Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi smo ocajan klub neverovatno, neznam koji navijac Livepoola nije sad u depresiji zbog ovih SKOTOVA!

    Comment


    • Bleda igra Uniteda, da Liverpool nije dobio onaj crveni mozda su mogli da dodju i do pobede. Mene samo interesuje ko je dao 20 000 000 za onog hendersona koga Wellbeck pretrcava kao idiota
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Najebali smo, Mancini skontao da Dzeko zna vise od ostalih napadaca. Mertesacker ce stradati od Aguera.
        a skontao i da mu Tevez nikako ne dodaje, pa nema ni njega

        Liverpool je pokupio neki teski maler

        Comment


        • Kakva igra liverpula nedaj boze...zasluzeno ste izgubili

          Comment


          • Ne znam šta reći sada u ovom trenutku. Šta god neće ublažiti gorčinu ovakvog nezasluženog poraza, apsolutno nezasluženog. Nije mi žao mene i mojih živaca koji su danas otišli jer nije ni prvi ni posljednji put da se nerviram zbog gluposti, ali mi je žao onih ljudi na stadionu koji su priredili onakvu fantastičnu atmosferu, onih igrača koji su se borili i trudili i bili dosta bolji sa igračem manje. Ovakve lakrdije od suđenja nigdje ne vode i ovo je sramota za ligu sa ovakvim renomeom kakav ima Premiership. O igri bi se dalo dikustovati, ali sada u ovom trenutku ne možda kasnije.
            Last edited by Merlin; 23-09-12, 18:40.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Što se tiče igre ni Junajted nije ništa bolji... katastrofa. Za sada se provlače i izgubljene dobijaju, videćemo do kada.
              Sa desetoricom Liverpul bio ofanzivniji (u prvom).
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Da li si svestan svoje gluposti uopste? @stefboy :/

                Ocigledno nisi gledao tekmu...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Dokle ce vise da se sudi za ova govna iz Mancestera?
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment




                  • Neka srede modovi, za sve one koji nisu videli bruku.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Kakav penal , strasno

                      Bas , bas mi je zao Liverpoola , totalno nezasluzen poraz ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Hatem za Dembu i to je 1:0 za Newcastle. Ba i ove sezone najvaljuje brutalno resetanje.
                        Last edited by bracala; 23-09-12, 15:38.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by C-Bosh View Post
                          Dokle ce vise da se sudi za ova govna iz Mancestera?
                          Džaba nama sva pojačanja, sav taj utrošeni novac kada nemamo sudije na svojoj strani da nam donose pobjede. Žalosno, ali istinito. Lako je na ovaj način dolaziti do titula godinama, bruka i sramota.

                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Prvo jebem ti ovakvo sudjenje,meni je doslo da zaplacem,a mogu mislit kako je momcima koji su danas pruzili 120% svojih mogucnosti.Mogu li docekati dan kad ce Liverpool biti poguran kad bude igrao protiv Manchester-a.

                            Drugo,danas se vidjelo ko je najbitniji igrac Liverpool-a i ko je dusa i srce ovog kluba i onda ja citam Shelvey mora igrati,Gerrard treba na klupu nije mu mjesto u prvih 11

                            Ne znam sta ni napisati retardirani glavonja od sudije mi je zgadio fudbal.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                              Comment


                              • Liverpul je uklet klub.
                                Penal tipicno 'junajtedovski',a Shelvijev crveni necu da komentarisem.Lopta na 'nicijoj zemlji' oba igraca idu sa obe noge otvorenim djonom i istovremeno stizu do lopte i jedan dobija crveni karton?!
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X