Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad igram na Ultimateu s igracima iz engleske lige :

    Lloris
    Zabaleta , Luiz , Koscielny , Cole
    Yaya Toure , Ramires ( 2 najjaca vezna na igrici )
    Navas , Nasri , Willian
    Rooney

    Klupa : De Gea , Sagna , Terry , Vertonghen , Evra , Wilshere , Fernandinho , Walcott , Oscar , Young , Dzeko

    Skupljao pare za Yayu bas dugo , sad moram skupiti jos 70tak hiljada za Suareza i to je to sto se dovodjenja tice
    Last edited by Dale; 18-05-14, 16:15.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      E sad igram na Ultimateu s igracima iz engleske lige :

      Lloris
      Zabaleta , Luiz , Koscielny , Cole
      Yaya Toure , Ramires ( 2 najjaca vezna na igrici )
      Navas , Nasri , Willian
      Rooney

      Klupa : De Gea , Sagna , Terry , Vertonghen , Evra , Wilshere , Fernandinho , Walcott , Oscar , Young , Dzeko

      Skupljao pare za Yayu bas dugo , sad moram skupiti jos 70tak hiljada za Suareza i to je to sto se dovodjenja tice
      Imas li nekog TOTW igraca?

      Comment


      • Mislis oni plavi je li ?

        Ono player of the season ? Ako na to mislis nemam , a nemam ni one crvene gdje im je ocjena malo bolja od pocetne

        I igras li ti Ultimate ?
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Joj ne secam se sada bas... mislim da su TOTW crni, to je ono sto izbacuju svakog utorka/srede u zavisnosti od ucinka igraca za vikend.
          Plavi su bese Tim sezone i izbacuje se cini mi se za svaku ligu posebno. I to naravno na kraju sezone tj sada.

          Igrao sam prethodne dve godine, sada igram narodnu verziju na PS3 pa ne igram UT.
          Ali nema boljeg i zaraznijeg mode-a od UT.

          Comment


          • Ma ja , one crne , ali ima malo i ko crvene ili narandzaste boje

            A plave jesu za TOTS , mada njih mogu dobiti samo u onim packovima , jer treba mi jedno 100 godina da skupim da dovedem nekog plavog od ovih zvijeri ( Toure , Tevez , Suarez .. )

            Jeste , nema nista jace vala , bas bas vrh
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Igrao sam Menager Mode u FIFI bas dugo, a onda sam, pre jedno 5 godina, presao na onlajn igranje i od tada se nisam vracao na oflajn opciju.

              Tu su i drugi ljubitelji UT-a. Igram PC verziju, i evo posle jednog ''hibridnog'' tima sam uzeo da pravim Premijersip. Kutinjo me je prijatno iznenadio, Matic takodje, Kazorla je moj izbor vec dve godine unazad a i Negredo ima vrhunsku realizaciju. Ne znam kakvi su vasi utisci, ali Eto je ove godine zaista jeziv.
              Last edited by Bogi; 18-05-14, 21:19.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                http://pesedit.com/forums/showthread...013-Patch-6-00

                Ovde je objasnjeno kako i sta, a ovo ispod je torrent link, ko ce se zezati sa ovih 16 delova.

                https://mega.co.nz/#!vIYHlZ5R!l-rUfU...34hfQG_7PsD2_4

                Inace, ovo nije onaj update koji sam obecao da cu naci, vec skroz nov patch koji je samo upgrade verzija PESEdita 6.0, plus je nasminkan, pa ko voli, nek' izvoli. Ako nadjem ovaj update koji je dosta manji od ovog (po memoriji), i koji sam ja davno instalirao, okacicu.

                EDIT: Evo, nasao sam.

                http://www.mediafire.com/download/ao....0+update.rar#
                Odličan update.

                Preporuka.
                Last edited by ognjen; 20-05-14, 00:33.

                Comment


                • Koji od ova dva ?
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Pa ovaj zadnji link što si postavio, ovo što sam sa bold označio. To je update za PESedit 6.0 patch.

                    Probao sam i ovaj Mega patch ali ima grešaka u smislu da neki igrači ne liče na sebe.

                    Comment


                    • Pa obicno ti veci, sminkani, kada se promeni i sam default ekrana i sve ostalo, bude gresaka. Zato ja ostajem pri jednostavnosti, ovaj lik je odradio sve sto treba.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • U ovom update-u je odrađeno dosta toga. Posebno mi se sviđa to što je izbačeno mijenjanje pravca igrača pri kretanju pod 90. Znate da u osnovnoj verziji PES-a Messi, Nani, Bale itd mijenjaju pravac kretanja pod 90, e u ovom update je podešeno da svi postepeno mijenjaju pravac.

                        Comment


                        • Ajde recite da nema psd ocene pa da ga skidam

                          Comment


                          • Originally posted by conviction View Post
                            U ovom update-u je odrađeno dosta toga. Posebno mi se sviđa to što je izbačeno mijenjanje pravca igrača pri kretanju pod 90. Znate da u osnovnoj verziji PES-a Messi, Nani, Bale itd mijenjaju pravac kretanja pod 90, e u ovom update je podešeno da svi postepeno mijenjaju pravac.
                            To je najjaca stvar, ja sam odmah to skinuo cim sam video. Mnogo mi retardirano kad uzmes igraca i ides onako.

                            Nema PSD ocene Prince.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Jedino što nije bilo u redu u ovom update-u su dresovi Barselone odnsno izgled tj. font slova i brojeva na dresovima.

                              Ovako izgleda:

                              Spoiler


                              Međutim, to je vrlo lako otkloniti.

                              KONAMI/PES13/kitserver13/GDB/uni/Club/Liga BBVA/Barcelona. U folderu Barcelona imate više smještenih foldera, njih 10, i u svakom od njih imate fajl(ove) sa ovim "pogrešnim" font-om koji(e) je potrebno izbrisati da bi imena igrača i brojevi na dresovima bili u originalnom izgledu.
                              Last edited by ognjen; 20-05-14, 18:13.

                              Comment


                              • Pa eto fino si objasnio, ja nisam ni primetio, jer ne igram mnogo sa Barcom iskreno.
                                Font je inace bas lako zameniti, na netu ima milion fontova i brojeva odgovarajucih za svaki tim. Ako je to jedina zamerka, onda....
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X