Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Professional

    Spoiler


    Kakva dominacija nakon 4. kola
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Beži bre, gde su Inter, Juve, Napoli...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Jedino je Milan od jacih u vrhu za sada, primetila sam da Juve, Inter i Napoli igraju uglavnom po 1:0, ja skoro dosla do 20 datih golova oni jos nisu presli 10, da l' je neki bag ne znam.

        Mada sam ja izdominirala protiv Peskare, Sijene, Atalante i Kijeva. Tek me cekaju teske utakmice
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Nije bag, takvi su rezultati na professional...

          Ali stvarno me čudi da nijedan od ova 3 tima nema nikog na listi...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Evo tabele:

            Spoiler


            Napoli 5, Juve 2 a Inter 3 gola

            I da, Napoli je takodje sa 12 bodova poput mene i Milana
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Evo da se pohvalim mojim Ultimate Team-om!

              http://www.ea.com/uk/football/fifa-u...mXIxlnHSSO:ps3

              EDIT: Za ljude koji igraju FIFA 13 na PS3, dodajte me pa da odigramo koju partiju.

              PSN ID: SolidiciusSnake
              Last edited by Sir Giggsy; 26-10-12, 19:23.

              Comment


              • Ajde ako neko moze da okaci linkove za download od FIFA 10 do 13-ke, molim vas.
                sigpic

                Comment


                • Hvala buraz, imas li crackove?
                  sigpic

                  Comment


                  • http://thepiratebay.se/torrent/54695..._crack_torrent - Fifa 10 crack

                    http://thepiratebay.se/torrent/58577...DED-Crack.Only - Fifa 11 crack

                    http://thepiratebay.se/torrent/67053...DED_CRACK_only - Fifa 12 crack

                    http://thepiratebay.se/torrent/77047...ONLY-RELOADED_ - Fifa 13 crack

                    U okviru onih linkova trebao bi da imas crack, ali za svaki slucaj, izvoli
                    sigpic

                    Comment


                    • Može neko da napravi poredjenje izmedju fifinog carer moda i ml iz pes-a ? Igram pes, a fifu poslednju sam igrao sedmicu, pa me zanima da li je fifin mod bolji, pošto je ml u pes-u unakažena.
                      Last edited by Lion; 08-01-13, 23:45.

                      Comment


                      • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                        Može neko da napravi poredjenje izmedju fifinog carer moda i ml iz pes-a ? Igram pes, a fifu poslednju sam igrao sedmicu, pa me zanima da li je fifin mod bolji, pošto je ml u pes-u unakažena.
                        Znatno se razlikuje, posto kod Fife u karijeri mozes da biras kako ces da pocnes. Mozes da pocnes da igras karijeru kao menadzer ili kao igrac! S tim da ako pocnes kao igrac mozes jednog dana kada odlucis da se penzionises da predjes u menadzere.

                        Svakako bih ti preporucio da probas Fifu jer je zadnjih par godina bolja opcija od PESa... mada se ove godine PES poboljsao ali i dalje nedovoljno da bi stigao Fifu barem po mom misljenju.

                        Samo ocene igraca u PESu su komedija za razliku od Fife!

                        Comment


                        • Pa Pes se poboljšao tako što je otklonio neke bagove dok se igraju tekme, ali ostale opcije su ostale iste, čak su ml i pogoršali, izbacili par dobrih stvari, a ubacili crne kopačke što je ravno debilizmu.
                          Probaću svakako ;-)

                          Comment


                          • Ja glupe igrice, u zivotu gluplju nisam igrao.
                            Pas je jaci od suta, a svaki sut jos ide preko gola.
                            Mislim na PES.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                              Ja glupe igrice, u zivotu gluplju nisam igrao.
                              Pas je jaci od suta, a svaki sut jos ide preko gola.
                              Mislim na PES.
                              Ne znas ti to da igras to Mambara...

                              Meni je npr Fifin carrer mode uvek bio bolji od PES-ovog, uvek iako volim PES, bolja je FIFA po tom pitanju. Ja igram PES master league, ali sa patchom gde imam i drugi rang takmicenja svih liga, tako da je ono do jaja sa patchom, bez njega, ono mesanje timova u ligi nakon prve sezone... Ali meni je isto tako i gameplay bitan, ali ne bi sada da pocinjem neku diskusiju ovde i samo cu reci, ukusi su razliciti.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment

                              Working...
                              X