Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • а на фронту ФИФЕ, доктор
    Spoiler

    Comment


    • Stigla mi FIFA

      Odoh jednu Barca - Real , pa odmah s Gladbachom da pocnem
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Postignuto u demo verziji... Ovako nesto sleduje Cehu za vikend!

        http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/136901827

        A evo jedne slike, koliko je falilo za gol!

        http://www.ea.com/uk/football/images/ugc/136681458

        Comment


        • Ajde nek' postavi ovdje torrent link za FIFA-u 13, ali da nije fake
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Ja bih se slozio takodje da mi PES mnogo vise lici na arkadu, a FIFA na simulaciju. PES 2012, koji sam bio primoran da igram sa ortacima, stricem itd. je po meni ubedjlivo najgora fudbalska igra ikada napravljena. FIFA 98 je jede za dorucak. I kad pobedjujem sam se nervirao koliko je nerealna. Stvarno se nadam da su kao sto kazete popravili PES 13, jer cu i njega nazalost biti primoran da igram. Nikako se ne slazem sa tobom, Freshman, mozes biti doktor za FIFU, ali ne mozes uvaljivati 5 gola protiv AI, jedino ako mislis na slabiji difficulty? Cak je po meni AI najveca mana bila FIFI prosle godine, jer AI uvek zna na koju stranu ces da krenes, i jednostavno mu ne mozes nista. Visoke produzene lopte isto ne pale protiv AI, a pale protiv igraca koji ne znaju najbolje da se snadju u menjanju igraca i pravca kretanja. Jos jedna stvar je raznovrsnost, na FIFI ima milion nacina, dok na PES-u kao po komandi idu oni sutevi sa 20-30m, pas na 5m kad ulazis sa strane, centarsutevi su roboticki, ili onaj kratak pas iz kornera, katastrofa. A ubedljivo najveca mana im je po meni ipak bila odbrana, da su hteli nisu mogli vise da je zaseru.. svaka utakmica mi je licila jedna na drugu. Jedino taj novi engine daje nadu PES-u, za sledecu godinu, mada sam siguran da ce FIFA i na to prikladno odgovoriti. Svako ima neki svoj ukus, po mom PES u zadnjih par godina ne moze ni da pridje FIFI.

            Comment


            • @Cylokin Naravno, svako ima svoje misljenje, i ima pravo da ga iznese, kao sto sam ga ja izneo, 13 nisam igrao i nmg da pricam, ali 12 mi je bio lak, samo finnese ili kako ja kaze "ciljani" sut i eto gola, znam sta pricam.

              I ja sam igrao obe igrice, kako FIFA-u tako i PES, i uvek mi je PES bio bolji, pogotovo 11. FIFA mi nekako deluje za decu, meni je prelaka, i nemojte sad misliti da sam neki pro(a jesam ), jednostavno ne uzivam kada derem komp, jer posle samo nedelju dana ja dokoriram igricu i vrlo lako sve pobedjujem, cak mi je bilo dosadno na world class, pa sam resio da probam jedno vreme na legendary koje moram priznati ipak druga prica, ali opet nijedan poraz u ligi, skoro sve pobede, protiv jacih timova par remija i to je to.


              Originally posted by Scouser View Post
              Reci mi koju si FIFU poslednji put igrao ?
              FIFA 12, rekao sam vec...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa ti pravis najvecu gresku ikada... FIFA se igra protiv zivog protivnika, to je glavni adut ove igre! Kao i ostalih sportskih igara. To sto je tebi bilo lako protiv CPU ne znaci da ces dobro igrati protiv zivog protivnika.

                Ali dobro, sta ocekivati od navijaca Liverpool-a... igra igru zbog stare slave i bogate istorije!

                Comment


                • HAHA

                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    HAHA

                    Slika dovoljno govori. ;)

                    Comment


                    • A i lajkovi na YT-u , FIFA na svakih 10 lajkova ima jedan dislajk , a kod PESa skoro jednak odnos ..

                      Cak se ljudi zezaju i procitao sam maloprije top komentar : Da li je ovo PES 13 ili FIFA 1940 , pravo lice
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • EA je prodao preko 350.000 primeraka Fife 13, prvog dana i to u US! Kako li ce to izgledati u EU ne zelim ni da znam.

                        Comment


                        • Za sve one koji igraju FIFA 13... Mozete preko Creation Centre-a da ubacite i Jelen Superligu!

                          Za to je potrebno da preko Web aplikacije udjete u Creation Centre, i pronadjete Jelen Superligu pod Tournaments. Naici cete na par napravljenih liga, ali mislim da je najbolje odradjena od momka pod imenom flyerserbia.

                          Comment


                          • e do... cekam krek, ne daje mi se 7 soma

                            Comment


                            • FIFA 13 igraci na PS3, dodajte me kao prijatelja!

                              PSN ID: SolidiciusSnake

                              Comment


                              • Kako je dojajan PES, idemo bre! Konacno pas u prazan prostor kao nekad!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X