Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ljudi uzivajte danas, pocinje ono sto svi cekamo .. Naravno, gleda se LFC, pa Newcastle Tottenham. Do tada, gleda se Leeds UTD. Uzivancijaa

    Comment


    • #17
      Bice interesatno protiv WBA. Klark odlicno poznaje sve nase igrace izuzev novih pojacanja, radio je sa dosta velikih trenera i vrhunski je strucnjak za defanzivu i postavljanje. Mi ako uzmemo loptu kao sto Brendan zeli, mogli bi da nas iznenade nekom kontrom. Mada su oni dosta tanki u tranziciji jer nemaju igraca koji ce da odigra taj prvi pas kako treba. Mi cemo sad videti da li ima i koliko napretka. Licno mislim da ce biti u nekim segmentima igre ali sistem je dosta zahtevan i moguce su kardinalne greske u prvim kolima. Mada je rezultat nama trenutno mnogo bitniji i ulazak u 4 na neki fazon pa cemo posle da igramo.

      Ocekujem prvi gol u PL Fabia Borinija a nemam nikakvo misljenje o krajnjem ishodu. Nadam se prvim bodovima.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Ima li WBA problema sa povredama?

        Nacuo sam samo, ali mrsko mi sada traziti posto radim nesto.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • #19
          Jos 2 sata i pocinje , najbolja liga na svetu, najzanimljivija i najnepredvidljivija... Bice dobrih meceva i uzivanja , ja cu pratiti Arsenal-Sunderland i WBA-Liverpool , za uzivanje danas
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #20
            Danas su takvi parovi da me nijedan rezultat ne bi iznenadio s obzirom da je prvo kolo.

            Comment


            • #21
              BHT- Arsenal vs. Sunderland! Jedva cekam! Evo, Lids poveo!
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • #22
                A sta je sa Milijasem?
                Bilo je glasina da se vraca na Marakanu,ali to mi deluje toliko nerealno!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • #23
                  Znam samo da ga nema ni na klupi.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • #24
                    Dosta dobar mec Leedsa i Wolvesa. Nisam znao da je El Hadji Diouf igrac Leeds Uniteda.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Topdzija View Post
                      Dosta dobar mec Leedsa i Wolvesa. Nisam znao da je El Hadji Diouf igrac Leeds Uniteda.
                      Svojevremeno bombasticno pojacanje Zerara Ulijea.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Svaka cast za temu! Jedva cekam otvaranje. Da vidimo kako ce se Arsenal snaci sa novim pojacanjima i bez RVP , takodje i novi Liverpul sa Brendanom! Gledao bi vise Arsenal da ima prenos na SK, posto je na BHT malo cu vise da pratim Liverpul ne mogu ove nase komentatore da slusam nikako.
                        A onda derbi Njukasl-Totenhem Jel Modric u kombinaciji za tim?

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by S-Nash View Post
                          Svojevremeno bombasticno pojacanje Zerara Ulijea.
                          Evo usao je u igru sad pri kraju prvog poluvremena.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by S-Nash View Post
                            Svojevremeno bombasticno pojacanje Zerara Ulijea.
                            Moj omiljen igrac lfc iz tog doba

                            Comment


                            • #29
                              Spremajte streamove za Arsenal.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • #30
                                Na koju foru je Steve Kean ostao trener Blackburna Zar njega navijaci nisu u vise navrata hteli lincovati
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X