Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jesi lud? imam 7-9 skor i sve mi tezi dolaze
    Kako se dolazi do miliona? Ne mogu da se trudim Vladane

    srdjane, men dosta bolja ova fifa od prosle. Sta znam

    Comment


    • Pa i ne moras da se trudis, ne trebas da igras uopste da bi zaradio coine, treba ti jedno sat vremena jednom nedeljno da kupis igrace i onda imas nedelju dana da ih stavljas na market i prodajes, ja stavim po desetak-dvadesetak u seriji kad mi nije tezina i tako na svakih par sati i svi se prodaju u roku od nedelju dana. Kupuj gold karte, uzimaj lijeve i desne gold rare bekove za 700 i stavljaj ih na market za 1000, kupuj non rare zlatne karte za 350-400 i stavljaj ih na market za 700-800. Potrosis na te karte 200k coina npr. dobices 350-400k. I tako nekoliko puta i eto ti ga milion. Mozes i da stekas zlatne karte i kad bude UCL upgrade oni ce za sbcove traziti samo te karte, tu ti je profit tek nenormalan. Ali jbg LS nece skoro, a ko zna na sta ce market liciti u februaru.

      Imas app, imas preko browsera pristup marketu, sve to brzo ide kad se ustosas. Samo sam ja postao lijen pa to vise i ne radim, zato sto imam ogroman broj coina ali ko je juce iamo Engleze u steku i ko je ulozio coine u Engleze, a mogli su da se uzimaju za 350-400 u cetvrtak, juce ih je prodavao za 2k i to je bila najmanja cijena. Pa ti vidi o kakvim se tu profitima radi. Sad zbog futmasa ce biti malo teze, ali od 25. kreni sa ovim i imaces brdo coina.

      7- 9 je ok za 14 na kraju, nece tu biti problema
      sigpic

      Comment


      • A videcu
        Ma ne vredi. Ubijam lika sad. I on jednom sutne fines i gol...
        Jbg nemam meta taktiku, ne koristim fines cesto, ne znam time shooting, ne znam da pomeram golmana...
        10 pobeda max videces...jos plus sam bolestan i besan sto gubim od idiota xD

        Comment


        • Obrisacu igricu svega mi. Mozda mi nije nesto u podesavanjima kako treba. Ljudi ovde siknu dugu loptu 60m i bude savrsena. Pas omase 4 puta po utakmici...
          Ne kapiram bas

          Comment


          • Jbg bio sam tu, moja prva wl prosle godine je bila pravi fijasko, prvo internet me sjebao, drugo ubijao sam ih od igre a gubio utakmice iz jednog ili dva suta. Ali moras i taktike da mijenjas, kad krene utakmica promijeni u jednu od ovih pa vidi koja ti najvise lezi, 4-1-2-1-2, 4-2-2-2, 4-4-2 ili 4-2-3-1, svakako u game plans svaku od njih stavi i kad krene utakmica mijenjaj u zavisnosti juris li rezultat ili se branis. Dalje taktika mora da ti bude dobra i izbalansirana, ja zelim potpunu kontrolu, a opet da mi igraci ne ispadaju iz pozicije i ne idu naprijed kao blesavi. Ja ovo koristim

            Offensive style-balanced
            Width-cetiri
            Players in box-tri
            Corners-dva
            Free kicks-dva

            Defensive style-pressure on heavy touch
            Width-cetiri
            Depth-tri

            Sto se tice instrukcije za igrace

            Napadaci

            Support runs-stay central
            Attacking runs-get in behind
            Interceptions-conservative interceptions
            Defensive support-stay forward

            Krila ostavi na default, jedino mozes da im stavis da idu u kazneni na centarsuteve ako mislis da su dobri u skoku, ako imaju dobar sut i fines onda im reci da stoje na ivici kaznenog

            Centralni vezni zadnji vezni, zavisi sa koliko igras, ako igras sa dva zadnja vezna obojici stavi

            Defensive behaviour - cut passing lanes
            Attacking support- stay back while attacking
            I obavezno al iobavezno svim vezistima stavi cover center, default je cover wing, to nikako ne zelis.

            Ako pak imas cetiti vezna igraca, odnosno zadnjeg veznog, dva centralna i desetku, zadnji vezni ovo sto sam napisao, dvojica centralnih default ili jednom stavi da ostane nazad kad se napada, obojici obavezno cover center, a desetki conservative interceptions i stay forward.

            Naravno obojici bekova prvo ali prvo sto uradis je stay back while attacking, bekovi odu li sami naprijed primio si gol.
            sigpic

            Comment


            • Hvala Vlajko 3 zaredom gubim od ljudi koje ubijam...

              Edit: Dosta mi je vec bilo kako treba osim ovoga za cover centar...

              Igram 4 3 3 sa jednim zadnjim veznim i 2 wingera napred.
              Last edited by Ljuba90; 15-12-18, 15:14.

              Comment


              • Formacija ti ne valja, meta su one koje sam naveo, 4-3-3 je top za hemiju, s njom svi pocinju ali cim krene utakmica mijenjaju je
                sigpic

                Comment


                • Svakako treba baciti pogled na profesionalce i kako oni igraju

                  http://www.twitch.tv/easportsfifa
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma i ja bih je menjao jer wingeri nisu bas korisni...ali cetiri dobra spica nemam da priustim. Koju mi savetujes?

                    Evo prva tekma sa tvojim taktima i unistio sam lika i pobedio.

                    Jedino 4 2 3 1?

                    Comment


                    • 4-2-3-1 igra vecina profesionalaca, svakako bolje nego 4-3-3, imas mnogo vise opcija, ja vise volim da kombinujem sa dva napadaca, Srle npr. gazi sa jednim, to ti je ok ako si navikao sa jednim da igras
                      sigpic

                      Comment


                      • Ali ovu drugu verziju sa dva cdm dva krila i jednim cam? Ima i sa tri cam al to mi je bzvz.

                        Comment


                        • U šta se pretvorila ta igrica, treba Fifa školu završiti da bi se igrala.

                          Comment


                          • Ne mogu Vlajko do 100 chem sa 4 2 3 1 za sad... Jedino da izbacim Kijelinija i Cancela.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ali ovu drugu verziju sa dva cdm dva krila i jednim cam? Ima i sa tri cam al to mi je bzvz.
                              Sa krilima naravno
                              Originally posted by notorious View Post
                              U šta se pretvorila ta igrica, treba Fifa školu završiti da bi se igrala.
                              Kompetitivna Fifa je jako kompleksna igra, ko zeli casual Fifu moze i to naravno
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ne mogu Vlajko do 100 chem sa 4 2 3 1 za sad... Jedino da izbacim Kijelinija i Cancela.
                                4-3-3 idi u game plans, na attacking stavi 4-2-3-1, promijeni pozicije igracima na koje pozicije zelis, stavi custom tactics i instrukcije i kad krene utakmica prebaci na attacking strjelica desno mada to znas vjerujem i to je to, promijenio si in game taktiku bez pauziranja
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X