Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da Podolski jednostavno nije za levo krilo u 4-3-3... Bio je mnogo bolji i u Nemackoj i na pocetku u Bayernu dok je igrao u paru sa nekim u spicu. Onda su pocele promene sistema pa su treneri pokusali da iskoriste sto je levonog i da ga stave na levo krilo ali nije on taj tip igrac, da pretrcava odbrambene i centrira... On je po mom misljenju second striker, sigurno bi bio bolji u nekom 4-4-2 sistemu, kao partner Giroud-u. Ali sanse da Wenger predje na 4-4-2 su nikakve, cak ne verujem ni da bi dijamant on igrao, iako ima igrace za to...
    sigpic

    Comment


    • Tevez i Baloteli u Sitievom napadu , Kolarov isto starta , Kerol kod Liverpula na klupi , startaju Borini-Suarez-Sterling
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Sad ce Poldi da je sevne levacom, svi cete da zanemite

        Gledaj Diabija kako ce da kida ove sezone, otisao Song milina za njega.

        Kad se samo setim kako je nokautirao Terija
        Eh Kondicijo, Djorou jenokautirao Terry-ja, bolje receno uhvatio ga na volej...

        EDIT: Ups, ja sam se zajebao, bio si u pravu.... ipak Diaby
        sigpic

        Comment


        • Jaooooooo, sto ne udje ovo..Majstorski pokusaj Giroud-a.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • LFC: Reina, Kelly, Johnson, Coates, Skrtel, Lucas, Allen, Gerrard, Borini, Suarez, Sterling

            LFC subs: Jones, Enrique, Carroll, Henderson, Carragher, Shelvey, Downing.


            MCFC: Hart, Kolo, Kompany (C), Zabaleta, Milner, Kolarov, De Jong, Yaya, Nasri, Balotelli, Tevez

            Nema Assaidija, ne znam zašto. Drago mi je što će Sterling dobiti priliku i što će Coates biti štoper sa Škrtelom. Džeke nema u Cityu iako je Mancini bio najavio da će igrati.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Zamalo Ziru , kakva ideja jbt s 40m umalo da zabije
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Arsenal 0-0 u prva dva kola , nestvarno

                Mogli su do pobjede , ali jbg , steta .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Arsenal u dva meca 2 boda , nista specijalno, mogli bi vec na startu da izgube trku za titulu a ovog puta bi vrlo lako do samog kraja mogao da se bori za 4. poziciju
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Eh Kondicijo, Djorou jenokautirao Terry-ja, bolje receno uhvatio ga na volej...

                    EDIT: Ups, ja sam se zajebao, bio si u pravu.... ipak Diaby
                    Diaby bre, secam se kao da sam bio na terenu Bukvalno je Teri imao travu u ustima
                    Tonka nemoj da sprdas Kondiciju Najmiliju ;)
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Joj smora utakmice i Arsenala. Definitivno Wenger mora nesto mjenjati u ovoj ekipi, al dobro, sad je protivnik ipak bio Stoke, nebi se ni Barca naigrala protiv njih...

                      Ni ja ne kontam zasto nema Assaidia. Tu je i Sterling koji igra od prve minute i svakako sjajna sansa za njega da se pokaze. Dzeke opet nema u prvih 11. Iskreno ocekivao sam da ce tako biti, a Dzeko je slobodno mogu reci glup sto i dalje misli da moze imati dobru minutazu pored Teveza, Aguera i Mancinijevog ljubimca Balotelia.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Nespo View Post
                        Joj smora utakmice i Arsenala. Definitivno Wenger mora nesto mjenjati u ovoj ekipi, al dobro, sad je protivnik ipak bio Stoke, nebi se ni Barca naigrala protiv njih...

                        Ni ja ne kontam zasto nema Assaidia. Tu je i Sterling koji igra od prve minute i svakako sjajna sansa za njega da se pokaze. Dzeke opet nema u prvih 11. Iskreno ocekivao sam da ce tako biti, a Dzeko je slobodno mogu reci glup sto i dalje misli da moze imati dobru minutazu pored Teveza, Aguera i Mancinijevog ljubimca Balotelia.

                        Dzeko ne igra jer je jednom nogom van Mancistera
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • To je cista sapunica, al volio bi itekako da ode u Juventus ili neki drugi klub gdje mu je zagarantovana prva postava i minutaza.
                          Nije slucaj samo sad, i prosle sezone Baloteli je imao prednost u odnosu na Dzeku, a Dzeko kada bi god usao uradio bi bolji posao od Balotelia, a ponekad i od pola tima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sterling pocinje... Steta za Assaidija, ali Raheem u prvu, konacno Brendane, konacno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Miko View Post
                              Dzeko ne igra jer je jednom nogom van Mancistera
                              Ne znam, već je bio jednom nogom u Bayernu pa ništa od toga. Mislim da će sve ovisiti o tome da li će Jovetić doći u City jer bi time postala velika gužva u napadu, te bi Džeko vjerovatno napustio klub. A vjerovatno bi otišao u Italiju, gdje je najzainteresovaniji Juventus, ali me ne bi čudilo i da ode u Milan recimo ovisiti će sve o tome ko bi bolju ponudu poslao.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • Nije Jovetic zeljan klupe, ne verujem da bi on u City presao. A, rece i predsednik Fiorentina-e, da Joveta sigurno ostaje. Kada bi ga eventualno prodali, mislim da bi on pre u Juve nego u City.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X