Announcement

Collapse
No announcement yet.

PES & FIFA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prebacio se na 41212. Fuck Bale. Jbg on i Martial ne daju nesto golova, a nisu sposobni da hrane loptama Vardija i Crespa. Cam mi je Eriksen bar za ovu wl da vidim kako se pokaze. Prvu tekmu pokidao, ali videcemo.

    Vlajko, Srki dal je bolji Firmino od njega na CAMu?

    Comment


    • Eriksen ako ti treba CAM, ima i 5 wf pritom, jedan je od rijetkih, a to je jako bitno. Obojica su spori, ako ti ne treba brzina zalijepi sniper ili maestro Eriksenu, ako ti treba brzina sa hunterom ga uzmi jbg.
      sigpic

      Comment


      • Boga mi Eriksen 4 gola na prve 4 utakmice. Sumnjam da cu ga menjati

        Comment


        • Auuu kakva wl!
          Imao 10-11, pa vezem 4 poraza i dodjem na 10 - 15 i sad se smirio i 4 pobede vezao i konacno dosao do 14.
          Krv sam ispisao

          Brat Crespo vezao jedno 7 golova na kraju, plus Bale koji je sa klupe u kljucnoj tekmi dao 2 gola gde sam posle na penale pobedio.

          Eriksen 8 golova i 3 asistencije. Ostaje u ekipi def

          Vlajko, Srki kontam da ste na dvadesetak pobeda?

          Comment


          • 17 jos 4-5 utakmica ostalo, ali ne vjerujem da cemo igrati vise, mozda ja uvece ako stignem. Prije par nedelja smo bili na korak od elite 3, na 22 pobjede cini mi se. Igracki odlican vikend ali po 15 suteva u okvir i damo dva gola, ovi po 4-5 i daju 3-4 gola, bas ima nevjerovatnih glupsoti.

            Evo nam ekipe

            Prvi tim



            Drugi tim



            EPL



            SA



            Gigsa smo zavrsili ali ne mozemo da ga klejmujemo jer imamo u unassigned ko zna koliko igraca koji treba da se prodaju. Bejl ide u fitnes i na klupu, Radja ide u prvi tim, imamo 86 red Naingolana koji je ubica, Saul isto ide u fitnes, napadamo Kristijana, u fitnes ce brzo i ovaj POTM Primere iz Viljareala. Trenutno banka 400k, ko zna rekoh koliko da ih se proda jos, u klubu imamo 650-700 gold non rare da prodamo pritom, ali cekamo league sbc da njih stavimo na transfere. Uzecemo Ronalda kapiram prije sledece wl, valjda nesto i spakujemo, iznervirao me RTTF Marez koji je ut sve mu jbm, to bi bilo laganih 300k.
            sigpic

            Comment


            • Leb vam poljubim odakle vam toliko igraca i para?

              Ok ja igrao wl pre 3 nedelje i od tad do pre dva dana nisam ukljucio xbox...al vi mu jebete kevu
              Ne mozes da budes kompetetivan u fifi ako igras ovako malo ko ja. O skillu i da ne pricamo

              Comment


              • Ovo je prelako kad igramo obojica na istom acc, malo igra Srle, malo ja, bas cimanja bez. Oba puta smo icon swaps odradili u dva dana bukvalno. Cak i stavljanje igraca na market je sad laganica, ne gubimo uopste mnogo vremena, u cetvrtak se jedino icimam, potrosim jedno tri sata da kupim igrace, poslednji put sam kupio za 400k, kazem ti jos ih ima u unassigned, a imamo trenutno 420k, na prodaju 100, a unassigned to ni mi ne znamo, cak se i iscudjavamo odakle ih ovoliko

                Ali pazi uzimamo svake nedelje ut packove iz dr, uvijek je to rank 1 ili 2, pa nagrade od wl, pa elite 1 od sb. Ali to je sve sala prema marketu, zahvaljujuci marketu imamo ovakav tim
                sigpic

                Comment


                • Aj igrajte i na moj acc kad stignete. Bar dok ne skupim za Van Dijka

                  Comment


                  • Ramos, Scream Pike i Varan, sta ce ti VVD

                    Dosli smo do 20 na kraju, mada su bolje nagrade na 17 ali eto.
                    sigpic

                    Comment


                    • Taman ti napisah. Prebacujem se vremenom na spansku odbranu. Kurac cu im dam pola miliona za Dajkaru

                      Comment


                      • Sto ne uzmes Nestu?

                        Ja elegantnijeg stopera nisam koristio od fife 13.


                        Doduse nikad nisam ni imao najskuplje, osim Baresija 93, prosle godine
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Spor je

                          Posto mi prva ikona ne znaci mnogo za hemiju (Crespo), druga mora. Da bar mogu da menjam ekipu kad mi dosadi, a cdm mi bas znaci za to tako da cu uzeti Pepa.

                          Comment


                          • Banka ce biti sjutra od wl 700k

                            sigpic

                            Comment


                            • Bice ipak malo vise od 700k, posle dugo vremena sam i ja izvukao nekoliko dobrih igraca od kojih je svakako najvredniji Auba.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma jebite se vise vas dvojica

                                Ja otvaram veceras kad zena i ker zaspu. Na miru, pa kad polupam tv...jbg

                                Comment

                                Working...
                                X