Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fil Nevil je okacio kopacke o klin.Zbog njega i njegovog starijeg brata Gerija, Solskera, Seringema, Skolsa kao i jos par igraca koji su bili tada u Junajtedu su mi kao klincu postali veoma draga ekipa.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Fil Nevil je okacio kopacke o klin.Zbog njega i njegovog starijeg brata Gerija, Solskera, Seringema, Skolsa kao i jos par igraca koji su bili tada u Junajtedu su mi kao klincu postali veoma draga ekipa.
      Причао сам са братом Сикијем ака Змијом о тој екипи и споразумно смо констатовали да је то једна од најлошијих екипа која је икад освојила Лигу Шампиона.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Причао сам са братом Сикијем ака Змијом о тој екипи и споразумно смо констатовали да је то једна од најлошијих екипа која је икад освојила Лигу Шампиона.
        Po imenima mogu da se setim dve iz ovog veka koje su losije, bar po meni iako sam navijac jednog od ta dva tima
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by chofy88 View Post
          Po imenima mogu da se setim dve iz ovog veka koje su losije, bar po meni iako sam navijac jednog od ta dva tima
          Не може горе од браће Невил, Ники Бата, месара Роја Кина и ко....пегави гистро играчи, не може горе од тога. Мсм има ту и изузетака, али онај преокрет за пар последњих минута је једнако превара нас љубитеља фудбала, нек се навијачи Јунајтеда не наљуте.

          Comment


          • Roy Keane,stari gistro igrac
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Roy Keane,stari gistro igrac
              Јако готивна фаца био (данас као стручни консултант на телевизији голи полни орган), али као играч готивац, фаца убице, јбг привлачио симпатије, али са друге стране, месарчина најгора врста, одваја месо од костију.

              Comment


              • Originally posted by Pool2
                Ortodoksna glupost...Jedino se Porto doslepao nekako do trofeja, uz greske sudija, uz katastrofalnu igru i nevjerovatno srecan zrijeb kada im se sve otvorilo. Ostali osvajaci su manje-vise pokazali karakter i kvalitet u vecem dijelu takmicenja i potpuno zasluzeno su osvajali. Kao sto je i Man Utd tada izbacio Juve iako su u gostima gubili 0:2.
                Много би било да Јуве игра 4 године узастопно финале, много. А што се тиче тог Јунајтеда на листу горе набројаних додаш и Дениса Ирвина, па оног Норвежанина међу штоперима, ма иди како очајна екипа и све заслуге ту иду великом магу Фергусону.

                Што се Порта тиче, јако чудна сезона коју су искористили. Сад овај део око карактера ми нешто није јасан, какав карактер шта су то на том пољу показале екипе осим Портоа ?
                Last edited by Brajkula; 10-06-13, 12:43.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Причао сам са братом Сикијем ака Змијом о тој екипи и споразумно смо констатовали да је то једна од најлошијих екипа која је икад освојила Лигу Шампиона.
                  Paz da cu vama verovati.Tebi koji ovde upadas kao padobranac i teras neku svoju pricu(i pod time naravno da pljujes Engleze, a dizes Mojesa u nebesa)ili Zmiji koji vise prezire Engleze od Hrvata.Malo morgen...
                  Mozes reci da su jedna od slabijih ekipa u prethodnih 15-20 godina, ali nikako najgora.Tu dolazi do izrazaja vas subjektivizam i zanemarivanje drugih osvajaca usonje.A i tada kada sam ih prvi put video nisam imao pojma da su LS osvojili pre dve godine, posto sam za fudbal tek krenuo da pratim od EP 2000, a kamoli koliko su trofeja osvojili do tada.Na prvu loptu sam ih zgotivio.

                  Comment


                  • Стани испред огледала и реци "браћа Невил, Ники Бат, Рој Кин, Денис Ирвин, Рони Јонсен (Норвежанин међу штоперима) мајстори фудбала" и након те изјаве извали изглед своје фаце

                    Какву је Фергусон превару успео да изведе, свака му част који је то отац фудбала. Па он убаци Тедија Шерингема човек искапио три флајке Вињозе до 90 минуте и даје гол...какав отац Фергусон, измислио фудбал!

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Стани испред огледала и реци "браћа Невил, Ники Бат, Рој Кин, Денис Ирвин, Рони Јонсен (Норвежанин међу штоперима) мајстори фудбала" и након те изјаве извали изглед своје фаце

                      Какву је Фергусон превару успео да изведе, свака му част који је то отац фудбала. Па он убаци Тедија Шерингема човек искапио три флајке Вињозе до 90 минуте и даје гол...какав отац Фергусон, измислио фудбал!
                      Kin i Fil Nevil nisu konkretno ni igrali to finale.. Zato ne pominjes Smajhela, Stama, Jorke i Kol koji su tada bili najuigraniji tandem na svetu (garantujem), Bekam, Gigs, Seringem i Solskjer sa klube (koji danas tim ne bi pozeleo takva dva igraca na klupi), i plus ne znam sto konstanto podcenjujes Geri Nevila, po meni on je bio veom veoma dobar desni bek.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ау Јап Стам исто сивоња, сировина...али не смем за њега да кажем да је крш, имао је све што једном штоперу треба.
                        Мани ме Герија исфорсираног пегавог, какав је то бек што ме цараш, па погледај из тог времена нпр. Мичела Салгада свестраног десног бека и горе и доле, нмг сад да се сетим имена, али ево на памет ми пада и Кафу братина. Какав црни Гери Невил дрво обично пегаво.

                        Теди Шерингем, човек пијан нон-стоп, јака фаца исто, харизматична, али бекрија брате. Бејби фејс, гол играч класика, али танко играо кад крене у првих 11, док када улети са фосне обавезно га пристави, џокер. Шмајхел је брат, као и Гигсана.

                        Недовољно све то за освајача ЛШ, тако да дискусија се закључује реченицом "Фергусон отац фудбала".

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Ау Јап Стам исто сивоња, сировина...али не смем за њега да кажем да је крш, имао је све што једном штоперу треба.
                          Мани ме Герија исфорсираног пегавог, какав је то бек што ме цараш, па погледај из тог времена нпр. Мичела Салгада свестраног десног бека и горе и доле, нмг сад да се сетим имена, али ево на памет ми пада и Кафу братина. Какав црни Гери Невил дрво обично пегаво.

                          Теди Шерингем, човек пијан нон-стоп, јака фаца исто, харизматична, али бекрија брате. Бејби фејс, гол играч класика, али танко играо кад крене у првих 11, док када улети са фосне обавезно га пристави, џокер. Шмајхел је брат, као и Гигсана.

                          Недовољно све то за освајача ЛШ, тако да дискусија се закључује реченицом "Фергусон отац фудбала".
                          To ti je isto kao da si mi rekao da je lopta okrugla, tu nema sta da se raspravlja, cinjenica. Diskutabilno je to sad gledati, jer su bila drugacija vremena, drukaciji stilovi igre, ali kad pogledas najvece iznenadjenje je definitivno Porto, isto su zahvaljujuci Murinju pre svega uzeli klempavog.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ја причам о најлошијој екипи која је освојила такмичење звано "Лига Шампиона", а не о највећем изненађењу.

                            Добро, нико се није надао да ће Порто то да покупи, али када погледаш данас, са ове тачке гледишта, тај Порто уопште није био лоша екипица + харизматични Жозе на фосни, једноставан закључак.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ја причам о најлошијој екипи која је освојила такмичење звано "Лига Шампиона", а не о највећем изненађењу.

                              Добро, нико се није надао да ће Порто то да покупи, али када погледаш данас, са ове тачке гледишта, тај Порто уопште није био лоша екипица + харизматични Жозе на фосни, једноставан закључак.
                              Daj nemoj me zezati, pa pogledaj ekipu koja pobedila Monaco, samo su Karvaljo i Deko imena koja su znacila nesto kasnije u Svetskom fudbalu.. I ponekad zablista Manis sa golom sa 30m i sl...
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by chofy88 View Post
                                Daj nemoj me zezati, pa pogledaj ekipu koja pobedila Monaco, samo su Karvaljo i Deko imena koja su znacila nesto kasnije u Svetskom fudbalu.. I ponekad zablista Manis sa golom sa 30m i sl...
                                Коштиња, какав је то зналац, упоредиш њега и Никија Бата и све ти је јасно.

                                Иначе, мишљења сам за ту текму да је повреда Жилија пресудила, опет неко моје субјективно гледање на ствари.

                                Comment

                                Working...
                                X