Announcement

Collapse
No announcement yet.

ACF Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    E super sto se oporavio

    Imao je i previse pehova u karijeri , nerealno bi bilo da propusti i ovo SP , a ono sto je pruzio u prvoj polusezoni je dovoljno za poziv sigurno ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #32

      Comment


      • #33
        Suze velike legende: 'Bio sam uzbuđen, a sada sam oduševljen'

        Veliki Gabriel Batistuta primljen je u kuću slavnih Fiorentine.

        Ne znamo zašto je Violama tako dugo trebalo da 'Batigolu' odaju ovo priznanje, jer radi se o živućoj legendi.

        Batistuta je obilježio jednu nogometnu eru, a u Fiorentini je stekao status božanstva.

        Bio je jedan od najboljih Violinih igrača 90-ih i autor mnogih prekrasnih i ključnih pogodaka.

        Ukupno je Batistuta za Fiorentinu odigrao 332 utakmice i zabio 207 golova te pritom osvojio Seriju B i kup Italije.

        Sretan sam što ću i službeno ući u povijesne knjige kluba. Bio sam uzbuđen kad su me zvali za ovu nagradu, a sada sam oduševljen', rekao je Batistuta.
        Pri kraju svog govora, kada se prisjećao svojih prvih dana u klubu, Batistuta je bio ganut do suza..

        Comment


        • #34
          Vraca se Patak u Kalco

          Pato closer to Fiorentina

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Crnogorski reprezentativac Stefan Savić proglašen je za najboljeg fudbalera Fiorentine u 2014. godini, u tradicionalnom izboru tog fudbalskog kluba.

              Comment


              • #37


                Zašto volim Seriju A ?

                10k navijača Viole dočekalo fudbalere na prvom treningu u 2016.

                Primili se oni na titulu vidi to Brajko.

                Bravo otrovi.

                Comment


                • #38

                  Comment

                  Working...
                  X