Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gledaoci su žrtve sukoba Sportkluba i Arenasporta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by notorious View Post
    Nije baš tako, prije par dana ušli su u Zenicu polako zauzimaju, mada je smiješan prostor koji pokrivaju a sile se na cijeloj teritoriji. Koče, oni su ta kočnica tu nema spora, pa oni su zamračivali u CG F1 na RTL a SK prime nisu htjeli da ubace u ponudu, možeš misliti tu silu koju izigravaju, SBB ili Telemach isti đavo. Telemach je otkupio prava ovih skupljih liga, to sam već pisao, ucjene koje oni rade na manjim kablovskim operaterima nisu u redu, ali sila boga ne moli. Dosta kablovskih operatera u BiH je izdavalo saopštenja na svojim sajtovima, da ne mogu platiti ili ih ucjenjuju da ubace u osnovni paket i tako im uzmu većinu novca, tako je bilo u mom gradu. Od uvođenja SK u mtel nema ništa i nikada neće biti, kao što ni arene neće u SBB, briga njih za gledaoce i da imaju sve, bitan je profit i da jedni druge progutaju, mi ispaštamo.
    Pa nebi reko da imaju smješan prostor, kad se gleda čitav KS imaju procentualno najviše korisnika, pa Mostar, Konjic, polako će oni sve preuzeti i postati ono što je SBB u Srbiji. Ovdje je umješana politika i kad je tako onda tu pomoći nema.

    A BH Telekom laže ljude godinu dana kako će uvrstiti SK u svoju šemu, i na kraju ništa.

    Comment


    • #32
      BH telekom je mogao da uzme sk, ali nije. rekli su da nisu zainteresovani. par nedelja potom su uzeli arenu. i ok, to je izbor.

      Comment


      • #33
        Pa koliko pokrivaju? u više od pola BiH ih nema nikako, i naspram gutanja svega pred sobom jeste smiješno, jasno je meni da će se vremenom raširiti to sam već pisao. Budi na cijeloj teritoriji pa onda nema žaljenja, ko neće ne mora, a ne ovako da ispadam nemoćan kao i većina.

        Što ne uđete u mtel i progutate ih u njihovoj kući Znam da se to neće nikad dogoditi i da mtel vjerovatno odbija mada ni vi nećete, ali u nekoj 4 dimenziji uđete skoro džabalesku i kad povećate broj korisnika, a do toga će doći sigurno, tražite više ili zdravo.

        Recimo uzeti BHB Cable ili neke slične operatere koji pokrivaju prostor koji SBB ne pokriva bi bilo idealno, kao da se ne može to napraviti, i kao da je prvi put da velika riba proguta malu. Sa sk sk+ i sk prime mnogi ne pitaju za cijenu među kojima sam i ja, ali džaba kad dostupnosti nema, a za total me nadigrala geografija
        Last edited by notorious; 21-08-12, 17:22.

        Comment


        • #34
          Ma kakav Telemach u BiH, kao sto sam i reko oni imaju svoje usluge u samo par gradova sto ne znaci da se nece siriti. Sumljam da ce oni moci dostici nivo SBB u Srbiji posto je ovde dragacija situacija. U Federaciji imamo BH Telecom i Eronet a u Republici Srpskoj m:tel, oni drze glavne konce u svojim dijelovima i tako ce i ostati. Imam pitanje za korisnika "SPORTKLUB" dali je moguce da neki operater u BiH ima i SK i Arenu i dali je nekada bilo nekoga kontakta izmedju SK I m:tel-a ? Vidim da neko spominje total tv, da ko hoce SK da uvede total. Total ima solidnu ponudu kanala u BiH ali nije ni blizu IPTV-a zato sto na Totalu nemamo Hrvtaskih kanala koji su jako kvalitetni.

          Comment


          • #35
            sigurno da ima operatera koji imaju oba kanala.
            nije bilo kontakta

            Comment


            • #36
              Dali bi SK pristao (ako bih M:tel poslao konkretnu ponudu ) da se njihovi kanali uvedu u ponudu m:tel-a uprkos sto ovi vec imaju Arene?

              Comment


              • #37
                kakve je veza da li neki kabl operater ima pomenuti kanal? ne razumem? pa ne mozemo mi da zabranjujemo nekome da uzima u svoju ponudu sta zeli.
                u konkretnom slucaju problem je vlasnicke strukture

                Comment


                • #38
                  znaci definitivno nema sanse da se posle Nove Godine gleda SK na elti ?
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by SPORTKLUB View Post
                    pomenuti kablovski operater je pred sudom. on se poziva na ugovor, ali i u tom ugovoru stoji da moze da se uradi revizija broja korisnika. pomenuti operater to nije zeleo, a u tom slucaju sledi raskid ugovora. ipak, to sad nije bitno. vi gledate program do kraja godine. i to je ok, ali ako mislite da je ok, da pomenuti operater prijavljuje da ima ispod deste hiljada korisnika, pa onda posle cetiri godine hoce da poveca za 10 odsto - dozvolite da se ne slazemo. jer, ruku na srce, imaju bar pet - sest puta vise.

                    Hvala ti, znao sam da nas varaju, idem da ih kamenujem.


                    Sto se tice zlehude sudbine nas Banjalucana, ocigledno je da nema vise teoretske sanse da u okviru jednog operatera (ELTA, Aneks, MTEL) budu i jedni i drugi, dakle i Arenasport i Sportklub.

                    Rjesenje je da se pored ELTA-a, npr, uvede i Total uz nadu da se i Total nece posvadjati sa SK-om, ili pak, amateri iz ELTA-e sa Arenama. Nema druge...
                    za nekih 35 KM mjesecno moci ce se hvatati sve...
                    Last edited by nidjeveze1; 21-08-12, 20:20.

                    Comment


                    • #40
                      Od danas u Mekedoniji imamo na MaxTV i SportKlub (prvi kanal i SK+ nadamo se i na PRIME) i ArenaSport svi 4 kanala (u SD i HD). Sada vidim da ni SK ni AS ne koce to koje sportske kanale da budu na operator nego to radi sam operator.
                      In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                      Comment


                      • #41
                        U Makedoniji nema razloga da se koči, kod nas je Telemach koji je operater u BiH otkupio prava za Premier i Primeru dao ih SK i normalno je da koči. Druga država druga situacija.

                        Comment


                        • #42
                          Bar da moze sport klub da se pojavi na iptv ,ono je smesno sta nudi arena sport za novu sezonu od prenosa ..
                          Ako arena ovako nastavi nadam se da ce se to uskoro i desiti ..
                          GIFSoup

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by notorious View Post
                            U Makedoniji nema razloga da se koči, kod nas je Telemach koji je operater u BiH otkupio prava za Premier i Primeru dao ih SK i normalno je da koči. Druga država druga situacija.
                            I kod nas MaxTV poseduje prava za Ligu Sampiona i Ligu Evropa pa te prava su dali na ArenaSport da prenosi ove dve lige. Sve je do operator svi vole da profitiraju na nas racun ali neznaju kako da urade najbolje i sve sto urade misle da je nesto naj naj ali oni gube pretplatnika uz tome i dobitak.
                            In Munich 23 Died, In United You Live Forever.sigpicBefore the tragedy in Munich the club belonged to Manchester. But afterwards Manchester United captured the imagination of the entire world.

                            Comment


                            • #44
                              Ma ja sam se vec pozdravio da ce od sledece godine gledati SK na Elti!Ma ja sam se vec pozdravio da ce od sledece godine gledati SK na Elti!

                              Comment


                              • #45
                                U CG BBM i Cabling ubacili SK Prime, toliko o tome da niko ne moze da ga dobije...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X