Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avramoviću, čuo sam da ubacili i ostale lige u Division 2.. Znaš ono kada ima četiri lige u Division 1 a u drugoj sam ojedna liga, jer ima sada četiri i u drugoj ?

    Stara dobra šestica ili petica sa trejdovanjem igrača i uz moguću doplatu..
    Last edited by Lord Aleksoni; 24-09-15, 02:07.

    Comment


    • Imas Englesku, Italijansku, Spansku i Francusku drugu ligu + Brazilsku, Cileansku i Argentinsku prvu ligu. Sad bas gledam, ima i plej of za ove timove sto ulaze u prvu ligu..

      Prejako bi bilo kada bi neki prejak patch imao opciju u selektoru da ubacis Bundes ligu, kako prvu tako i drugu, da ih zamenis sa Brazilskom i Cileanskom npr. haha

      E da jbt, sad sam se setio. Na kraju sezone sam igrao testimonial mec protiv ekipe napravljene od igraca koji idu u penziju. The Old Boys se zovu ili tako nesto!! Ahahaha Vrh stvar + nakantao sam ih 6:1 na superstar, bas su to shvatili kao revijalan mec, dok moji puleni iskidali. <3
      Last edited by Avramovic; 24-09-15, 02:23.

      Comment




      • Comment


        • Naravno Principe da PES ima bolji izgled igraca, uvijek je imao, uvijek ce imati ali sto se svega ostalog tice sem eto radovanja sa publikom FIFA je daleko ispred. Stadioni, animacije, teksture, grafika, trava, bas sve ostalo je daleko na strani FIFAe, a sto je najvaznije i gameplay je iako je PES tu napredovao tu nema price. Ipak bolji je gameplay bio prosle godine ako mene pitas, barem za nijansu sporiji, sad na najtezem nivou razbijas protivnike, golovi lagano padaju sa 30+ metara, golmani bas slabo brane i pas igra nije ispeglana ni blizu kao kod EA. Dok je interfejs na nivou iz 2002. godine. Ali je stvarno sramota zapostaviti PC zajednicu i okrenuti se samo konzolama, pa pogledaj ovo, kao da se sprdaju. A stvarno mi nikad ne moze biti jasno zasto ne prebace igrace brem do tog 25. avgusta koji su presli. Konami bas ne zna dje bije, nalprave savrseni fudbal(PES 6) i FIFA shvati sta treba da radi i izvuce najvece pouke iz tog fudbala, a ovi uzmu pistolj i sebi pravo u koljeno.









          sigpic

          Comment


          • Dobro, normalno je da bude bolja grafika na konzolama nego na PC ali zato su tu razni dodaci, pecevi itd. da to sredi tako da ti bude u sustini isto. Mislim da je fejk ova sa publikom, to kod mene nema. haha Svejedno, ja nemam masinu da igram na high tako da ono.. dobro mi je i ovako.

            Napredovao je PES ove godine, nema tu dileme, jedinu zamerku imam sto su golmani jako puno retardirani.

            Comment


            • Avrame, vecinu stvari koje si naveo su uvedene jos u pes 15 , ali raduje da su izmenili to da mozes svakog da dovedes. A bice peceva sa bundesom i cvajtom kao i svake godine.

              Vladane, pa i na Fifi je jaca verzija za konzole nego li pc. Da li je to jer nemaju neku korist od pc igraca ili bi poboljsanjem pc verzija znacajno uticale na neophodnu pc konfiguraciju da bi igra radila, ne znam. Ovi golmani brinu, vidim da se svi zale i da vecina suteva u okvir zavrsavaju golom. Posto necu da nabavljam pes dok ne zavrsim sa ispitom, valjda ce do tada popraviti te golmane konami i izaci neki kvalitetan pec.

              Comment


              • Nikad konzole nece moci da izvuku igru graficki kao PC, e jbg sto ti treba masina je druga prica vec.

                Ali FIFA na PCu je next gen, novi engine od prosle verzije i graficki je na nivou PS4 i X1.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Princ View Post
                  Ma za data pack i patch je najmanji problem, izacice uskoro neki kompletan patch u okviru koga ce biti i data pack, ali jeste trulo da izbacis igricu, a ni transfere nisi odradio. Citao sam da je grafika slabija za komp, ali i takva je bolja od fife sto se grafike tice. Zanima me kakva je ML? U PES15 mi je bas islo na zivac sto je moglo bilo kog igraca da dovedes ako imas para, nadam se da su to sredili.
                  Možeš da dovedeš koga god hoćeš, ako imaš para. Ja sam odma doveo Messija i Neymara, ali moraš i prodavati. Grafika je prejaka, kad pada kiša, vidiš kapljice na igračima. Što se tiče transfera, katastrofa, sve iz sezone 2014/2015. Danas je Smoke izbacio patch za PES 2013, svi transferi urađeni kao i dresovi.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    Možeš da dovedeš koga god hoćeš, ako imaš para. Ja sam odma doveo Messija i Neymara, ali moraš i prodavati. Grafika je prejaka, kad pada kiša, vidiš kapljice na igračima. Što se tiče transfera, katastrofa, sve iz sezone 2014/2015. Danas je Smoke izbacio patch za PES 2013, svi transferi urađeni kao i dresovi.
                    E jbg . Pa koju je to igru Avram peglao kada Gaju ne moze da dovede ?

                    Comment


                    • Nece Gaja u Celsi patotije

                      Comment


                      • Probaj da dovedes Raju onda, eventualno Vlaju.

                        Comment


                        • Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Jedina stvar koju zameram ovogodisnjem PES-u, je prelaka gol kontrola. Ciljani sutevi se daju lakse, i nadam se da ce to ako je ikako moguce otezati. Sem toga, PES je mozda izbacio najjacu igru od ko zna kad ('hajd svi ce reci PES 6), ogroman napredak. Tecna igra nikada nije bila preveliki problem, ali sada gameplay zaista izgleda fascinantno. Game speed na -1, i igra deluje i prerealisticno. Samo da se oteza malo, tj da golmani brane bolje.

                            FIFA 16 je bolja od prethodne, ali se sve svodi uglavnom na istu stvar, nema tu nekih preteranih poboljsanja. Najvise sam ocekivao da odrade bolje body built engine, ali on je i dalje prosecan, i to me jako odbija. No nebitno, i dalje je to vrh fudbal.

                            Razlika zaista nikad mizernija, ako izbacimo licence, online i to neko "sminkanje" koje PES uvek nadoknadi raznim "pechevima". Sada je stvarno samo pitanje ukusa, ne i kvaliteta, jer PES konacno ima sta da ponudi za razliku od ne toliko dobre 15-ce i svakako katastrofe i nedovrsene 14-ce.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Stvarno si dobro ovo rekao, "prelaka gol kontrola, ciljani sutevi se daju lakse." S Ronaldom odakle god probaš, gol, čak i na Super Staru.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Koje sranje kad ti ubrzaju net, pa skineš 5 giga za 20 minuta


                                Daj da vidimo na šta liči taj PES 16

                                Comment

                                Working...
                                X