Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    E fala bogu...vise se svima smucila ta prica.Neka mu je sa srecom,pa da mu ne bude hladno na klupi
    Sreća da Real ima viška pa da plaća rezerve 35 miljuna evra
    Mogli su oni dovest i nekog boljeg za tu cifru ...

    Comment


    • Tim kola po BBCu:
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Nespo View Post
        Tim kola po BBCu:
        sve u redu samo je Skrtel malo sporan...;)
        sigpic
        NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

        Comment


        • sve u svemu Totenhem je dobro prošao što se finansija tiče ali ako ne dovedu još pojačanja teško će oni ove sezone...
          sigpic
          NA ETIHAD-u NIKAD NIJE DOSADNO

          Comment


          • Frapirace se neki koliko ce samo Luka osveziti Real, po meni genijalan igrac...

            Spursi su odma poceli, evo poslali ponudu za Wiliana, doduse samo 11m funti, sto je Sahtjor odma odbio...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by BG7 View Post
              sve u svemu Totenhem je dobro prošao što se finansija tiče ali ako ne dovedu još pojačanja teško će oni ove sezone...
              Tim bolje po Liverpul a i Everton ako dovedu Nianga

              Comment


              • A boze, boze.. igrali ste sa cityem 2-2 i odma ste konkurent za titulu ..

                Nakon 3-0 od WBA ste bili manji od makovog zrna sad se najjaci u ligi, ma daj objektivno malo...

                Protiv Arsenala koji nije primio gola jos uvijek bit ce vam puno teze jer zna se kakav je uticaj stevea boulda na ovu raspadnutu obranu.. Jos ako se Kos i Woja vrate bit ce jos teze... Istina Arsenal ima problema sa napadom, trebaju da gurnu loptu u mrezu.. Ali ako se Liverpool otvori to ce biti lakse nego u ove dvije utakmice protiv primarno defanzivnih ekipa... Ja ocekujemm utakmicu sa puno golova, ali dajem prednost arsenalu
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ko je rekao da smo konkurent za titulu pobogu ?? Samo je KERDERS rekao da cemo vas razvaliti doduse... Ali to je bilo u afektu. A i cinjenca je da smo do sada vise pokazali iako smo pukli od WBA, i u tom mecu smo bili bolji, jbg, shit happens. Bice svakako sjajan derbi i prednost kao i uobicajeno ne dajem nikom.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Freshko, ne vidim sta ste vi to vise pokazali. Odbrana vam je katastrofa, igrate dobro na sredini, igramo i mi, ali i mi i vi imamo problema sa realizacijom. 5 golova je mnogo, mi s druge strane nismo primili nijedan. Doduse, nismo ni dali nijedan gol, ali smo igrali protiv jednog bunkera, a drugi put protiv kostolomaca. Vasa odbrana je tvrda, i bice nam tesko da je probijemo, sem ako se vi ne otvorite od pocetka, i udje se u borbu "prsa u prsa". Prelazni rok za nas nije ni blizu gotovog, desice se makar dva transfera, nikom se jos ne moze dati uloga favorita.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by KERSDRS View Post
                      Kakav promasaj, Luka Modric, sasvim obican igrac, nije on u rangu Hazard-a da se toliko o njemu polemise.
                      Covek je genije i dirigent na sredini. Ne mozes ni da ga poredis sa Hazardom jer nisu ni priblizno slicni tipovi igraca.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Da se ne zavaravamo onaj ko misli da Liverpool može biti prvak nije baš dobar sa glavom. Naš najveći domet koji bi bio veliki uspjeh jeste jedno od prva 4 mjesta, a za to ćemo voditi veliku borbu. Ne sumnjam da ćemo imati šanse protiv Arsenala ako ponovimo igru kao protiv Citya + je tu Agger što znači dodatna sigurnost u odbrani, ali ne možemo reći da ćemo ih razvaliti i slično iz prethodnih iskustava. Ja bih bio prezadovoljan nekom minimalnom pobjedom od 1-0 ili 2-1 recimo samo da probijemo led, ali bit će jako teško. Još dodatni + za nas je što će vjerovatno i Sahin konkurisati za taj meč pa ćemo imati još jednog klasnog igrača na raspolaganju, također vidjećemo da li će i Assaidi biti u konkurenciji za taj meč, iako ne možemo porediti njega i Sahina. Arsenal do sada nije primio gol, što govori kako su tvrda ekipa koju će biti jako teško probiti puno teže nego City koji je 2 gola primio i od Saintsa. Nadam se pozitivnom rezultatu kao i protiv Citya što sam bio optimista, a mislim da favorita nema, pa ni onog blagog favorita kao što je City bio protiv nas.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Freshko, ne vidim sta ste vi to vise pokazali. Odbrana vam je katastrofa, igrate dobro na sredini, igramo i mi, ali i mi i vi imamo problema sa realizacijom. 5 golova je mnogo, mi s druge strane nismo primili nijedan. Doduse, nismo ni dali nijedan gol, ali smo igrali protiv jednog bunkera, a drugi put protiv kostolomaca. Vasa odbrana je tvrda, i bice nam tesko da je probijemo, sem ako se vi ne otvorite od pocetka, i udje se u borbu "prsa u prsa". Prelazni rok za nas nije ni blizu gotovog, desice se makar dva transfera, nikom se jos ne moze dati uloga favorita.
                          Ma ja u nasu odbranu ne sumnjam, Ager-Skrtel prosle sezone bio jedan od najjacih stoperskih tandema u PL, u prvom mecu taj crveni je sve poremetio. Jbg, kiksevi se desavaju. Ali gledao sam Arsenal i u prvoj i u drugoj, Kazorla je pravi motor, od njega i Zervinja je sve krenulo, sada u drugom kada njih dvojica slabo igraju, nema igre. I niste primili gol, jer kako sam kazes, igrali ste protiv bunkera, nije tako tesko braniti se protiv njih, vasa odbrana ce biti tek stavljena na test protiv nas. Mi smo u oba meca igru imali, pogotovo sada protiv Sitija, poceli smo konacno da igramo kao kolektiv, blago receno sabili smo prvaka zemlje, i to je nesto. Nisam sada rekao da smo mi pokazali mnogo vise od vas, ali da se kod nas vidi napredak u odnosu na proslu sezonu, u svim segmentima igre, dok je kod vas to sve jos u nekoj eksperimentalnoj fazi. Ali kada je derbi u pitanju, ja nikad nikome ne dajem prednost, kao sto sam vec i napomenuo, u derbijima je sve moguce.

                          Ne boj se, i Brendan treba da dovede jos minimum dva igraca...
                          Last edited by Freshman; 27-08-12, 12:55.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post
                            Da se ne zavaravamo onaj ko misli da Liverpool može biti prvak nije baš dobar sa glavom. Naš najveći domet koji bi bio veliki uspjeh jeste jedno od prva 4 mjesta, a za to ćemo voditi veliku borbu. Ne sumnjam da ćemo imati šanse protiv Arsenala ako ponovimo igru kao protiv Citya + je tu Agger što znači dodatna sigurnost u odbrani, ali ne možemo reći da ćemo ih razvaliti i slično iz prethodnih iskustava. Ja bih bio prezadovoljan nekom minimalnom pobjedom od 1-0 ili 2-1 recimo samo da probijemo led, ali bit će jako teško. Još dodatni + za nas je što će vjerovatno i Sahin konkurisati za taj meč pa ćemo imati još jednog klasnog igrača na raspolaganju, također vidjećemo da li će i Assaidi biti u konkurenciji za taj meč, iako ne možemo porediti njega i Sahina. Arsenal do sada nije primio gol, što govori kako su tvrda ekipa koju će biti jako teško probiti puno teže nego City koji je 2 gola primio i od Saintsa. Nadam se pozitivnom rezultatu kao i protiv Citya što sam bio optimista, a mislim da favorita nema, pa ni onog blagog favorita kao što je City bio protiv nas.
                            Pa ni Arsenal ne moze biti prvak. Glavni kandidati za titulu ove sezone ce biti Chelsea i Man City.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Pa ni Arsenal ne moze biti prvak. Glavni kandidati za titulu ove sezone ce biti Chelsea i Man City.
                              Realno gledajući ne može.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Jos je prerano za neke zakljucke.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X