Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa i ja sam se premisljao Del Piero ili Socrates ili da ofanzivu ostavljam za icon swaps 3

    A sad Sol ili Zambrota...

    Comment


    • Romantizam i renesansa

      sigpic

      Comment



      • Post zahvalnosti za legendu, odigrao 753 utakmice sto na CB sto na CDM poziciji i gde god je igrao izdominirao je.

        Doslo vreme da se menjaju neke stvari u odbrani pa samim tim verni vojnik Ramos napusta klub ali cim izadje TOTS ili neki FB vraticemo ga sigurno, apsolutna legenda i fantasticna karta.
        sigpic

        Comment


        • Manja promjena ekipe

          sigpic

          Comment


          • Vlajko, Srki... Savet mi treba

            Kad zavrsim ove zadatke ostaje mi dilema dal Essien ili Del Piero na CAM zbog Ville.

            Ovako... Dva cdma su mi Kante i Sisoko. Dva cam Grizman i Mata. Napad Villa i Crespo. Znaci ili Essien umesto Sisoka ili Del Piero umesto Mate koji se ne snalazi kao levi cam onoliko dobro kao kad je bio jedini cam u sredini

            Comment


            • Steta sto nisi odradio Iniestu sobzirom da imas Vilju, on bi ti bio odlican CAM a ima strong link sa Viljom.

              Sto se ove dileme tice ja bi radije uzeo Esijena posto je tu i kad tots dodje, bas mocna karta ali isto tako sobzirom da ti vise pozicija skripi zasto ne ides po dvojicu, tipa Sokrates za CAM i Kuman koji je CB ali ga ig prebacis na CDM i miran si na obe pozicije. Naravno ako ti je veca frka mozes i Jera i Rajkarda kombinovano za 11 pa ti ostaje jos 13 za jos jednog. Cisto kontam da niko od tih gore ne vredi 20+ tokena.
              sigpic

              Comment


              • Igra li iko karijeru na ultimate difficulty? Nakon update 1.13 redovno gubim po 3 razlike. Na kraju sam smanjio na legendary..

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Steta sto nisi odradio Iniestu sobzirom da imas Vilju, on bi ti bio odlican CAM a ima strong link sa Viljom.

                  Sto se ove dileme tice ja bi radije uzeo Esijena posto je tu i kad tots dodje, bas mocna karta ali isto tako sobzirom da ti vise pozicija skripi zasto ne ides po dvojicu, tipa Sokrates za CAM i Kuman koji je CB ali ga ig prebacis na CDM i miran si na obe pozicije. Naravno ako ti je veca frka mozes i Jera i Rajkarda kombinovano za 11 pa ti ostaje jos 13 za jos jednog. Cisto kontam da niko od tih gore ne vredi 20+ tokena.
                  Ma prosli put sam se zajebao i uzeo Gvardiolu i Crespa. Aj Crespo stvarno kida i odigrao mi je 200 utakmica i dao pun k golova i asistencija. A Pep nije ni za sta

                  Hocu da uzmem ikonu i da sam miran do kraja fife na toj poziciji. Ne skripi meni nigde, osim sto necu nikad imati Mbapea i Nejmara koje moras da imas ako oces da budes top

                  A ionako znam da je pitanje vremena kad cu da batalim. Da nema ovih ikona ne bih vise ni igrao. Ovo je prvi put da igram fifu duze od januara

                  Comment


                  • Kuman provereno vrhunski igrac na CM/CDM poziciji ali svakako ako hoces igraca za kraj to ti je Esijen, tu nema greske.




                    Nova akvizicija od koje puno ocekujemo...

                    sigpic

                    Comment


                    • Ma Essiena od pocetka merkam, ali sve mi je primamljiviji i Del Piero. Jer obican Sisoko i Kante su dovoljan beton na cdm..

                      Comment


                      • Nova akvizicija kluba.


                        Evo kako trenutno izgleda ekipa, stim da ne planiramo neke vece promene sve do icon swap 3.

                        sigpic

                        Comment


                        • Runi SBC je jednostavno morao biti odradjen pa smo samim tim morali i malo da menjamo ekipu.

                          sigpic

                          Comment


                          • Trenutno prvi tim i tri izmjene, svi su ut





                            Stanje coina



                            Ekipa nije op i nisu bas meta igraci koje svi koriste ali je zabavna i izuzetno cvrsta. Broj jedan je Loran Blan koji ima statse kao da je igrac od 20k ali u igri on je apsolutni broj jedan, sve stize, sve pokriva, ima tijelo od kojeg se drugi igraci odbijaju, nemaju nikakvu sansu da mu pariraju.

                            Igramo s lakocom bas, pretprosle nedelje smo imali 20-5, prosle 15-1 i onda se desio kolaps interneta pa smo kao i svake nedelje stali na 20, ali nas je trenutno bas tesko pobijediti, moramo biti i malo neskromni jbg, to je fakat. Nista ne pakujemo od igraca vrijedno cijele sezone ali oprobani recept kupovine gold non rare ne da radi posao nego nemam rijeci.
                            sigpic

                            Comment


                            • Cijele sezone maltene nista u pp i onda se on pojavio, kao da je magija



                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Cijele sezone maltene nista u pp i onda se on pojavio, kao da je magija



                                Izvinjavam se sto odg na ovaj post, a ovo sto hocu da pitam nema veze sa njim, ali nesto mi baguje forum pa mogu samo ovako da pisem..
                                Elem, juce kupih sony i pes i danas pokusavam da instaliram patxh sa imenima i grbovima ali mi ne ide..prebacio sam patch na usb ali kad odem na import file izbacuje mi da proverim neki media restriction, a ja to ne mogu da nadjem.
                                Zna li neko kako to da resim?
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X