Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Romelu na broju 13.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Lukaku nanu ti jebem za promasen penal. Ovo je brat bratu jedno 10 penal da su mi igraci na fantasyu promasili ove sezone
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment




      • Comment


        • NEWCASTLE UNITED SERBIA INTERVIEW



          Intervju za emisiju Sportska Vojvodina dali Zoran Vilovski, Vlada Savić (moja malenkost) i Robert Urban.
          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

          Comment


          • Svaka cast, lepo za vas. Roberta znam iz vidjenja, zivi covek za Njukaru.
            sigpic

            Comment


            • E Nash vidi sta kaze covek, mi samo izabrali lake ...

              Moramo onda kada dodjem u NS da popijemo neko pivo (za nas "laksi izbor").
              sigpic

              Comment


              • Mislim da je ipak teže navijati za klub od kog se stalno očekuju titule, pritisak je velik uvek.S druge strane, možete zamisliti frustracije nas Njuakslovaca kad u jednoj sezoni igrate LŠ, sledeće budete 15., pa budete sedmi, pa ispadnete iz lige, pa se borite za LŠ,pa opet borba za goli život.Nemaš konstantnost, ali tu je gomila drugih stvari zbog kojih vredi navijati za Njukasl! HOWAY THE LADS!

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post
                  E Nash vidi sta kaze covek, mi samo izabrali lake ...

                  Moramo onda kada dodjem u NS da popijemo neko pivo (za nas "laksi izbor").
                  Onda covek mora da nam plati pivo ! Od muke naravano
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by spira View Post
                    Mislim da je ipak teže navijati za klub od kog se stalno očekuju titule, pritisak je velik uvek.S druge strane, možete zamisliti frustracije nas Njuakslovaca kad u jednoj sezoni igrate LŠ, sledeće budete 15., pa budete sedmi, pa ispadnete iz lige, pa se borite za LŠ,pa opet borba za goli život.Nemaš konstantnost, ali tu je gomila drugih stvari zbog kojih vredi navijati za Njukasl! HOWAY THE LADS!
                    Ma salim se ja, nemam nista protiv navijaca bilo kog kluba. To je izbor.
                    sigpic

                    Comment


                    • ESPN FC ‏@ESPNFC
                      Liverpool: Jones, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Downing, Coutinho, Sturridge, Suarez.

                      Spurs: Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto, Parker, Livermore, Sigurdsson, Dembele, Bale, Defoe
                      Dembele na krilu... Ili je logicnije da bude ofanzivni veznjak a da ovaj bude na krilu...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Liverpool: Jones, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Gerrard, Downing, Coutinho, Sturridge, Suarez

                        Tottenham: Lloris, Walker, Dawson, Vertonghen, Assou-Ekotto, Parker, Livermore, Sigurdsson, Dembele, Bale & Defoe
                        Reina se izgleda povredio u poslednjem trenutku pa Dzouns brani. Musa posle duzeg vremena ponovo ofanzivnije.

                        Moramo iskoristiti dvojac Parker-Livermor. Stjuart nadam se nece igrati vise od 65 minuta.
                        sigpic

                        Comment


                        • Cuj na krilu jbt,pa kakva su to sranja
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Cuj na krilu jbt,pa kakva su to sranja
                            Ma jok, bice iza napadaca, pozicija na kojoj je poceo karijeru... Livermore u prvoj, kakav je to hendikep...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Dembele je u AZ-u i igrao krilo ili klasičnog centarfora.A pošto je klasa igrač prilagodio se da igra na skoro svim pozicijama.U sledećem Manageru biće DC/D(WBRL)DM/M(AM(RLC),ST
                              Last edited by spira; 10-03-13, 15:21.

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Ma jok, bice iza napadaca, pozicija na kojoj je poceo karijeru... Livermore u prvoj, kakav je to hendikep...
                                Moze poluspic,to moze,gdje ce on na krilo,mada kakva je budala mogao bi
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X