Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by D-Wade View Post
    Nema potrebe, i ovako svi postuju u ovoj temi.

    Mozemo jedino da preimenujemo ovu u FIFA 13 i PES 13..
    Otvorite posebnu temu za fufu ,pes 13 demo 2 razbija konami je konacno nesto uradio po pitanju gameplaya
    jedva cekam za dve nedelje full
    GIFSoup

    Comment


    • #47
      E bas necemo... preimenujte ovu temu u FIFA 13, i ovako se vise prica o Fifi!

      Comment


      • #48
        Skinuh demo malopre, odigrah jedan mec i vrlo sam zadovoljan Bas mi se cini kao da su neke stvari koje nisu valjale prosle godine popravili, i ovo bas fino deluje sada! FIFA <3

        EDIT: Ako neko koristi Windows 7 i Aero temu, neka je disable, to moze da u radi i u game settings pre startovanja dema. Postoji velika verovatnoca da ce praviti probleme, meni jeste.

        Inace, napad deluje fantasticno, puno kreativnije, opasne akcije se prave! Bas je poboljsan attacking AI. Neke situacije u odbrani isto mnogo realnije, pogotovo fizika lopte i samih igraca. Ubacene su i nove formacije, sada moze da se igra 4-3-3 sa laznom devetkom itd. Zarazicu se ovim demom i na kraju su se smoriti kad izadje igrica
        Last edited by p4p1; 12-09-12, 04:23.

        Comment


        • #49
          demo mi je odlican, jedino me nervira sto moram da namestam konfiguraciju dzojpeda svaki put kad udjem u igru, kao i kameru i ostala podesavanja, ali i uprkos tome, igra je odlicna, tecnija, svidja mi se i ovo sto automatski update-uje sa neta formacije i formu igraca i ekipa

          Comment


          • #50
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #51
              Originally posted by p4p1 View Post
              Skinuh demo malopre, odigrah jedan mec i vrlo sam zadovoljan Bas mi se cini kao da su neke stvari koje nisu valjale prosle godine popravili, i ovo bas fino deluje sada! FIFA <3

              EDIT: Ako neko koristi Windows 7 i Aero temu, neka je disable, to moze da u radi i u game settings pre startovanja dema. Postoji velika verovatnoca da ce praviti probleme, meni jeste.

              Inace, napad deluje fantasticno, puno kreativnije, opasne akcije se prave! Bas je poboljsan attacking AI. Neke situacije u odbrani isto mnogo realnije, pogotovo fizika lopte i samih igraca. Ubacene su i nove formacije, sada moze da se igra 4-3-3 sa laznom devetkom itd. Zarazicu se ovim demom i na kraju su se smoriti kad izadje igrica
              To sto si skinuo verovatno je demo 1 ,demo 2 za PC nema .Uskoro ce tj. 20.9. full pes13 izaci demo 2 je dosta bolji od demo1 a full igra ce biti kao demo 2
              GIFSoup

              Comment


              • #52
                Skinuo se i full, Ronaldo Srbin !

                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • #53
                  Saro,daj link za full

                  Comment


                  • #54
                    Poslala sam ti link u inboks Ljubasine, zbog piraterije i tih stvari.
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • #55
                      Cekajte, zar pes ne izlazi uvek negde u oktobru?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Zvanicno izlazi 20. septembra, mada je preko nekih vezica linkic za igru dosao do mene malo ranije.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • #57
                          System requirements?
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            System requirements?
                            Pes ko Pes...uvek radi

                            Comment


                            • #59
                              MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:
                              Windows XP SP3, Vista SP2, 7
                              Intel Pentium IV processor 2.4 GHz or equivalent processor
                              1GB RAM
                              Video Card NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon x1300. Pixel / Vertex Shader 3.0 and 128MB of VRAM DirectX 9.0c compatible graphics card.

                              RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:
                              Windows XP SP3, Vista SP2, 7
                              Intel Core2 Duo 2.0 GHz or equivalent processor
                              2GB RAM
                              NVIDIA GeForce 7900, ATI Radeon HD2600 or higher. Pixel / Vertex Shader 3.0 and 512MB of VRAM DirectX 9.0c compatible graphics card.
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • #60
                                Ja imam 2.1 GHz i radice mi kao podmazan. Tacno znam

                                Comment

                                Working...
                                X