Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok koji je kurac sa ovim wc modom, odigram malo, pobijedio ili izgubio daju ti pack i kupim packove za 50k i svasta nesto dobijem, ali icon upgrade je najjaci, ne vjerujem da sam dobio Anrija, ali i Kostu i Linekera, a da imam i Klosea
    sigpic

    Comment


    • Ja imam Okocu,Klosea,Ronaldinja,Kostu i 2 Blanka,jos malo pa ceo tim legendi
      Edit:Evo ga i Anri,napad CR7,Anri i Ronaldinjo
      Last edited by martinez; 08-06-18, 20:45.
      sigpic

      Comment


      • Pa jbt igras nedelju dana i imaces ekipu punu ikona
        sigpic

        Comment


        • Sta je ovo krv ti jbm Imam i Kurtou isto, ali cu da ga utopim u novi ikona pack ui ovog Klosea bih isto treba, nego mi zao jer je ikona



          sigpic

          Comment


          • Sta je ovo braco mila

            sigpic

            Comment


            • Ma ja prestao da igram. Glupo mi

              Comment


              • I meni je ovaj mod zgadio cijelu Fifu, iskreno.

                Osvojis SP na online tournamentu, sto sam i uradio i sta onda ? Nema neke svrhe dalje igrati, bar meni.

                EDIt. Jedino ako su nesto novo ubacili, nisam pratio.
                Last edited by Dale; 09-06-18, 16:32.
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Na koji način je moguće instalirati World cup patch za krekovanu verziju fife? Hvala.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Proveri da li nesto ima na https://www.moddingway.com/, ako nema onda tesko da ce i biti negde osim ako na torentima ne izadje update za krekovanu verziju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Već sam gledao, nema. Odlučio sam kupiti, 15 eura trenutno. Ako išta ima smisla kupiti to je fifa, igram čitave godine.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Već sam gledao, nema. Odlučio sam kupiti, 15 eura trenutno. Ako išta ima smisla kupiti to je fifa, igram čitave godine.
                          Imas do 15. juna free trieal na originu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vidio sam, al bez obzira, 15 eura je baš povoljno. Nekad smo rezane pirate plaćali toliko. Tipa kad je Unreal ( ne sjećam se koji tačno ) izašao, a dvdovi nisu još zaživjeli, bio je narezan na 6 cdova čini mi se . Svaki po 5 km, tj nekih 2,5 eura
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Sad je nemoj kupovati, igrace se jos tri mjeseca pa ce izaci nova, nego fino kad se pojavi preorder na cdkeysu bice oko 35 eura nadam se, i onda je uzmes i cekas kljuc cim izadje. Ako je vec igras cijele godine onda ti se to isplati, jer kad izadje kostace 60 eura, na tom istom cd keysu bice 45-50 eura, a prvi deal bice krajem oktobra vjerovatno kad ce biti 40ak eura na originu. Tako da ako igras Fifu jedino ti se isplati da je kupis prije izlaska jeftinije i da je igras od prvog dana, a vjeruj mi kad se zarazis sa FUTom samo ces to i igrati. Ovo LS, Hanter, karijera igracka, karijera menadzerska je sprdnja, to je za ljude koji igraju dvije utakmice u tri dana, ako i toliko. Jedino FUT, online sezone i co op online ima smisla, ako se zarazis sa FUTom, a vjeruj mi zarazices se sa FUTOm, doci ce ti da kosu cupas ali ces igrati i dalje jer si ti kompetitivni Tobdzija i ako si pristojan igrac svake nedelje ces generisti barem 100k coina, sto ce znaciti da ces do decembra najkasnije januara imati top tim i ako si aktivan na marketu barem mjesec dana kad izadju TOTS karte imaces barem 2 miliona da biras tim po svojoj zelji. A moze se imati i masu vise od toga, ovo je neki minimum.
                              sigpic

                              Comment


                              • Slazem se sa Vladanom, sad eventualno mozes naci na oglasima neki serovani akaunt za 2,5 do 3 eura i igraj offline sa WC modom. A od septembra/oktobra zajedno sa nama u nove Fifa pobede.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X