekund gotovo je, bukvalno jedna lopta odlucuje. Peti me odusevljava, taj covjek je uvijek na pravom mjestu

                sigpic

                Comment


                • Ma da sam od starta ovako igrao imao bih 20 plus pobeda...
                  Hvala jos jednom Vlajko. Ovo je totalno drugi nivo i defanzivno i ofanzivno.

                  Comment


                  • 20 nije lako odma da ti kazem, do 11 je jedan nivo, do 14 je jedan ozbiljniji nivo, od 14 do 17 se vec smatraju top igracima, 20 odnosno gold 1 je vec neki semi pro nivo, elite 3 pa na vise iz nedelje u nedelju i mozes da se oprobas u profesionalne vode, ali sve od gold 3 se smatra vrhunskim Fifa igracem, zbog nagrada idi po 17 pobjeda kad mozes, dobri su i player pickovi i packovi, pritom ne moras da try hardujes do besvijesti
                    sigpic

                    Comment


                    • Jbg ova wl ce biti neuspeh. Ali kad budem mogao sledecu da igram, ocekujem 30 pobeda

                      Comment


                      • Nemoj Davida Silvu ni slucajno, nema fizikalije i wf mu je dva, nema od toga ljeba. Alija mrzis ali je on top na Fifi, Firmino ti je top desetka
                        sigpic

                        Comment


                        • Marez ti je najbolja desetka u PL, pocne kao krilo ali ga prebacis na desetku ako igras 4-1-2-1-2 kad krene utakmcia, jos bolje ako prebacis na 4-2-2-2 i onda ti je Marez desni CAM, a lijevi npr. Sancez, Sane, Mane, IF Vilijan, tu vec imas masu opcija. Meni su jedno vrijeme Nejmar i Embape bili CAMovi i odlicni su na tim pozicijama, samo sam im promijenio strane, Embape lijevo, a Nejmar desno zbog fines suteva.

                          Od klasicnih vezista Mikitarjan ti je najbolja opcija na desetki, ima wf 5 i odlican pas.
                          sigpic

                          Comment


                          • U 8 utakmica mi treba 5 pobeda da bih dosao do 14. Nisam optimista

                            Ne moze, Mahrez mi je desno krilo. Lingard korektan na prvoj utakmici, sta znam. Alija mozda i uzmem, ali Jermena ni u ludilu. Eriksen bi bio najbolji ali skup za sad

                            Inace mislim da je Fabinho najbolji cdm u igrici, bolji i od Kantea. Bar protiv mene... cim je u radiujusu od dva metra od lopte znas da ce nekako da bude njegova, bas je hobotnica.

                            Comment


                            • @ljubo Ako se patis sa desetkama uzmi nekog napadaca i stavi mu CF pa ce samim tim moci igrati na poziciji CAM, po pocetku utakmice prebacis na drugu formaciju sa dva napadaca i nemas problem da igras sa prosecima(Lingard) u timu.

                              Ako pak zelis da igras 4-2-3-1 onda vidi da ides po Firmina na CAM i nekog teskasa na ST posto u toj formaciji ti je najbolje da imas igraca koji se zna zagraditi i odloziti loptu pored brzine i suta naravno. Od relativno pristupacnih bi ti preporucio Lukakua.

                              Sto se tice Fife generalno nije meni ni ove godine bio problem skor i pobedjivanje, od pocetka mi je islo poprilicno dobro ali me bas smarao gameplay posto nisam imao osecaj realnog fudbala i simulacije, jos uvek to nije to ali popravili su par stvari tako da mozda i odigram nesto vise utakmica u buducnosti.

                              Sa druge strane i bez puno igre sam napravio 2M koina tako da kad dodje toty i pad cena planiram bas napucati ekipu i poceti da igram WL.
                              sigpic

                              Comment


                              • A Firmino mi je spic uzecu poganog Alija pa stedim za Eriksena... Ili da prodam tots dembelea i da ga u francuskom timu zamenim sa Thauvinom koji je jedini krsten RM osim Mbapea, ili ga jednostavno zamenim sa obicnim Dembeleom za 3 hiljade
                                Jel koristio neko Thauvina?

                                Ma meni je 19 bolja od 18, ali mozda zato sto prvi put igram iskljucivo online

                                Edit: ili da zamenim preskupe engleze za italijane? Vec imam Kijelinija i Kansela
                                Last edited by Ljuba90; 15-12-18, 19:05.

                                Comment

                                Working...
                                X