Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    A svi sutiraju sa 20 metara lagano i to se ne masi skoro...
    Kopiraju svaki PES od 2008 do tamo 2013-14
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Pa Firmino je klasa jbt. Na svakoj utakmici neki lep gol. Moze i levom i desnom. Stavio mu ja mislim shadowa i vise nije ni spor
      Stavi mu hanter pa digni sut na maksimum isto ili katalist ako ti treba pas pored brzine

      Ja potpuno promijenio ekipu i maltene isti kurac, sa duplo slabijim igracima sam trenutno na 10-3 u wl
      sigpic

      Comment


      • Ma ovako mi je ok, sut mu je vec vrhunski. A mozda je i hunter kad bolje razmislim, ne mogu sad da udjem u igricu da vidim

        Bici jel istina da je novi pes jeziv?

        Comment


        • Nikakve veze igraci nemaju, rasprodao mega zvijezde, igram sa ova dva tima i imam trenutno 15-5 u wl, naravno cim pocne utakmica prebacam u 4-1-2-1-2



          sigpic

          Comment


          • Pojavio se jedan posle deset dana i neka ga budala stavila za 250k, odma sam ga uzeo, sad bih ga 500k prodao ali taj mi ne mrda iz tima
            Idiot koji ga je prodao na futbin je mogao da vidi da je najjeftiniji na konzolama 330k, karta koja maltene ne postoji na marketu, a na pcu su cijene uvijek osjetno vece nego na konzolama, manji je market masu.

            https://www.futbin.com/19/player/172...el%20Kimpembe/
            sigpic

            Comment


            • Dobrodosao u klub najveci

              sigpic

              Comment


              • NAJVECI

                https://streamable.com/m859s
                sigpic

                Comment


                • Je l ih nije sramota samo 90 da ima?

                  Comment


                  • Pape, ovaj je bejbi.

                    Ima jos 94 i 96, samo Maradona i Pele imaju vise.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • E to je već nešto

                      Comment


                      • Maradona i Pele imaju veci rejting ali nisu ni blizu Ronalda 96, a vrlo moguce ni sa ostale dvije njegove verzije in game, Maradona nije sigurno, Pele ima svojih momenata, svaka verzija mu je top ali su 96 i 94 bezobrazno skupe, 90 je jedina pristupacna. Ja sam za sad prezadovoljan, tri utakmice mi je sam rijesio, zato sam ga i uzeo na kraju krajeva. Ikone in game imaju bolje ponasanje od normalnih i upgradeovanih karti, Petiju nijedan vezista nije ni blizu, a koristio sam sve od onih najboljih u igri zlatnih karti, preko totw, do op karti. Jednostavno on je uvijek na pravom mjestu. Prime Maldini, Gulit, Vijeira, to su najbolji igraci na Fifi. Od ove sezone imamo Euzebija i Krojfa koji su obavezni ali su izuzetno skupi, mora se cekati tots da im cijene opasno padnu. Imam 2m i 300k sad, mogu da uzmem srednjeg Besta i Pogbu koji je najbolji non icon vezista, ali ja Pogbu organski ne podnosim, to je veliki problem.
                        sigpic

                        Comment


                        • Hahahahahah, ma jebeš ga, ja nikad ne bih mogao da igram s igračima koje ne gotivim. A i taman napraviš sebi veći izazov.

                          Inače meni deluje pošteno to da su ikone najbolje napravljene, a što se trebaš poroditi da bi ih dobio je druga stvar jbg

                          Comment


                          • Ali koliko ima cudnih stvari u Fifi. Tierney ovaj novi najbolji levi bek u igrici. Cuo sam ja da je on talenat i sve ali jebem mu mater onda ima neki faking Lala koji je najbolji desni bek
                            Ne mogu ja da uzmem igraca kog nisam video u zivotu ili nekog kog mrzim kao npr Pogbu, skoro svakog iz Arsenala itd

                            Firmino zver, na svakoj utakmici bar gol.
                            Od jeftinijih mogu jos samo Aspija i Matuidija da uzmem i onda ide stekanje za Van Dajka, Mbapea i Aubamejanga mozda.

                            Comment


                            • Logicno bi bilo ovdje dodati Pogbu umjesto Fernandinja i to je to, tim dovoljno dobar za tots, tim vrijedan tacno devet miliona.

                              sigpic

                              Comment


                              • Aaaaaa dobio prvu inform kartu za 2 i po godine igranja Fife, doduse tek sad samo online hardcore
                                Dembele iz Barse, samo LW nabijem ga. Tamo mi Martial, a desni RW obicni Dembele iz Barse Mislim da ne moze da se prebaci sa LW na RW pozicija, ali nema veze jer je hemija ostala na 100

                                Mada bode oci sto samo on nije na prirodnoj poziciji

                                EDIT: Vlajko umesto Pogbe mrtvog uzmi novog Kantea, 90 rating. Jeste da niko gol ne moze iz veze da ti da, ali ovi gore trpaju ko nenormalni zato
                                Last edited by Ljuba90; 13-12-18, 14:28.

                                Comment

                                Working...
                                X