Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ne znas ti to da igras to Mambara...

    Meni je npr Fifin carrer mode uvek bio bolji od PES-ovog, uvek iako volim PES, bolja je FIFA po tom pitanju. Ja igram PES master league, ali sa patchom gde imam i drugi rang takmicenja svih liga, tako da je ono do jaja sa patchom, bez njega, ono mesanje timova u ligi nakon prve sezone... Ali meni je isto tako i gameplay bitan, ali ne bi sada da pocinjem neku diskusiju ovde i samo cu reci, ukusi su razliciti.
    Igrao sam sve PES i FIFA igrice , bar po jednu utakmicu, cak i one stare FIFA-e iz 2004-2005 kad su bile na losem glasu. PES je tada bio bolji, ali ovo je kriminal, definitivno najlosiji PES. Gde logicno da pas bude brzi od suta ?
    Kad salje dugi pas lopta predje celi teren za pola sekunde, ja je i ne vidim.
    sigpic

    Comment


    • Matori kako moze biti sut sporiji od pasa ???

      Dugu loptu mozes slati na tri nacina.... Mozes da odredis snagu ono klasicno i lopta obicno ide do prvog igraca do tebe, mozes da drzis do kraja dok ti ona bar ne trepne i tako saljes bas duge lopte, i mozes da stisnes ono r2 i da ti automatski baci dugu loptu napred. Kako moze dugi pas preci celi teren za pola sekunde, pa duge lopte su bas do jaja odradjene, pogotovo kad menjas strane to izgleda do jaja...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Dzaba se raspravljas Mamba, nece Freshko priznati da mu je PES smesan u odnosu na Fifu.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Matori kako moze biti sut sporiji od pasa ???

          Dugu loptu mozes slati na tri nacina.... Mozes da odredis snagu ono klasicno i lopta obicno ide do prvog igraca do tebe, mozes da drzis do kraja dok ti ona bar ne trepne i tako saljes bas duge lopte, i mozes da stisnes ono r2 i da ti automatski baci dugu loptu napred. Kako moze dugi pas preci celi teren za pola sekunde, pa duge lopte su bas do jaja odradjene, pogotovo kad menjas strane to izgleda do jaja...
          Igram na kompu. Mada je to isto. Pa duga lopta, kakva bre tri nacina, jedan jedini nacin, kod mene slovo A, na PS je krug ja mislim. Pa ti pritisni koliko hoces, ako malo pritisnes ide igracu do tebe, ako dosta drzis ide daleko. Npr sa desnog beka na levo krilo koje je bas istureno. Cim bek izbije lopta se pojavi na prsima igraca koji prima, brze leti nego metak, ne vidis je.

          @Wada

          Ma lud.
          Last edited by Black Mamba 24; 14-01-13, 20:58.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Dzaba se raspravljas Mamba, nece Freshko priznati da mu je PES smesan u odnosu na Fifu.
            Nisam te nista pitao...

            Ma igram i ja na kompu Mamba samo na dzojstiku, meni duge lopte odlicno idu, mozda si stavio game speed +3 pa ti sve ubrzano...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Nisam te nista pitao...

              Ma igram i ja na kompu Mamba samo na dzojstiku, meni duge lopte odlicno idu, mozda si stavio game speed +3 pa ti sve ubrzano...
              Bio bi onda i sut ubrzan.
              Sve je po defaultu.
              Jos je i muzika ocajna. Pa i Ronaldo na coveru.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                Bio bi onda i sut ubrzan.
                Sve je po defaultu.
                Jos je i muzika ocajna. Pa i Ronaldo na coveru.
                Dobro bolan, iskuliraj sa kritikama.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Nisam te nista pitao...

                  Ma igram i ja na kompu Mamba samo na dzojstiku, meni duge lopte odlicno idu, mozda si stavio game speed +3 pa ti sve ubrzano...
                  Sta ocekivati od navijaca Liverpula nego da igra igre koje su nekada bile na vrhu!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Dobro bolan, iskuliraj sa kritikama.


                    Brw Giggsy, pravo u metu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Dobro bolan, iskuliraj sa kritikama.
                      Cim se kritikuje ta vostana figura sa avatara odmah prelazi u protivnicki tabor.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma sprdam se. Sta cu ti ja sto ne volis CR-a, ali to ne menja na cinjenici da je PES kanta zadnjih par godina..Fifa je klasa za PES, a i da vidim to cudo na novom engine-u, tek onda da se porede. Ovako zaista smisla nema.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Mamba noob



                          Sta fali ovoj pesmi?

                          Comment


                          • Ja moram prvo kupit kompjuter da moze pokrenut FIFU, a dotad ova smijurija od PES-a..

                            Btw igrao sam FIFU od FIFE 98(Ian Wright ubojit napadac za Engleze, a specijalno mu je to sto je iz Arsenala ) do FIFE 11 gdje sam prvi put Walcotta prebacio u spic i hladno izdominirao..
                            Zanimljivo je da sam nasao dramaticne igrace na FIFI 08, jedan od njih je i Eden Hazard, vrijeme u kojem niko za njega cuo nije
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Dule, nemoj me zajebavati s tom pesmom, fali im sve sto jedna pesma treba imati...a i nije tema.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja ni nemam ovu pesmu, ovaj patch ubacuje druge neke pesme koje su do jaja...

                                Ma dobra je FIFA, ali nije to to, nikako mi se ne svidja gameplay i to ti je, ubrzano nesto, ne znam... Cekam PES na Fox Enginu sledece godine, ima svi da se useru kad budu videli sta je fudbal...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X