Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simpatican je meni Larsson stvarno,ali Ibra je nesto drugo...oni mi se nikako ne mogu porediti,neozbiljno je to.Ibra od kako je postao samo igra na najvecem nivou,dok je onaj dobar dio karijere se ganjao po onoj smijesnoj ligi.Cuj porediti Ibru i Larssona,simpaticno je to

    Ibru hoce da stave na pare u Svedskoj,on ti je tamo vise od sportiste,a stranac

    Ja cu ti nabrojati barem 10 boljih od Larssona kad hoces...neozbiljno
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Interesantno , ne znam da li je vec bilo . West Ham bi bio sampion , da su se racunali golovi samo Engleskih fudbalera

      Comment


      • Oho, evo tabele na kojoj je Tottenham ispred nas.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • A Liverpool je konacno u LS

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Oho, evo tabele na kojoj je Tottenham ispred nas.
            Tek sad vidim da sam i ja nekome zavrsio u potpisu <3

            Ako je bilo, brisem i izvinjavam se

            http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=722015

            Benitez je kad se sve sabere i oduzme stvarno bog
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Umeo je da zavede disciplinu

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Ibrahimovic je vama bolji od Larsona!? Uz debelog Ronalda i Anria najjaci napadac koga sam ikada gledao. Bog bre! Covek dosao u 35godini ako se ne varam u United i dao par golova i namestio jos toliko. a ulazio u 80minutu

                Fredi je bio u Arsenalu mnogo looos.
                Ako se dobro secam Tomason je igrao u Milanu i to vise nego pristojno?! Helveg je isto igrao u Milanu.

                Daj nemoj da me zajebavas da si stavio u istu recenicu sa Anrijem i Ronaldom lika koji je do 33 godine igrao u Skotskoj ligi
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Za mene je covek Bog! Najiskrenije, e sad jbg mozda sam subjektivan, cuj mozda..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ма то је битно, сад што до титуле првака света нису дошли скоро 50 година и што редовно испадају пре 1/2, нема никакве везе са талентом, већ једноставно нека мистична црна сила се ту умешала, мржња и предрасуда...али опет битно је да имају 7 Златних лопти, пази Златних лопти где један Снајдер попије корпу након онакве сезоне, Златних лопти где се масовно лобира да гласаш за одређене фаце.

                    Наравно да има изузетака, али то што су толико неуспешни као нација/нације јер су "пегавци" све нације са острва, сви Британци није случајно и свака прича насупрот тога је гурање прљавштине под тепих. Можда да доведу Шпанца или Италијана да селектира репрезентацију, што нам говори да немају кадар за селектора...докле треба да идем, а да једини контра аргумент не буду "Златне лопте" ?
                    Zlatna lopta je najvece individualno priznanje koje jedan fudbaler moze da dobije. Svidjalo se tebi ili ne, to je tako. Kao sto je Oskar u svetu filma.

                    Nagrada se dodeljuje od 1956. i sad ces ti da mi kazes "kakva Zlatna lopta, ej nije je dobio Snajder, to nije nikakvo merilo". Samo menjas pricu, izvrces, kako tebi odgovara.

                    A toliko pominjes te Spance, pa gde su oni kroz istoriju fudbala bili velesila? Nisu osvojili LS 26 godina. Ako su tolike baje zasto nisu konstantno po dekadama osvajali (za razliku od "pegavaca").

                    Osvojili su jedno EP dok im nije dosla ova generacija i pre nego sto su promenili neke stvari u mladjim kategorijama. Ja ne znam da li si ti pratio fudbal 90-ih, pa sada tako lupetas kako su Spanci uvek bili VELIKA sila. Na svako prvenstvo su dolazili kao neki kvazi favoriti i uvek stizali plafon do 1/4 finala, nekad ne i toliko.

                    Neke stvari su se u 2000-im promenili na tas Spanije, a na kontra tas Engleske, ali tvoja konstantna prica kako je to netalentovana nacija i da uopste nije fudbalska sila, je:

                    1)klinacka, napunjena mrznjom

                    2)netacna, samim tim i glupa

                    edit. Ne znam koje argumente vise trazis. Imaju isti broj LS i vise Zlatnih lopti od tvojih "nedodirljivih" italajiancica pedercica.

                    Ako to nije dovoljno, onda se povlacim iz diskusije. Ako ces da mi vadis SP kao jedina merila onda
                    Last edited by ExEric; 12-06-13, 10:22.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ova generacije Spanije mnogo duguje i doktoru Fuentesu.Sta bi dao da se otrkiju ta imena...no previse je para u fudbalu da bi se to desilo

                      Comment


                      • Cekaj, cekaj. Pa ne samo EP i SP, ali zar jedna takva velesila u danasnjem fudbalu kad razlike postaju sve vece moze sebi dozvoliti da se ne kvalifikuje na jedno prvenstvo? Da finale igra samo kad su domacini? Da jedinu titulu osvoje kao i Barselona kad je prosla Celzi?

                        Spoiler


                        Italija isto koliko i Engleska, ali igraca vise.
                        Mora da si mislio na Britance, a ne Engleze, podrzavam.

                        Ali ove titule su uvek bile sumnjive jer je uvek bilo najvaznije ko ima jaci uticaj. Pogledaj te Italijane, samo jedan nije vodio reprezentaciju do titule ili finala, cime je potvrdio tu nagradu. Samo mi Mesija ne navodite kao argument.
                        I normalno da cemo porediti SP i EP, tu oni igraju, a ne Rusi i Arapi.
                        Da zemlja koja ima daleko najvise fudbalera, koja ulaze toliki novac, ima takvu infrastrukturu, ne moze da sastavi par ozbiljnih reprezentativaca za 50 godina je smesno.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Crna Zmija View Post
                          Cekaj, cekaj. Pa ne samo EP i SP, ali zar jedna takva velesila u danasnjem fudbalu kad razlike postaju sve vece moze sebi dozvoliti da se ne kvalifikuje na jedno prvenstvo? Da finale igra samo kad su domacini? Da jedinu titulu osvoje kao i Barselona kad je prosla Celzi?

                          Spoiler


                          Italija isto koliko i Engleska, ali igraca vise.
                          Mora da si mislio na Britance, a ne Engleze, podrzavam.

                          Ali ove titule su uvek bile sumnjive jer je uvek bilo najvaznije ko ima jaci uticaj. Pogledaj te Italijane, samo jedan nije vodio reprezentaciju do titule ili finala, cime je potvrdio tu nagradu. Samo mi Mesija ne navodite kao argument.
                          I normalno da cemo porediti SP i EP, tu oni igraju, a ne Rusi i Arapi.
                          Da zemlja koja ima daleko najvise fudbalera, koja ulaze toliki novac, ima takvu infrastrukturu, ne moze da sastavi par ozbiljnih reprezentativaca za 50 godina je smesno.
                          Jel po tebi, npr Srbija netalentovana zemlja? Ne poredim samo me zanima. Ljudi zna se sta znaci biti netalentovan...
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Meni je besmisleno da se ovde pravi prica da je Engleska Banglades.

                            Nije Engleska ni Brazil, Nemacka, Holandija... ali nije ni TOLIKO daleko ispod kao sto neki pokusavaju da predstave. Kada se uzme sve od pocetka fudbala u obzir.

                            Da, Mamba, mislio sam na Britance, jer i oni spadaju u "pegave".
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Zlatna lopta je najvece individualno priznanje koje jedan fudbaler moze da dobije. Svidjalo se tebi ili ne, to je tako. Kao sto je Oskar u svetu filma.

                              Nagrada se dodeljuje od 1956. i sad ces ti da mi kazes "kakva Zlatna lopta, ej nije je dobio Snajder, to nije nikakvo merilo". Samo menjas pricu, izvrces, kako tebi odgovara.

                              A toliko pominjes te Spance, pa gde su oni kroz istoriju fudbala bili velesila? Nisu osvojili LS 26 godina. Ako su tolike baje zasto nisu konstantno po dekadama osvajali (za razliku od "pegavaca").

                              Osvojili su jedno EP dok im nije dosla ova generacija i pre nego sto su promenili neke stvari u mladjim kategorijama. Ja ne znam da li si ti pratio fudbal 90-ih, pa sada tako lupetas kako su Spanci uvek bili VELIKA sila. Na svako prvenstvo su dolazili kao neki kvazi favoriti i uvek stizali plafon do 1/4 finala, nekad ne i toliko.

                              Neke stvari su se u 2000-im promenili na tas Spanije, a na kontra tas Engleske, ali tvoja konstantna prica kako je to netalentovana nacija i da uopste nije fudbalska sila, je:

                              1)klinacka, napunjena mrznjom

                              2)netacna, samim tim i glupa

                              edit. Ne znam koje argumente vise trazis. Imaju isti broj LS i vise Zlatnih lopti od tvojih "nedodirljivih" italajiancica pedercica.

                              Ako to nije dovoljno, onda se povlacim iz diskusije. Ako ces da mi vadis SP kao jedina merila onda
                              Какве бре ЛШ, па не играју за клубове само Италијани и Енглези, или Шпанци за шпанске ? Гледај ти успехе националних селекција, Енглези су се зајебали једном узели СП и како ствари стоје дуго, дуго неће.

                              Сад на конто Шпанаца можемо рећи, ма они имају Реал Мадрид највише пута освајали ЛШ, али нису самo Шпанци ту играли, тако да то пада у воду.

                              Мсм стварно глуп аргумент број освајања ЛШ, будимо реални. Ето ти 90-е године Италија је на сваком СП-у била у врху, сем у Француској где су несрећно испали на пенале од освајача, 1990.-трећи, 1994.-позната прича са Роберто Бађом - мсм стварно ми је глупо да поредим Италијане са 4 СП и Енглезе са 1, па ја се стварно не сећам када су се Енглези пробили до 1/2, еј 1/2 неког такмичења за нације под УЕФА, ФИФА....да су толико талентовани као што ти причаш вероватно би се бар једном зајебали, или сам ја опет клиња који мрзи пегаве. Чуј мрзим, једноставно они су најпрецењенија фудбалска нација и не знам зашто се то не призна ?

                              И сад на крају једно питање шта је у овом посту нетачно и глупо ? Ево ако ће да ти буде лакше, ајде да гледамо успехе Немаца и Енглеза, да не убацијемо Бразил и Италију већ трећу земљу по ти трофејима. Стварно све нетачно и глупо
                              Last edited by Brajkula; 12-06-13, 13:42.

                              Comment


                              • Ja samo ne znam cemu potenciranje jedne nacije da je iznad ostalih i druge da je ispod ostalih. Pritom je malo ko rekao da Englezi vrede vise nego sto stvarno vrede kao fudbalska nacija. Hvaljeni su klubovi gde igraju razni igraci, ne Englezi kao fudbaleri(samo oni sto znaju). Frustracija neka(ne znam kakva), nista drugo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X