Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grafika ubija. Al zato transferi i licenciranje, ništa bez patcha. Tu je FIFA oduvjek bila ispred njih, jer je sve licencirano.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment




    • Ne znam dal se neko seća,ovo je ISS(international superstar soccer),sećam se kad sam nabavio tu disketu ili ti kertridz valjda kolko sam se oduševio ,kakav je to napredak bio u odnosu na fifu gde je teren išo ukoso a čini mi se da si morao da imaš onaj dzojstik sa 6 dugmića da uradiš sve poteze vrhunski fudbal

      gfs_33956_2_6.jpg
      evo menija,nije se mnogo promenio
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Ali nije mi jasna jedna stvar. Kako je moguce da Konami odradi face igraca bolje od EA Sports-a, koji imaju tehnologiju face scaning sistema ?
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Znate sta meni nije jasno?

          Igram ML počeo. Kad Manchester United u ligi evrope??

          Comment


          • Juce je izasao data pack valjda. Ma poluproizvod, moras da se opucis da bi to izgledalo kako treba da izgleda. Kod FIFAe je sve tako jednostavno. PES je uvijek imao bolji izgled igraca od FIFAe.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Znate sta meni nije jasno?

              Igram ML počeo. Kad Manchester United u ligi evrope??
              Kakvi provokatori ti Japanci

              Spoiler
              izlaze uskoro galaxy i pte patch koji su najjaci bili za prosli pes, pa ce se valjda i to srediti.

              Comment


              • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                Znate sta meni nije jasno?

                Igram ML počeo. Kad Manchester United u ligi evrope??
                Ma nema jos DLC, gde si krenuo bez toga igrati ludi covece.

                Ja bez updatea, i dok ne odradim patch, nema igranja uopste. Mada nemam ni na cemu, valjda stigne komp uskoro.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Ma nema jos DLC, gde si krenuo bez toga igrati ludi covece.
                  Ma nisam krenuo da bas igram, hteo sam samo da vidim sta su promenili i kako sve to izgleda.

                  ALI opet izbace tako nesto, da moras da cekas DLC i non stop neke gluposti. Hocu da sednem i da igram, ne tu da se mlatim sa glupostima.

                  Comment


                  • Znaci instalirao pes i klikcem na ikonicu da pokrene igru i nista, probao kao admin isto nista . Cak mi ni u settings-u ne prepoznaje graficku





                    Last edited by Lion; 02-10-15, 22:08.

                    Comment


                    • Jesi RELOADED skinuo, extremezone upload?
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Skinuo sam sada Reloaded crack i sada radi . Hvala.
                        Sada jos da resim ovo sa grafom sto je ne prepoznaje. Secam se da mi je tako bilo i kada sam ubacio pes15 i onda nahvatao neki fajl na netu, ubacio i onda je bilo ok.

                        Comment


                        • Kakvi provokatori ti Japanci

                          Daju ti igru i ti ne mozes da je igras

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                            Kakvi provokatori ti Japanci

                            Daju ti igru i ti ne mozes da je igras
                            Ma barabe .

                            Resio problem, samo mi na zalost secka na high, pa presao na medium .
                            Cini mi se da je ovo prvi pes na kojem su konacno obratili paznju na razlicite sitne detalje koji su znali da kvare draz igri i to je za svaku pohvalu, vecinu nedostataka iz pes 15 su ispravili, ali dzabe sve to i dzabe su izbacivali igru ako ne poprave ove golmane kod kojih je prema mojoj proceni zastupljena laksa mentalna retardacija . Sudjenje je preblago, komp gotovo da i ne pravi faulove na superstar/u, mada to mi i ne smeta toliko koliko golmani.

                            Comment


                            • Mislim da su golmane pravili po ugledu na Romera

                              Comment


                              • Ja dok RELOADED ne postavi svoju verziju, ne skidam nista drugo. Njegova je najcistija i najbolja, da ne pominjem da radi sa svim patch-evima, sto je i glavna stvar kada skidas PES. Rekao sam vec da se bas lako daju golove, valjda to rese u narednim DLC-ovima.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X