Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gledaoci su žrtve sukoba Sportkluba i Arenasporta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Molim za odgovor od strane sportkluba.Je li istina da SBB ne zeli da proda prava za emitovanje SK kanala Crnogorskom telekomu,takva je zvanicna informacija,i zato ga nema na extra tv? Hvala.

    Comment


    • #62
      to je max tv?

      Comment


      • #63
        On pita za T-Comovu platformu u CG, Extra TV
        sigpic

        Comment


        • #64
          T - com i u cro i u mak ima nase kanale, ne vidim zasto ne bi tako bilo i cg

          Comment


          • #65
            poštovanje i poz imam jedno pitanje i molim za odg? imali nade da se nadjete u ponudi bh telekoma i dali ste sad trenutno u pregovorima , unaprjed hvala i da vas pohvalim najbolji ste samo da vas mi možemo gledat korisnici moje tv hvala.

            Comment


            • #66
              Originally posted by SPORTKLUB View Post
              T - com i u cro i u mak ima nase kanale, ne vidim zasto ne bi tako bilo i cg
              Oni kazu zbog ovoga http://www.cdm.me/drustvo/crna-gora/...dostavi-ponudu

              Comment


              • #67
                Originally posted by SPORTKLUB View Post
                ovde postoji nekoliko stvari na koje se mora reagovati, jer su najblaze receno, netacne i nekorektne.
                - najvise utakmica Crvene Zvezde prenosi Prva
                Arena je otkupila prvenstvene utakmice Zvezde u ovoj i narednim sezonama.

                Comment


                • #68
                  Hteo bi da pitam korisnika "SPORTKLUB" da li vas je m:tel BiH u prethodnih nekoliko dana kontaktirao oko uvodjenja kanala i kakva je sansa da se vasi kanali nadju u njihovoj ponudi ?
                  Last edited by gringo22; 06-09-12, 10:53.

                  Comment


                  • #69
                    Pozdrav,

                    imam pitanje za korisnika "SPORTKLUB".

                    Iz blic.net-a Banja Luka tvrde da su Vas ponovo kontaktirali u vezi uvodjenjem SK Prime (oni vec imaju SK, SK+ i GK). Ima li istine u tome?

                    Citiram njihov odgovor na pitanje o uvodjenju ovog kanala u blic.net programsku shemu: "Poštovani, kontaktiran je ponovo Sport Klub. Dobili smo odgovor da još trebamo sačekati za Sport Klub Prime, jer ponuda još nije formirana za BiH." (odgovor moze da se pronadje na njihovoj Facebook stranici: http://www.facebook.com/blic.net)

                    Unaprijed hvala...

                    Comment

                    Working...
                    X