Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gledaoci su žrtve sukoba Sportkluba i Arenasporta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Moze li neko da se javi iz SK i da kaze dali je nekada kompanija m:tel (BiH) pokusavala da vas kontakitra oko uvodjenja vasih kanal u njihov IPTV ? Kod njih imaju sve 4 Arene. Sumljam da je kod njih problem do korisnika posto ih imaju veliki broj a takodje sumljam da je neki problem oko novca posto je m:tel u stalnom finansijskom dobitku. Pozz.

    Comment


    • #17
      nije li taj iptv operater vlasnik arene?!

      Comment


      • #18
        kakve to veze ima ako je vlasnik arene..eto nije moja tv od bhtelecom vlasik arene,da li ste sa njima ikad stupili u kontakt za uvodjenje sk kanala,a imaju i arene..i kako home tv-eronet ima i sk(hrvatska) ali i sk+ ??

        Comment


        • #19
          Na neki nacin da posto je Telekom Srbije vlasnik m:tel-a ali neki operateri u Federaciji imaju i SK i Arene i ne znam u cemu je problem ? Recite ako znate u cemu je stvar dali oni nece da vas isplacuju ili da ih upitamo mi ovamo.
          Last edited by gringo22; 20-08-12, 21:29.

          Comment


          • #20
            Dosta koči i Telemach koji ustvari i otkupljuje dosta toga za Sportklub, sigurno je da se i oni protive ulasku u IPTV. SBB i Telemach (SBB 2 ubačen baš od SBB ili bolje rečeno Britanaca prije 2 godine otprilike) proždiru konkurenciju u BiH i CG i vrlo brzo će progutati sve pred sobom. Lagano se Telemach širi ali je još uvijek to nedovoljno, jer bi po svojoj primjeni sile i ucjenama malih operatera morali da pokrivaju cijeli prostor. Onog trenutka kada pokriju cijelu BiH imaće moju podršku, ovako je tragikomično.
            Nema šanse da bi SBB i SBB 2 dozvolili ulazak Sportkluba u mtel, prije će se dogoditi smak svijeta, to su SF priče i nemojte maštati o tome.

            Comment


            • #21
              Ma, bre, sve su to dogovori na najvišim instancama da bi se narodu uzele pare .. Uopšte mi nije bilo žao da plaćam paket Arene na TOTAL TV-u pre dve godine, čini mi se ... Trenutno imam i IPTV, pa nisam uskraćen, ali razmišljam šta da radim u oktobru, jer mi ističe ugovor sa TOTAL-om, a IPTV bi trebalo da počnem da plaćam od decembra ... Prosto mi je neprihvatiljivo da ne može da se nađe neko rešenje i da i Arene i SK-a bude i preko IPTV-ja i preko TOTAL-a .. Svako može da odredi cenu svog paketa, ko želi da klati neka plati i aj zdravo ...

              Comment


              • #22
                Valjda ti je jasno da su šanse da se tako nešto desi ravne nuli, i da je realnije da Troicki uzme sva 4 GS u sezoni.

                Comment


                • #23
                  Naravno da mi je jasno, samo sam rekao da bi gledaocima moglo da se udovolji, kad bi postojala dobra volja .. Tragično je da u ovolikoj bedi ne može da se priušti full sportski program, nego moraš da biraš Primera i Premijer ili Kalčo, Bundes i Liga 1, odnosno Dijamantska liga ili tenis, NLB ili NBA ... bla-bla ..

                  Comment


                  • #24
                    Sta ima kod nas da koci Telemach kad oni ovamo imaju svoju mrezu samo u nekim dijelovima Sarajeva, prakticno oni su pokrili samo 2% prostora BiH. A da se to hoce kod nas sve fino dogovoriti dalo bi se to, ubace u sportski paket kanale SK i ko hoce plati i gleda i odlicno svima a ne ovako kod nas je narod bagra i samo gleda kako ce s*ebati jedni drugima.

                    Comment


                    • #25
                      Da, i onda dolazimo do naslova teme. Možda sam naslov ne oslikava suštinu sukoba, ali očigledno je da on postoji na drugom nivou....


                      žao mi je samo što se nadležni moderator više nikad nije javio nakon što sam otovreno postavio pitanje o saradnje operatera elta kabel i sportkluba....kad sam ostavio prvi post i izrekao prozivke, uslijedila je promptna reakcija, a kad sam postavio novo pitanje, ostalo je na ćutanju

                      Comment


                      • #26
                        Pa, kad nemaju šta da odgovore ...

                        Comment


                        • #27
                          ...sve je već rečeno..

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by gringo22 View Post
                            Sta ima kod nas da koci Telemach kad oni ovamo imaju svoju mrezu samo u nekim dijelovima Sarajeva, prakticno oni su pokrili samo 2% prostora BiH. A da se to hoce kod nas sve fino dogovoriti dalo bi se to, ubace u sportski paket kanale SK i ko hoce plati i gleda i odlicno svima a ne ovako kod nas je narod bagra i samo gleda kako ce s*ebati jedni drugima.
                            Nije baš tako, prije par dana ušli su u Zenicu polako zauzimaju, mada je smiješan prostor koji pokrivaju a sile se na cijeloj teritoriji. Koče, oni su ta kočnica tu nema spora, pa oni su zamračivali u CG F1 na RTL a SK prime nisu htjeli da ubace u ponudu, možeš misliti tu silu koju izigravaju, SBB ili Telemach isti đavo. Telemach je otkupio prava ovih skupljih liga, to sam već pisao, ucjene koje oni rade na manjim kablovskim operaterima nisu u redu, ali sila boga ne moli. Dosta kablovskih operatera u BiH je izdavalo saopštenja na svojim sajtovima, da ne mogu platiti ili ih ucjenjuju da ubace u osnovni paket i tako im uzmu većinu novca, tako je bilo u mom gradu. Od uvođenja SK u mtel nema ništa i nikada neće biti, kao što ni arene neće u SBB, briga njih za gledaoce i da imaju sve, bitan je profit i da jedni druge progutaju, mi ispaštamo.

                            Comment


                            • #29
                              kako mislis kakve veze ima?
                              bh telecom nije hteo da nas uzme

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by nidjeveze1 View Post
                                Da, i onda dolazimo do naslova teme. Možda sam naslov ne oslikava suštinu sukoba, ali očigledno je da on postoji na drugom nivou....


                                žao mi je samo što se nadležni moderator više nikad nije javio nakon što sam otovreno postavio pitanje o saradnje operatera elta kabel i sportkluba....kad sam ostavio prvi post i izrekao prozivke, uslijedila je promptna reakcija, a kad sam postavio novo pitanje, ostalo je na ćutanju
                                pomenuti kablovski operater je pred sudom. on se poziva na ugovor, ali i u tom ugovoru stoji da moze da se uradi revizija broja korisnika. pomenuti operater to nije zeleo, a u tom slucaju sledi raskid ugovora. ipak, to sad nije bitno. vi gledate program do kraja godine. i to je ok, ali ako mislite da je ok, da pomenuti operater prijavljuje da ima ispod deste hiljada korisnika, pa onda posle cetiri godine hoce da poveca za 10 odsto - dozvolite da se ne slazemo. jer, ruku na srce, imaju bar pet - sest puta vise.

                                Comment

                                Working...
                                X