Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zbog toga postajem gori igrac, bukvalno kao da sam nabubao i samo taj potez i trazim, sto je bas prelose. Danas sam dobio lika 9-2, bolji sam od njega mozda za gol ili dva ali jbg svaki fines je usao, ali svaki.

    Done

    sigpic

    Comment


    • Ja to koristim samo 1 na 1 sa golmanom kad sam.
      A svi sutiraju sa 20 metara lagano i to se ne masi skoro...
      Siguran sam da ce nerfovati, pa nisu retardirani...

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Kako su upropastili PES 19
        Koliko je bolji PES 18. Prvi put kad sam igrao '19 mislio sam pa ovo je FIFA jbt Dobar deo one stare i prepoznatljive mehaniek se izgubilo. Treba jos navesti ne moze nesto bit dobro kad jbni Pique trci brze od CR-a.

        Comment


        • A tek ona trava, jeste da PES nikad nije bio nesto dobar na tom polju, ali ovo jebote je bukvalno radjeno u Paintu, bole oci koliki je uzas u pitanju.
          PES 18 predobar osecaj kad je gameplay u pitanju, ovo sad nesto ubrzali, svi su lagani ko pero. Uzas. Bas su usrali sve dobro iz prethodne verzije. Jedna od brze izbrisanih igara ikada

          Sad godinu dana samo FIFA 19.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Moras da nadjes odgovrajuci stadion, ima dobre trave, no pun intended

            Al ne mogu ja FIFU, posebno ne ovu '19. Ovo je sranje. Igrao jedan mec i nikad vise.

            Comment


            • Da, trazio sam, ali nisam mogao nikako gameplay da svarim i izbrisao.

              FIFA, sta znam, meni okej, bar mi je bolja od PES 19, dovoljno do sledece godine. Mada mozda opet instaliram i PES 18.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • PES 18 mi je bas bio dobar, posle nekoliko godina opet poceo igrat aktivnije, jer sam imao i sta igrat. Ako mozes da nadjes kakav transfer update, vredi instalirat. Il da se smaras, ko u stara dobra vremana, u editu i prebacujese igrace

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ja to koristim samo 1 na 1 sa golmanom kad sam.
                  A svi sutiraju sa 20 metara lagano i to se ne masi skoro...
                  Siguran sam da ce nerfovati, pa nisu retardirani...
                  Ja koristim sad iz prve, skoro svaka ulazi, tu poziciju je malo teze naci ali ako je nadjes obavezno fines iz prve, sve prolazi.

                  Malo sam promijenio ekipu, banka 700k. Uzeo bih live ucl Kimpembea ali ga nema na marketu ladno. Neka kosta i 300k platio bih posto ce PSZ ici daleko vjerovatno, samim tim njegov rejting ce dosta rasti, jos u cetvrtak treba da legne novih 100k od wl i dr



                  Sad bi mi bilo pametno da prodam acc, jedno 700-800 dolara bi se moglo uzeti. Ipak mislim da cu to da ostavim za sledecu sezonu, odnosno da cu uci u FUT samo sa ciljem da na marketu zaradim coine i onda prodam acc.
                  sigpic

                  Comment


                  • Odose



                    Banka pet i po miliona coina, imam brdo odlicnih ut igracas, ako bude bilo rupa kupicu nesto sitno ali sad cekam futmas i toty crash pa da vidim sta cu da pravim
                    sigpic

                    Comment


                    • Probao neko Firmina kao spica? Kontam da ne valja...

                      Comment


                      • Ima ludilo sut i fines, samo ga drzi na ivici kaznenog i sutiraj, bice top
                        sigpic

                        Comment


                        • Sjutra u 19h izlazi Team of The Group Stage. Nejmar, Zezus, Mesi, Embape, bice haos.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Ima ludilo sut i fines, samo ga drzi na ivici kaznenog i sutiraj, bice top
                            A bolji je ja mislim u veznom redu, a tu mi ne treba.
                            Zaha je dobar, ali ne mogu da podnesem njegov pas pa zato trazim zamenu

                            Comment


                            • Moze li neko da mi kaze,kakva je ono zajebancija,lik prodaje na fejsbuku football manager 2019 za 500 dinara,navodno instalira mi igricu online,je li to stvarno moguce ili uzima kintu od naivnih budala,nije mi toliko za 500 dinara ali ne volim da me prave budalom.

                              Comment


                              • Pa Firmino je klasa jbt. Na svakoj utakmici neki lep gol. Moze i levom i desnom. Stavio mu ja mislim shadowa i vise nije ni spor

                                Comment

                                Working...
                                X