Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2012/2013 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cim sam se ukljucio odlican pas Inieste i Messi zabija.

    Comment


    • Sprda se.

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • Jos jedan gol najjaceg , sad je svima jasno da ce stici Gerda
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Phenom View Post
          Sprda se.
          Sprdaju se . Kako je fino ispratio Iniestu i sto ovaj engleski komentator rece ko da postoji neka telepatska veza izmedju njih dvojce.

          Comment


          • Ali biti na terenu 11 igraca iz La Masia-e, neprocenjivo..

            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

            Comment


            • Iniesta , kraj , nova pobjeda
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ovi ljudi se sale
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • I ovaj Iniesta nije normalan, majke mi stvarno nema smisla da takav genijalac ne bude makar jedne godine nagradjen trofejom za najboljeg igraca sveta. Ali kako da je dobije kada Messi ludak ne popusta

                  Comment


                  • Mozda nekad , pored Lea zivog ove godine nece moci

                    A evo i Cesca
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Iniesta je cisti genije
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Ajde razumem da neko ne voli Barsu, ali da ne voli da gleda Barsinu igru..? Pa igraju lepše nego CIRQUE DU SOLEIL
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Originally posted by Larisa View Post
                          Ajde razumem da neko ne voli Barsu, ali da ne voli da gleda Barsinu igru..? Pa igraju lepše nego CIRQUE DU SOLEIL
                          A jbg, to dolazi sa mrznjom prema timu, zamrzis i stil zbog tima koji ga igra to mi je meni makar najlogicnije objasnjenje

                          Comment


                          • Ko odigra sa Iniestom dupli pas taj ce zabiti gol, tako je veceras. Stvarno ovo je izivljavanje na protivniku koji nije los, ali ...

                            Comment


                            • Barselona kada nekog otvori na vrijeme ide kanonada
                              Samo sam drugo poluvrijeme pogledao, i nisam zazalio, cas fudbala.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Barcelona have set a new all-time Liga record by scoring at least 4 times in 4 successive away matches

                                HAHAH opet van
                                Last edited by Phenom; 25-11-12, 21:41.

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X