Announcement

Collapse
No announcement yet.

DFL Supercup i DFB Pokal

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by AK47 View Post
    Ma ne seri pojede ga Dante,volio bi ja da on zabije ali tesko

    Evo mog covjeka,povrijedjen ali nema veze,Kuba
    Stoji to ali on zavisi od veznog reda koji je danas 0.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Hajde Dortmund poljuljaj im samopouzdanjee prije Arsenala
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #63
        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Hajde Dortmund poljuljaj im samopouzdanjee prije Arsenala
        Bajernov najnizi stepen samopouzdanja je opet iznad trenutnog Arsenalovog maksimalnog.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by S-Nash View Post
          Bajernov najnizi stepen samopouzdanja je opet iznad trenutnog Arsenalovog maksimalnog.
          Arsenal sa maksimalnim samopouzdanjem moze pobjediti bilo koga, ali opet ovo moje navijanje je cisto sprdanje, ocito je da Arsenal ne moze dati 3 gola Bayernu na Alianzu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • #65
            Originally posted by maliajnstajn View Post
            Arsenal sa maksimalnim samopouzdanjem moze pobjediti bilo koga, ali opet ovo moje navijanje je cisto sprdanje, ocito je da Arsenal ne moze dati 3 gola Bayernu na Alianzu.
            Једино што је очито то је да ће Бајерн да утрпа три комада Арсеналу на Алианзу, немој ово да схватиш лично, једноставно они су без премца и само нека јака одбрана може да их зезне, овако Арсенал ако оде тамо да нападне пролаз даље има само да се обрука.

            Comment


            • #66
              Ma brajkula brate nek se obrukaju, al nek napadaju. Ocito je da ne mogu da prodju, hajd bar nek igraju rastereceno i nek uvaljaju kakav eurogo i ja zadovoljan. Bayern je davno prosao dalje..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • #67
                Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ma brajkula brate nek se obrukaju, al nek napadaju. Ocito je da ne mogu da prodju, hajd bar nek igraju rastereceno i nek uvaljaju kakav eurogo i ja zadovoljan. Bayern je davno prosao dalje..
                Машина су то је једино што се оз свега овог може извући. Капирам ја тебе навијачки ти то, тако и ја углавном, али објективно стање је да се ови спрдају са фудбалом, давно нисам гледао један тим са оваквим нападачки потенцијалом, лудило, опасно сам се примио има сваки меч да их пратим, мелем за очи.

                Comment


                • #68
                  Zasluzena pobeda Bajerna.Dortmund jeste imao inicijativu u drugom poluvremenu i veci posed lopte, ali nisu oni bili ti koji su imali ozbiljnije sanse.Stavise mislim da Nojer nije napravio nijednu paradu, dok je Vajdenfeler na drugoj strani sve i svasta skidao.Od ovog trenutka me zabole za Kup takmicenje, posto je svima jasno da Bajern ovo osvaja.


                  A Barselonina sezona 2008/2009?Pre bih ja rekao da je to bio jaci napadacki potencijal, jednostavno sam tada uzivao u njihovim igrama.A eto sada su mi bas nesvarljivi.


                  Edit 2:A Realova prosla sezona?
                  Last edited by Ricma; 27-02-13, 21:35.

                  Comment


                  • #69
                    Bayern sasvim zasluzeno prodje danas nekonkretnu Borussiu . Nije da donosim ranije zakljucke, ali danas ovako dominantan Bayern, a njihov najbolji strijelac najslabiji igrac u svojim redovima. Da li je to igra koju treba ocekivati od njega u ovako bitnim utakmicama? Kad nije mogao da prolazi, poceo je da folira. Jedino labavo mjestu u Bayernu, napadac.

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Машина су то је једино што се оз свега овог може извући. Капирам ја тебе навијачки ти то, тако и ја углавном, али објективно стање је да се ови спрдају са фудбалом, давно нисам гледао један тим са оваквим нападачки потенцијалом, лудило, опасно сам се примио има сваки меч да их пратим, мелем за очи.
                      Ovo meni nije toliko jak napadacki potencijal koliko sve djeluje kompaktno,odbrana i golman ekstra,vezni red sabija,a ovi gore trpaju i zavrsavaju.Da imaju boljeg napadaca od ove dvije rupe ne bi im niko mogao ni prici,a i ovako tesko
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #71
                        Пајо малопре смо причали на фејсу, и та Барса је била убијање, кидање, али то је потрошен тим мени данас, једноставно мислим да физички не могу више да држе темпо, па ово им је пета сезона. Дакле, четири сезоне су они кидали у самом врху, а њени играчи играју и за Фурију која је исто тако издоминирала.... сви се трошимо, само је камење вечно.

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by AK47 View Post
                          Ovo meni nije toliko jak napadacki potencijal koliko sve djeluje kompaktno,odbrana i golman ekstra,vezni red sabija,a ovi gore trpaju i zavrsavaju.Da imaju boljeg napadaca od ove dvije rupe ne bi im niko mogao ni prici,a i ovako tesko
                          Где није, 63 гола само у лиги дали, пуне са свих позиција, лудило од игре. Па обрати пажњу на ону акцију када је Робен пробио, заврнуо, а Милер петом оставио Швајнштајгеру и овај погоди право у голмана али при том му је мало Суботић (мислим да је он био у тој ситуацији, небитно) засметао. Лудара бре ! Ето само та Барса пре пар сезона се овако играла, а при том је Дортмунд јак тим, немој да се лажемо да нису.

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Brajkula View Post
                            Пајо малопре смо причали на фејсу, и та Барса је била убијање, кидање, али то је потрошен тим мени данас, једноставно мислим да физички не могу више да држе темпо, па ово им је пета сезона. Дакле, четири сезоне су они кидали у самом врху, а њени играчи играју и за Фурију која је исто тако издоминирала.... сви се трошимо, само је камење вечно.
                            Ja te pitao konkretno za jednu sezonu.A ti mi odgovara nesto levo.A i sta tek reci za Real od prosle sezone kada su tako strasno izdominirali?I ne uporedjujem sadasnju Barsu sa Bajernom nego pre 4 godine, ali sada kada vidih ipak mi je upecatljivija proslogodisnja dominacija Reala u prvenstvu.

                            Odbrana postavlja nove standarde, napad ne.63 gola kada pogledas druge lige je jednostavno malo i nece stici do cifre od 90 golova.
                            Last edited by Ricma; 27-02-13, 21:45. Reason: lapsus

                            Comment


                            • #74
                              Bayern zasluzeno pobjedio. Borussia igrala neprepoznatljivo lose tokom citave utakmice, jedino su u drugom poluvremenu bili malo bolji, ali kad se sve sabere jako lose. Mislim da je ovo samo dokaz da je Bayern ove sezone ispred njih i da Bayern vjerovatno uzima i kup, mislim da im nema ko stati na put sada kada su izbacili Borusiu, eventualno Stuttgart, ali tesko.
                              Fenomenalna partija Dantea i Svajnstajgera, isto tako i Robena koji je postigao golcinu u svom stilu.
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Brajkula View Post
                                Где није, 63 гола само у лиги дали, пуне са свих позиција, лудило од игре. Па обрати пажњу на ону акцију када је Робен пробио, заврнуо, а Милер петом оставио Швајнштајгеру и овај погоди право у голмана али при том му је мало Суботић (мислим да је он био у тој ситуацији, небитно) засметао. Лудара бре ! Ето само та Барса пре пар сезона се овако играла, а при том је Дортмунд јак тим, немој да се лажемо да нису.
                                Pa Real je dao prosle sezone milion golova i iskreno meni su Di Maria,Ozil,CR I Benzema uvijek veci napadacki potencijal od Kroosa,Mullera,Riberya i Mandzukica...

                                Real koji je katastrofa ove sezone dao 62 gola u ligi,United 64... Prosle sezone Real dao 121,alooo 121 go samo u ligi!

                                Meni je fascinatnije iskreno sto su primili SAMO 8 golova nego sto su dali 63 jer se vidi koliko je cijela ekipa kompaktna,a odbrana prejaka od dolaska premocnog Dantea
                                Last edited by AK47; 27-02-13, 21:45.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X